Skocz do zawartości
adamek@

Kartonowa Prowizorka :))

Rekomendowane odpowiedzi

znalazłem zdjęcia starego kompa i się nimi z Wami podziele :) jakby nie było jest modyfikacja. Wszelkie normy przeciwpożarowe zostały chyba złamane :) pozdrawiam.

ps. tylko nie piszcie że jest brzydki bo doskonale o tym wiem ... :)

post-137694-1143618509_thumb.jpg

post-137694-1143618530_thumb.jpg

post-137694-1143618545_thumb.jpg

post-137694-1143618565_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba, rzekłbym że rozwiazania sa rewelacyjne: doskonała wentylacja, montaż bez śrubokreta, dostep do podzespołów w kazdej chwili, zasilacz nie nagrzewa wnetrza, generalnie to wymarzona buda dla każdego overclockera, ja bym opatentował i sprzedawał, wszystkie chieftecki i Thermaltaki to chała przy tym arcydziele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest :?::zonk:

Autentycznie brak mi slow, najpierw masowo ludzie wieszali kompy do sciany (nazywali to mod[yfikacja]em)

a teraz ten sam schemat z narzuconym kartonem na flaki.

Ani to estetyczne nie jest, ani praktyczne a co najwazniejsze niebezpieczne.

 

Dla mnie beznadzieja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że kicz, że brzydka, że ochydna i beznadziejna ale masz lepszy pomysł przy budżecie 0 (słownie zero) złotych. Karton każdy znajdzie, ładne to być nie miało i na biurku szkoda miejsca. A tak sobie z boku stało i działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na te mody które się ostatnio na Twaeku ukazują... to normalnie mam wyrzuty sumienia, że jeszcze swojego nie pokazałem ;-) Obiecuję, że popracuję jeszcze przez góra miesiąc i pokażę jak powinien mniej więcej wyglądać MOD.

I drobna rada - MODa nie da się zrobic w dwie godziny czy przez tydzień - przez tydzień to można go projektować, a samo wykonanie zajmuje kilka miesięcy - jeśli ma być porządnie zrobiony. A kompy na ścianie, w kartonach i szufladach to żadne mody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie papier to dobry budulec (robi sie nawet ultralekkie ramy rowerowe z papieru laczonego odpowiednia zywica, wlasnie szukam takowej tanio). Jest bardzo wytrzymaly i mozna go formowac w dowolny sposob. Ale opamietaj sie chopie, wywalic dziure tepym scyzorykiem potrafi nawet srednio rozgarnieta blondynka, i nazwac modem tego no nie ma jak.

Wez sie do konkretnej roboty, bo to co teraz zobaczylem mozna nazwac tylko proba zaistnienia na sile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos wyobraź sobie że nie pokazałem tego bajzlu dlatego żeby zaistnieć. Nie ma czym się chwalić. Pokazałem to jako ciekawostkę. No i wiedziałem że krytyka będzie ostra :) tacy ludzie siedzą na tym forum. Czytam tu od paru dni i uśmiałem się nie raz :) I to jest właścciwy powód. np koentażTimotei. Krótko i dosadnie :) mało z krzesła nie spadłem :) wszyscy pokazują jako tako zrobione lub dobre mody to teraz macie obrzydliwca !!

ps. może zrobimy konkurs!?:

==== mod w 15 minut ==== :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz masz rację. żaden z tego mod. Ale wystaw jakieś gów..o i wróć po chwili żeby wysłuchać narzekań, krytyki i "ciepłych słów"...to naprawdę jest zabawne :)

ps. może zablokujcie ten wątek już bo rzeczywiście nic nie wnosi i tylko jaja sobie robię.

ps2. Carlos z tym papierem to interesujące.Tylko czy samo klejenie go żywicą wystarczy? Przyznam się że nie znam się na produkcji pudeł kartonowych ale chyba to jest klejone i sprasowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że kicz, że brzydka, że ochydna i beznadziejna ale masz lepszy pomysł przy budżecie 0 (słownie zero) złotych. Karton każdy znajdzie, ładne to być nie miało i na biurku szkoda miejsca. A tak sobie z boku stało i działało.

chcesz sie założyć? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie tlumaczyc procesu impregnacji papieru. Poszukaj sobie w goglach. Natomiast nawet jesli to mialo byc dla przyslowiowej "zwaly", ja nadal nie widze w tym nic smiesznego.

Dla zwaly masz dzial "osla laczka", a zeby sie pochwalic "pochwal sie".

Modyfikacje zchodza na psy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jej zrobilem ortografa...i co to teraz ze mna bedzie...przyznaje sie do wszystkiego, to ja zabilem bialego kroliczka...

hyhy, no coz, kazdemu sie moze trafic byczek:P. Pisalem tego posta o 7 rano, a o tej godzinie to ja w drzwi nie trafiam...

 

Zawsze bedzie ktoś kto zrobi dobrego moda Resztę trzeba ignorować bo wyplenić się nie da...

kiedy ja nie potrafie ignorowac. Ja czerpie dzika przyjemnosc z mozliwosci krytykowania:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jej zrobilem ortografa...i co to teraz ze mna bedzie...przyznaje sie do wszystkiego, to ja zabilem bialego kroliczka...

hyhy, no coz, kazdemu sie moze trafic byczek:P. Pisalem tego posta o 7 rano, a o tej godzinie to ja w drzwi nie trafiam...

schodzą - tutaj? :wink:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...