Skocz do zawartości
Resort

Jaka Karte Wifi Pci ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jaka zakupic karte WiFi w wersji Pci ? Potrzebuje ja do poszukiwania i korzystania z bezprzewodowego internetu oczywiscie do stacjonarnego komputera. Na sieciach WiFi kompletnie sie nie znam wiec dlatego pytam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy gdzie mieszkasz , na ktorym pietrze i, czy sa dostepne u ciebie sieci i jakie. Dobrze by bylo sie na ten temat dowiedziec przed zkupem karty .

Przerobilem w ostatnim okresie D-linka , Linksys, Netgeara i ta ostatnia sobie zostawiam bo mam dostep u siebie do sieci 108Mbs wiec jak najbardziej oplacilo mi sie wydac wiecej na karte ktora taki transfer obsluguje.

Ogolnie wszystkie te firmy sa ok. , ale rowniez sa wyjatki i warto poczytac doglebnie jakies forum Wlan .

Zreszta ciezko tu cos doradzic bo to zalezy bardzo od uwarunkowan , na przyklad u mnie wazniejsza byla antena zewnetrzna niz sama karta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co polecacie do połączenia punkt-punkt na odległość <80m (chyba koło 50m) na tym samym poziomie (z drugiego na drugie w bloku naprzeciwko) i pełnej widoczności (żadnych przeszkód po drodze nawet gałązki) ale przechodzącego nad stacją trafo (tak na oko 3-4m).

Oczywiście zależy mi na jak najlepszym sygnale. Anteny kierunkowe są w planach więc o nich nie piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproponuję taką bo mam http://allegro.pl/item94835369__super_cena...310_od_ss_.html

jest na Atherosie,nie mam z nią żadnych problemów od ok.roku

stały transfer w sieci jaki osiągam to ok. 2,4 MB/s - odległość jakieś 500 metrów,czasza 90cm (film to kilka minut)

Edytowane przez securite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś cecha szczególna po której można poznać te karty ? Bo układy zazwyczaj są zabudowane a sprzedawcy potrafią wprowadzić w błąd (celowo lub nieumyślnie).

 

Ta chyba będzie dobra:

http://www.abcdata.pl/produkt.asp?pid=C0180059

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...