Skocz do zawartości
remas007

Nowe Notebooki Lg

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć co myslicie o nowych notebookach LG. Chcę sobie kupic niedlogo Laptopa tak w granicach 3,5 tysiaca i wyszlo ze LG LG LE50-53SY albo LG LE50-54SY są najlpesze w swojej klasie. Bija Toshibe Fujitsu Acera jakoscia wykonania, wymiarami, jakoscia i czasem trzymania baterii.(mam na mysli dzial laptopow z celeronem M 380 i ze zintegrow karta, 512 ddr2 itd) lTYlko jest jedno ae poprzednie wymienione firmy maja duze doswiadczenie w produkowaniu notebookow w przeciwienstwie do LG. I jest takie pytanie czy mimo lepszych parametrow w klasie kupilibyscie Notebooka B) LG a moze jest to w ogole profanacja kupowac Notebooka tej firmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć co myslicie o nowych notebookach LG. Chcę sobie kupic niedlogo Laptopa tak w granicach 3,5 tysiaca i wyszlo ze LG LG LE50-53SY albo LG LE50-54SY są najlpesze w swojej klasie. Bija Toshibe Fujitsu Acera jakoscia wykonania, wymiarami, jakoscia i czasem trzymania baterii.(mam na mysli dzial laptopow z celeronem M 380 i ze zintegrow karta, 512 ddr2 itd) lTYlko jest jedno ae poprzednie wymienione firmy maja duze doswiadczenie w produkowaniu notebookow w przeciwienstwie do LG. I jest takie pytanie czy mimo lepszych parametrow w klasie kupilibyscie Notebooka B) LG a moze jest to w ogole profanacja kupowac Notebooka tej firmy?

 

Spotkałem ostatnio znajomego, który z komputerami jest za pan brat i pytam się go co kupić!? On mi na to, bierz LG, sam korzysta z takiego od kilku miesięcy i jest bardzo zadowolony. Oglądałem te LG i faktycznie prezentują się całkiem fajnie, ale moim zdaniem po prostu kosztują zbyt wiele. Za wymienione przez Ciebie modele trzeba zapłacić tyle co za Asusy, Toschiby czy Hp. Wyposażenie nie powala, jest standardowe w tej klasie notebooków za tą cenę. Nie lubię eksperymentować i wolę jednak coś sprawdzonego.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...