Skocz do zawartości
LCC

Microsoft Flight Simulator X

Rekomendowane odpowiedzi

ano w FS2004 grało się superancko - lubiłem sobie polatać niezbyt długie trasy - Londyn - Paryż itp super sprawa, naprawdę wciąga.

Gdyby tak jeszcze mieć zestawik do sterowania jak miał Wiśnia Wiśniewski w "Jestem jaki jestem" to chyba bym nie odchodził od kompa :wink:

 

Ten screen jest kozacki B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Symulator lotu eee w czasach kiedy można porwać samolot nożem do tapet :lol:

 

To chyba jedyna porządna pozycja dla ludzi lubiących wczuwać się w pilotów cywilnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ten screen jest kozacki B)

Fani benchmarkow katujacy teraz Obliviona beda sie mieli na co przerzucic ;)

Ciekawe jaka maszyna bedzie potrzebna, zeby to udzwignac? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

wielkie lokacje=spore wymagania, karta graficzna będzie miała dużo do roboty więc zapewne trzeba będzie mieć dobry sprzęcior

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani benchmarkow katujacy teraz Obliviona beda sie mieli na co przerzucic ;)

No a czego sie spodziewać jeżeli forum jest o kompach..? :mrgreen: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie:Zoptymalizowane dla procesorów dwurdzeniowych i 7900GTX,X1900 albo coś podobnego acha jeszcze

pewnie ze 2GB ramu minumum.Ale widoki robią wrażenie.Pamietam jak ok. 95 roku weszła któraś tam wersja tej gry to była zoptymalizowana pod procesory Pentium a większość ludzi w Polsce to mogła pomażyć o takim sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wymagania będą na pewno nie małe. Wiem to z doświadczenia z FS 2004. Na początku miałem GF 5700LE i 512 MB RAM, później się przesiadłem na GF 6600GT (wykręconego) i 1,5 GB RAM i większego efektu niestety nie zaobserwowałem. Sądzę, że chodzi tu o ramki: 4 GB RAM to ten symulator zjada na śniadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

No wymagania będą na pewno nie małe. Wiem to z doświadczenia z FS 2004. Na początku miałem GF 5700LE i 512 MB RAM, później się przesiadłem na GF 6600GT (wykręconego) i 1,5 GB RAM i większego efektu niestety nie zaobserwowałem. Sądzę, że chodzi tu o ramki: 4 GB RAM to ten symulator zjada na śniadanie.

2GB + P D840 + GF6600 (542/1180) i mam w 1280x1024 z AAx2 powyzej 30 FPS z wszystkimi suwakami na maxa. Dawno nie latalem kurcze... A swego czasu nawet kurs chcialem zaczac robic... :|

Oczywiscie dodatkowe scenerie (bo te co sa w FS2004 sa dosc biedne) powoduja drastyczny spadek framerate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

wreszcie woda wyglada jak woda a miasto jak miasto :)

Do 2004 tez sa dodatki poprawiajace wyglad wody. Oraz miasta ;) - Gdanska starowka jest rewelacyjna. BTW: zauwazylem, ze przestalem latac odkad odkrylem earth.google.com ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2GB + P D840 + GF6600 (542/1180) i mam w 1280x1024 z AAx2 powyzej 30 FPS z wszystkimi suwakami na maxa. Dawno nie latalem kurcze... A swego czasu nawet kurs chcialem zaczac robic... :|

Oczywiscie dodatkowe scenerie (bo te co sa w FS2004 sa dosc biedne) powoduja drastyczny spadek framerate.

Wystartuj sobie Airbusem A380, z takimi ustawieniami jak masz, z dodatkową scenerią lotniska JFK w NYC.

Z 30 FPS zrobi Ci się 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Wystartuj sobie Airbusem A380, z takimi ustawieniami jak masz, z dodatkową scenerią lotniska JFK w NYC.

Z 30 FPS zrobi Ci się 10 :)

Na Prince Juliana z wszystkim na full mialem 2 FPS ;)

Polecam to lotnisko - przy wlaczonym wszystkim wyglada nie gorzej niz te screeny (chyba nawet lepiej) ale dziala... T R A G I C Z N I E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w Polsce są jeszcze ludzie którzy robią scenerie (z lotniskami) bo się o mało nie pochlastałem jak zobaczyłem Okęcie :( Wgrałem sobie nowe Polskie lotniska i jest git. Nie ma jak wylądować Airbusem A380-800 na Okęciu :) Po takiej akcji musieli później zdrapywać moje gumki z pasu, no bo oczywiście bez "ręcznego" się nie obeszło :) A co do FS2006 mam nadzieję, że w pakiecie znajdzie się Dreamliner 787 i mój ukochany Worldliner 777-200LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SimooN

Q: What type of computer hardware will I need to run “Flight Simulator X”?

 

A: While we are still determining exact hardware requirements, we do know that it will run on a wide range of configurations because we want to make “Flight Simulator X” accessible to a wide range of fans.

Coś czuje że ja takich ładnych widoków nie pooglądam ... ale to tylko przeczucie (A64 3000+ / GF6600 / 1GB RAM) - nie pooglądam w takim sensie że chcę oprócz oglądania POLATAĆ (co raczej wyklucza pokaz slajdów typu 2-3 FPS).

 

http://www.fsinsider.com/articles/flight_simulator_x_faq.htm

http://www.gamespot.com/pc/sim/microsoftfl...s_&subj=6146095

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś a właściwie jutro wychodzi demko najlepszego symulatora lotniczego Flight Simulator X, nie obeznałem się jeszcze z wymaganiami ani nie wiem ile będzie ważyć to demo dla single-player'a. Dostępne będzie pod tym adresem około 2.00 nad ranem. Już się nie mogę doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś a właściwie jutro wychodzi demko najlepszego symulatora lotniczego Flight Simulator X, nie obeznałem się jeszcze z wymaganiami ani nie wiem ile będzie ważyć to demo dla single-player'a. Dostępne będzie pod tym adresem około 2.00 nad ranem. Już się nie mogę doczekać.

OMG świetnie!

czekam z niecierpliwością, bo 2004 zaczął mnie zanudzać, po za tym oprawa A/V to już nie na dzisiejsze dni

czekam :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holly shit :blink: Kocham FS od wersji 2002 az do dziś. Nie ba bata, inwestuje w nowego dżoja i fly away bejbe :D Woda pixel shader, błyszczące mokre płyty lotniska, te stepy i zachody słońca ... normalnie miód! :*

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...