Skocz do zawartości
wampir

Ebay.de

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kuzyna w Niemczech i tak sie zastanawiam czy by nie zrobic tam zakupow tam :idea: . Tylko jest pare rzeczy ktorych nie wiem o tej aukcji .

Jak ktos cos wie to bede wdzieczny za odpowiedz

 

1. Jak jest z kosztami przesylki z Niemiec do Polski , jak wychodzi cenowo?

2. Czy na uzywane rzeczy w paczkach tez moga naliczyc clo ?

3. Czy cena ktora sie licytuje to ostateczna cena czy szwaby sobie jeszcze cos do tego doliczaja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem na ebay-u w stanach i tam placilem koszty przesylki w obrebie stanow, ok 5$. na pewno bedziesz musial pokryc koszty przesylki do polski, nie wiem ile to moze kosztowac z niemiec. Niektorzy doliczaja jeszcze ubezpieczenie przesylki. Ale wszystko powinno byc napisane na aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się za pobraniem, czy trzeba wpłacać gotówke na konto?

Pobranie to taki nasz polski patent ;) Nie nie da sie pobraniem w przesylkach zagranicznych. Ba praktycznie nie znam zadnej firmy na swiecie oprocz poczty polskiej ktora by cos takiego jak pobranie uskuteczniala.

Przelew? Jestes pewien ze wiesz o czym mowisz? Przelew miedzynarodowy to nie elixir krajowy za 50 groszy ktory dochodzi na nastepny dzien. Koszty kilkanascie do kilkudziesieciu zlotych oraz obowiazek kontroli dewizowej.

Jedyna sensowna metoda platnosci jest zazwyczaj karta platnicza z mozliwoscia autoryzacji MOTO

 

Cennik Deutsche Post:

http://www.deutschepost.de/dpag?check=yes&..._DE&xmlFile=834

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobranie to taki nasz polski patent ;) Nie nie da sie pobraniem w przesylkach zagranicznych. Ba praktycznie nie znam zadnej firmy na swiecie oprocz poczty polskiej ktora by cos takiego jak pobranie uskuteczniala.

Hmm, to przyjżyj się dokładniej cennikowi, ktory zlinkowałeś. :) Niestety akurat do Polski za pobraniem nie wysyłają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...