Skocz do zawartości
Gość

Kaczynski Dal Order Jaruzelskiemu

Rekomendowane odpowiedzi

przed chwila w radiu zet uslyszalem ze Kaczynski podpisal papier zeby Jaruzelskiemu order jakis dac. ktos mu podlozol papier i on go podpisal bez czytania :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że Kwaśniewski czy Wałęsa Czytali ??

Pamietasz sprawe jak wałęsa podpisał Akt ułaskawienia jakiegoś mafiozy nie pamiętam już xywy ale chyba związana z gastronomią :lol:

 

http://fakty.interia.pl/news?inf=732829 poczytaj jaki order i za co

Edytowane przez Labe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

przed chwila w radiu zet uslyszalem ze Kaczynski podpisal papier zeby Jaruzelskiemu order jakis dac. ktos mu podlozol papier i on go podpisal bez czytania :D

To sie nazywa rzetelny news. Kaczynski podpisal "jakis" papier, zeby dac "jakis order" bez czytania. :|

 

Mnie w tym calym zamieszaniu najbardziej rozbawilo tlumaczenie kancelarii prezydenta, ze to przez pomylke. Tym sie najbardziej skompromitowali. A Kaczynski jak zwykle cicho sza, bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa rzetelny news. Kaczynski podpisal "jakis" papier, zeby dac "jakis order" bez czytania. :|

 

Mnie w tym calym zamieszaniu najbardziej rozbawilo tlumaczenie kancelarii prezydenta, ze to przez pomylke. Tym sie najbardziej skompromitowali. A Kaczynski jak zwykle cicho sza, bez komentarza.

jakis bo nie uslyszalem dokladnie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że Kwaśniewski czy Wałęsa Czytali ??

Pamietasz sprawe jak wałęsa podpisał Akt ułaskawienia jakiegoś mafiozy nie pamiętam już xywy ale chyba związana z gastronomią :lol:

Słowik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Jak dają to się bierze, a jak biją - to się ucieka. Jaruzelski wychodzi chyba z obydwu założeń... [; A Wy byście nei chcieli dostać orderu, nawet jakby się Wam nie należał ;] Ja bym go sprzedał za bezcen [;

 

BTW, Kiełbasa? :lol:

Edytowane przez Briareos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spełnia a każdy sobie może wyobrazić jakie piekło musiał przeżyć :sad:

Szczegolnie iz wiele osob widzi w nim tylko generala bylego systemu komunistycznego... nikt nie stara sie zrozumiec ze on tez zrobil cos dla Polski.

Jaruzelski nie jest swiety - ale nalezy mu sie odpowiedni szacunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość on23warszawa

az zaluje ze nie byl to dokument gdzie zwolnili by mnie od placenia podatkow w polsce do konca zycia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Jaruzela to zaczyna to być nudne

Jeżeli chodzi o zaistaniałą sytuacje to wsumie dostał czy też nie mało itsotne, w sumie spełniał większośc kryteriów, tak więc,

Co do szacunku do Jaruzela to tu się raczej nie zgodze, ten człowiek nie zasługuje może na pogardę, ale na szacunek również nie zasłużył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegolnie iz wiele osob widzi w nim tylko generala bylego systemu komunistycznego... nikt nie stara sie zrozumiec ze on tez zrobil cos dla Polski.

Jaruzelski nie jest swiety - ale nalezy mu sie odpowiedni szacunek.

W pewnym sensie masz racje bo coś zrobił, a ci co do tej pory byli to co zrobili? To ze młodzi ludzie wyjeżdzają po studiach do Angli :mur: bo w Polsce nie ma pracy oni to mają szeroko gdzieś, tylko liczy się nakraść itd.

 

Jeszcze chciałem wtrącić kilka słów o Stanie wojennym. :rolleyes: wszystko odnośnie tego to spekulacje bo tak naprawde sami nie wiemy co by sie stało jak by ZSRR wkroczyło :mad:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chciałem wtrącić kilka słów o Stanie wojennym. :rolleyes: wszystko odnośnie tego to spekulacje bo tak naprawde sami nie wiemy co by sie stało jak by ZSRR wkroczyło :mad:

Doklanie. Jest to szczera prawda - zaden z wybitnych historykow i politologow nie jest w stanie powiedziec co mogloby sie stacy gdyby wojska rosyjskie wkroczyly na teren PRL - mogloby sie to roznie skonczyc.

 

Moze nawet dzis nie byloby wolnej Polski ? Nie byloby tego forum, i na pewno tego tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doklanie. Jest to szczera prawda - zaden z wybitnych historykow i politologow nie jest w stanie powiedziec co mogloby sie stacy gdyby wojska rosyjskie wkroczyly na teren PRL - mogloby sie to roznie skonczyc.

 

Moze nawet dzis nie byloby wolnej Polski ? Nie byloby tego forum, i na pewno tego tematu...

W chwili obencje większośc się raczej skłania ku temu ze by i tak nie weszli, gdyby mieli wchodzić nic by ich nie powstrzymał a napewno nie armia polska która właśnie przez Jaruzelskiego była jeszcze bardziej podporządkowana UW, wdmg mnie i znacznej częsci historyków ZSRR bało się reakcji zachodu, pozatym było uwikłane w konflikt afgańskii, do tego sankcje zachodnie, kryzys gospodarczy wywołany przyspieszeniem wyścigu zbrojeń ropoczętego przez Regama, chmmmm, raczej nie opłaciło by im się to

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwili obencje większośc się raczej skłania ku temu ze by i tak nie weszli, gdyby mieli wchodzić nic by ich nie powstrzymał a napewno nie armia polska która właśnie przez Jaruzelskiego była jeszcze bardziej podporządkowana UW, wdmg mnie i znacznej częsci historyków ZSRR bało się reakcji zachodu, pozatym było uwikłane w konflikt afgańskii, do tego sankcje zachodnie, kryzys gospodarczy wywołany przyspieszeniem wyścigu zbrojeń ropoczętego przez Regana, chmmmm, raczej nie opłaciło by im się to

Dlatego możemy tylko spekulować, ortodoksyjny Breżniew, kto wie co mu switało po głowie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze tylko spekulowac... byl stan wojenny - czy byl dobry czy nie - nie mi oceniac - nie jestem historykiem - jednak w jakims malym procencie przyczynil sie do tego ze zyjemy w wolnej Polsce...

W malym - jeszcze raz powtarzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego możemy tylko spekulować, ortodoksyjny Breżniew, kto wie co mu switało po głowie <_<

Akurat w tym czasie Breżniew zbyt dużo do gadki już nie miał, bo to była kukła sztucznie podtrzymywana przy życiu, a decyzje za niego w omawianym okresie podejmował biuro polityczne KPZR

 

Aczkolwiek zgodze się ze są to czyste spekulacje, tak naprawde nigdy prawdy się nie doweimy, aczkolwiek Jaruzelskiego nie należy oskarżać za to że owy stan wprowadził, tylko za to w ajki sposób owy stan funkcjonował, o ile to pierwsze można róznie oceniać, to o tyle druga kwestja jest jednoznaczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym czasie Breżniew zbyt dużo do gadki już nie miał, bo to była kukła sztucznie podtrzymywana przy życiu, a decyzje za niego w omawianym okresie podejmował biuro polityczne KPZR

Za to Gorbaczow był inny od tych wszystkich pozostałych :mur:

 

Aczkolwiek zgodze się ze są to czyste spekulacje, tak naprawde nigdy prawdy się nie doweimy, aczkolwiek Jaruzelskiego nie należy oskarżać za to że owy stan wprowadził, tylko za to w jaki sposób owy stan funkcjonował, o ile to pierwsze można róznie oceniać, to o tyle druga kwestja jest jednoznaczna

 

Tak z tym się zgodze, bo to co się stało w kopalni Wujek i jeszcze to co robiono z Solidarnoscią <_<

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek z klasą.

Dokładnie :wink:

 

A co to Kaczorków to troche mnie irytują, zamiast robić jakieś ustawy i działac to ci pie***a , że nie ma wiekszosci. To do cholery niech zacznął cos robić :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to Kaczorków to troche mnie irytują, zamiast robić jakieś ustawy i działac to ci pie***a , że nie ma wiekszosci. To do cholery niech zacznął cos robić :mur: :mur:

Nie mogą nic zrobić, bo nie mają większości. :lol:

 

Lechu strzelił sobie w stopę z tym medalem. Taki błąd, nawet wielbłąd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...