Skocz do zawartości
_kuba

Abit Nv8 Czyżby Rywal Dla Dfi

Rekomendowane odpowiedzi

gdybym mial proca z c&q to bym potestował max...ale ładnie widać, że epox jak zawsze daje rade :) Swoją drogą prawie ją kupiłem...ale, że już mi sie nie chcialo czekac na płyte a abita mieli na stanie to kupiłem abita :) jestem i tak zadowolony :D ale uważam, że epoxy wygrywaja cena/jakość!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A prosze(proc więcej nie daje rady). W weekend chyba zrobie pin-moda i zobaczę czy mobo leci do 375HTT wraz z prockiem :D

 

http://img364.imageshack.us/img364/9071/12...z23322253qg.jpg

a co to jest?

w sensie drut mode?

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mialem chrapke na Dfi Infinity s754 + Sempron 2800 no ale nigdzie jej nie ma

to tez sie zastanawiam nad Abit nv8 ale boje sie ze ciezko bedzie na tej plycie procka wykrecic a chcialbym miec te 2600mhz na stale

aha zauwarzylem ze teamt o tej plycie umiera moze byscie chlopaki ozywili ten watek ?:)

Edytowane przez Jeffrey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A prosze(proc więcej nie daje rady). W weekend chyba zrobie pin-moda i zobaczę czy mobo leci do 375HTT wraz z prockiem :D

 

2093970[/snapback]

coś takiego. Tobie się to nie przyda bo mozesz wysokie vcore z biosu ustawiać a ja niestety nie.

Ale to jest do s939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby masz ale moze byc tak ze trafiles akurat na taki egzemplz plyty a z tego co wiem to kazda dfi ladnie sie kreci

To racja, ale awaryjność tych płyt i niekompatybilność z róznym sprzętem jest dość spora, wiec jak ktos chce miec bezproblemowy komputer to wezmie cos 3 innych firm (asus/epox/abit).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby masz ale moze byc tak ze trafiles akurat na taki egzemplz plyty a z tego co wiem to kazda dfi ladnie sie kreci

przerobiłem jeszcze 2 takie i te htt350MHz robia napewno :) wiecej nie wiem bo brak czasu/proca na sprawdzanie.

a z tego co podał grzesiu wyrzuciłbym asusa bo ubogi do oc jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wlasnie zamowilem tego Abita- jutro wieczorem pewnie bede juz testowal. Jakby co, to mam jeszcze mozliwosc zmiany zdania, wiec piszcie, jesli uwazacie, ze to zly wybor (i oczywisci uzasadnienie). Pzdr.

Dobry wybór ;) A po przejsciu z K8NE to juz w ogole ;] niebo a ziemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k8Ne to byla masakra! Pierwsza sztuka- gubia sie pliki systemowe- 2 tyg. w serwisie. Druga sztuka po 2 dniach trzeba bylo updatowac bos- tydzien w serwisie. Oddali i okazalo sie ,ze nie dziala dzielnik dla pamieci 2/2. W koncu oddali mi kase:)

EDIT: Oczywiscie wczoraj zamowilem i uslyszalem "jutro ok. 15 do nas dojedzie". Dzisiaj slysze: "Wiem Pan co... tak dokladnie to nie wiemy kiedy ona moze sie pojawic"- zajebiscie...

Edytowane przez Muniol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto co dziś odkryłem na mojej płycie :D

 

 

Ramy ustawione w biosie na DDR466...

p.s. Tak ma tylko moja płyta czy inne też?:> i czy ten dzielnik wspiera kontroler pamięci czy moja płyta go wymusza?:>

post-4066-1147314109_thumb.jpg

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie po 430HTT na tej mobo robili :D

A Polskie wiecej robi na dfi :P

 

Dołączona grafika

[zima oc] to był moje początki i jeszcze nazwy "fsb" używałem :P

 

a potem na zwykłej wodzie :)

 

Dołączona grafika

 

 

Tyle o htt dodam od siebie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...