Skocz do zawartości
LCC

Microsoft Flight Simulator X

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakich detalach ? A tak w ogóle to skąd to ściągnąć skoro na gameszrocie trzeba płacić za rejestracje <_< ?

 

edit: GAMERSHELL :P

 

Zassam dopiero dzisiaj przez nocke.

Edytowane przez Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gamershell, fileplanet

 

Ma ktos adres szybkiego ftp, bo gh jest tak przepelnione, ze idzie tylko ~1mbit a fp to trzeba czekac z godzine, zeby sie dostac. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomosc dla posiadaczy neostrady - strefa gier stanela na wysokosci zadania i mozna sobie sciagnac to DEMO z pelna predkoscia posiadanego lacza. Inna ciekawa rzecza, jest to co mozemy przeczytac w w/w serwisie na temat samego dema.

 

Microsoft Flight Simulator X stanowi kolejną wersję zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnego symulatora cywilnych maszyn latających, przeznaczonego dla komputerów osobistych klasy PC. Na niniejszą odsłonę użytkownicy czekali trzy lata, gdyż premiera Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight miała miejsce w 2003 roku. Wprawdzie developerzy zoptymalizowali swoje dzieło pod kątem współpracy z systemem operacyjnym Windows XP, aczkolwiek dopiero uruchomienie omawianego programu w zaawansowanym sześćdziesięcioczterobitowym środowisku Windows Vista gwarantuje wyraźnie lepsze wrażenia w trakcie zabawy.

 

Uwaga: Demo pozwala na polatanie nad karaibską wyspą St. Maarten, gdzie zlokalizowano dwa lotniska. Do wykonania czekają trzy misje.

 

 

Mozliwe, ze niska wydajnosc jest spowodowana naszymi systemami ... zreszta za pare minut sie przekonam, jak faktycznie z tym jest.

Edytowane przez Cobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 2004 tez sa dodatki poprawiajace wyglad wody. Oraz miasta ;) - Gdanska starowka jest rewelacyjna. BTW: zauwazylem, ze przestalem latac odkad odkrylem earth.google.com ;)

 

...gdzie ta niby rewelacja?? Tak jak napisał sialala w FS9 można było 100 razy więcej osiągnąć addonami (które pewnie tez będą działać w X). Widząc to co jest na screenach (żadna rewelacja) dalej trzeba będzie instalować dodatki żeby dało się przyzwoicie latać. Po co więc kupować nowy FS, skoro i tak to jest tylko podstawa, a czarną robotę odwalają addony. Dla tych którzy się zaraz oburzą - zobaczymy jaki X będzie miał traffic (we wszystkich poprzedniczkach był żałosny), zobaczymy jak będą wyglądać lotniska - w 9 było kiepściutko - dla porównania obejrzyjcie sobie screeny "super wypasionego" płatnego dodatku German Airports (lądowane we Frankfurcie, to było to B-) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki miły komunikat dla napaleńców. Kolega, który już sciągął napisał, że wyciąga ~12fps - AMD X2 4400, 2x Nvidia 7900 GTX, 2 GB RAM.

:huh: to jak to sie ma do tego

http://www.nvnews.net/vbulletin/showpost.p...mp;postcount=39

i do tego

http://www.nvnews.net/vbulletin/showpost.p...mp;postcount=42

yhhh..tak to juz jest, jak czlowiek sam nie sprawdzi to sie nie dowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie dawno wstałem, trochę postraszyliście mnie wymaganiami, ale i tak sprawdzę ten tytuł, po za tym ściągnięcie dema to chwila :)

 

kurde, nie chcę mi się to demo zainstalować, mam fatal errora po wyborze partycji, WTF?

 

ok, poradziłem sobie, przydusiłem more options i przeszło

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inny kumpel po pierwszych testach ma coś takiego:

Wszystko na max, brak klatkowania, FPS utrzymywany na poziomie "30". Podobno pracuje nawet plynniej niż FS9. Sprtzęt: Athlon64 3700+, VGA Nvidia GF 7600GT, 2GB RAM.

 

Tu jest luzik i idzie jak ogień - bez rejestracji - http://files.filefront.com/Flight+Simulato...;/fileinfo.html <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wlasnie po lotach testowych. Nie bede rozplywal sie na temat sterowania, bo by w pelni je ocenic musialbym skorzystac z joy'a, a korzystalem z klawiatury. Zaintrygowala mnie jednak kwestia grafiki i wymagan z nia zwiazanych, dlatego tez poswiecilem sie tej kwestii ;) . Konfiguracja : A64 @ 2,8 GHZ ; 2x1 GB RAM i X1900XTX @ 750/850 ( sterownik Catalyst 6.7 ) , rozdzielczosc 1600x1200 z 4xAA i 8x AF, wszystkie opcje ustawione na very high, z wyjatkiem rozdzielczosci tekstur ( ustawilem je na 7cm, czyli maksymalna wartosc jakia oferuje gra ), testy przeprowadzilem w trybie FREE FLIGHT ( notabene ograniczonym czasowo ), latajajac wszystkimi statkami powietrznymi ( 4 sztuki ) i w roznych warunkach pogodowych. Framerate oscylowal od 22 klatek ( choc gdyby nie wlaczony fraps, sadzilbym, ze jest nieco wiecej ) , w przypadku niskich przelotow, z widokiem z zewnatrz samolotu, nad gesto zabudowanymi, czy zalesionymi obszarami wyspy, do ok. 60 klatek z widokiem na kokpit ;). Srednio fraps wskazywal 35-40 klatek, czyli nie jest tak zle. Nie ma niestety rozy bez kolcow i musze sie przyczepic do bedow wyswietlania tekstur na samolocie w chwili wlaczania sie swiatel sygnalizacyjnych, jak i samego ich ustuowania, oraz wspomniec o niskiej jakosci testur, obiektow na wyspach czy tez samej wodzie ( na screenach, ktore ogladalem przed premiera dema, wydaje sie to wygladac lepiej ). Nie wykluczam ,ze wine za ten stan rzeczy ponosi samo demo, czy tez sterowniki, dlatego poprosilby o screeny osoby z kartami NV z serii 79xx.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

P.S. W swietle dzisiejszych ( i nie tylko ) wydarzen, uwazajcie kogo bierzecie na poklad ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzęcie - jak w podpisie - jest dziwnie, ciągle FPS oscyluje w granicach 20 klatek i nic nie mogę z tym zrobić. Nie pomaga zmiana rozdz., czy zmiana ilości detali... nie wspominając o bugach typu, braki tekstur w obiektach, czy źle nakładające się tekstury.

Zapewne demo nie grzeszy optymalizacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, poniewaz jestem dopiero poczatkujaca osoba jesli chodzi o serie FS, bardzo prosilbym o podanie linkow do stron z dodatkami do FS2004, no i generalnie z tym co wypadaloby dozucic do podstawowej wersji gry abyc moc cieszyc sie dobra zabawa, realizmem i grafika

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simviation

AvSim

 

...co do dodatków, to:

 

1. FSUIPC - płatny, ale bez niego nie da się obejść niestety

2. PMDG Boeing 737 - z tego co pamiętam był naprawdę super - darmowy

 

...resztę już sam sobie znajdziesz. Potrzeba jeszcze dobrego traffic - fajny jest Traffic by Danny, ale żeby go dostać trzeba się bawić w podchody. Był jeszcze jeden dobry, darmowy (nawet lepszy), ale nazwa mi już wyleciała z głowy. Jak polatasz trochę i się wciągniesz, polecam German Airports - płatny, ale sam miód...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FSUIPC is an add-in for Microsoft Flight Simulator which provides an interface for other programs to read and write all sorts of pertinent data relating to the simulation, and in many ways even to control the actual process itself. It is an essential ingredient in many add-on FS programs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na detalach medium/high 1280x960 i wlaczonym AA srednio 15-25fps.

Dziala wiekszosc samolotow i helikopterow do sciagniecia z linka, ktory juz tu byl podawany, z lotniskami chyba jest problem.

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem tylko wspomnieć o tym, że gra wczoraj uzyskała statut GOLD i na dniach powinna pojawić się na sklepowych półkach

 

proponuję zmienić temat na - Microsoft Flight Simulator X bo taka jest oficjalna nazwa

 

przy okazji wykopałem porównanie tego co widzimy w grze z rzeczywistością, efekt jest powalający, kilka dni temu buszując po internecie dokopałem się do zdjęć lądujących samolotów tuż nad plażą na której opalali się wczasowicze (kilkadziesiąt metrów nad plażą) okazało się, że to jest właśnie ta plaża z misji w demie, o to kilka screenów:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

A W E S O M E ! :blink:

 

 

i LINK do pełnej wersji artykułu

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki miły komunikat dla napaleńców. Kolega, który już sciągął napisał, że wyciąga ~12fps - AMD X2 4400, 2x Nvidia 7900 GTX, 2 GB RAM.

to po cholere wypuszczają takie gry ??!! Taki sprzęcior i taka lipa. Miałe ochotę sobie pograć w tą gre ale widać, że nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie demko chodzi całkiem spoko w detalach wyższo-średnich, ale przy wszystkim na full jak widać tysiące różnych obiektów, np samochody na drogach, stada łódek itp. to jest krucho, bardzo krucho, ale za to jakie widoki :D Czy zdażało wam się w demku że kołując po płycie lotniska "na dziko" wywalało wam komunikat CRASH mimo że w promieniu kilkudziesięciu metrów od samolotu nic nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano niesamowite i teraz sobie wyobraź że cały świat jest tak zrobiony :D

 

Wie ktoś jak usunąć limit czasowy z demka? Może są do niego jakieś dodatki?

Nie grałem w to demo. Czy jest tam widoczny jakiś licznik czy coś?

Programem artmoney można wyszukiwać w zasadzie dowolne wartości w włączonych grach i programach więc jeśli byłby jakiś licznik czy zegar to możliwe, że dałoby radę go zamrozić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość o dacie premiery i cenie, którą dostałem z serwisu pilots.pl

 

Pilots.pl

------------------------------------------------------

 

27/09/2006

Już w październiku, niedługo po światowej premierze, wprowadzamy do sprzedaży najnowszy Flight Simulator. Cena nowego FS w wersji DELUXE została ustalona na poziomie 319 zł choć oczywiście nasi stali klienci mogą kupić FSX do 5% taniej (program lojalnościowy). Koszty wysyłki przy płatności przelewem wynoszą 7,60 zł (poczta). Przyjmujemy zamówienia.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że warto podbić ten temat :D

mam zamiar zakupić sobie joy'a specjalnie dla tej gry, co wybrać?

W gruncie rzeczy masz od tego specjalne podforum ^^ Powiedz ile masz na to hajsu bejb...

Bo tak do 100ziko to tylko i wylacznie MSSidewinder Precision 2 z allegro. Klyk

A powyzej 200zł to saiteki z oddzielną przepustnicą polecam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...