Skocz do zawartości
kamilo23

Rutkowski Patrol

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy żyje w tym kraju na długach [; Kredyty, pożyczki... poca, jesteś elo Rutkowski ;]

Bo to Rutkowski wpadł do Poci pamiętnego dnia , kiedy to policja zainteresowała sie tymi mercami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos
poca, możesz nam pokazać tego mesia? [; A tak na poważnie... Każdy ma swoje zdanie na temat Rutkowskiego i nic nie przekona do jego zmiany! Rutkowski ma tak wyśrubowaną opinię, że każdy albo śrubkę dokręca, albo wprost przeciwnie - stara się ją jak najbardziej odkręcić/poluzować... Edytowane przez Briareos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozer, skuteczny wtedy jak mu policja pomoze, smietanke spija i tyle. Poczytajcie troche, a nie sie dajecie oglupiac kreowanym wizerunkiem. Powinien pojsc siedziec. A co do serialu to chcialbym zauwazyc skromnie ze niektore z "aresztowanych" przez niego osob juz wytoczyly sprawy bo sie okazalo, ze dzialal nielegalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowo medialna osoba (TV zrobiła mu zbyt duza reklame), stosuje metody nieadekwatne do załozonego celu.

 

Zrobic duzo hałasu i pokazac sie , nie interesuje sie postronnymi ludzmi - w pewnej kawiarence bylo kilkanascie niewinnych osob i kilku tych złych - wszystkich potraktował jednakowo granatami hukowymi.

 

Praca detektywa nie polega na tym co on robił, w wiekszosci nie ma nic z tym wspolnego gwarantuje ze w Polsce jest kilkudziesieciu lepszych od niego , ktorzy bardziej narazili sie . Ci inni wykonuja swoja prace po cichu i osiagaja sukcesy o wiele wieksze od pana R.

 

Jesli musialbym wynajac kogos takiego to on bylby na samym koncu listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

Typowo medialna osoba (TV zrobiła mu zbyt duza reklame), stosuje metody nieadekwatne do załozonego celu.

 

Zrobic duzo hałasu i pokazac sie , nie interesuje sie postronnymi ludzmi - w pewnej kawiarence bylo kilkanascie niewinnych osob i kilku tych złych - wszystkich potraktował jednakowo granatami hukowymi.

 

Praca detektywa nie polega na tym co on robił, w wiekszosci nie ma nic z tym wspolnego gwarantuje ze w Polsce jest kilkudziesieciu lepszych od niego , ktorzy bardziej narazili sie . Ci inni wykonuja swoja prace po cichu i osiagaja sukcesy o wiele wieksze od pana R.

 

Jesli musialbym wynajac kogos takiego to on bylby na samym koncu listy.

zgadzam się

 

jakby Rutkoś był dobrym detektywem to nie łamałby prawa w tak głupi i oczywisty sposób, prowadziłby profesjonalne śledztwo a nie taką amatorszczyznę

 

to że polskie prawo jest tworzone przed debili to już inna historia B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Chyba nie widzieliscie o nim niektorych programow,np jak pomogl jednej pani uciec przed mezem gdzies w afganistanie czy nie wiem gdzie,ale koles zrobil wtedy na mnie wrazenie,chodz bywaja momenty,ze za nim nie przepadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowo medialna osoba (TV zrobiła mu zbyt duza reklame), stosuje metody nieadekwatne do załozonego celu.

 

Zrobic duzo hałasu i pokazac sie , nie interesuje sie postronnymi ludzmi - w pewnej kawiarence bylo kilkanascie niewinnych osob i kilku tych złych - wszystkich potraktował jednakowo granatami hukowymi.

 

Praca detektywa nie polega na tym co on robił, w wiekszosci nie ma nic z tym wspolnego gwarantuje ze w Polsce jest kilkudziesieciu lepszych od niego , ktorzy bardziej narazili sie . Ci inni wykonuja swoja prace po cichu i osiagaja sukcesy o wiele wieksze od pana R.

 

Jesli musialbym wynajac kogos takiego to on bylby na samym koncu listy.

To ja będe upierdliwy i prosze o konkrety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policja pewnie sfrustrowana byla ze ma zwiazane rece prawem a on nie zwazajac na prawo jest gwiazda;) To go udup... ;)

 

Niestety nie moze byc tak ze ktos robi dobre rzeczy lamiac lub naginajac prawo :wink: Nic wiecej raczej temu czlowiekowi nie mozna zarzucic.

 

P.s Co do powiazan z przestepcami to nie sadze zeby ktokolwiek mogl poradzic sobie w tym zawodzie nie majac jakis "znajomosci" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja będe upierdliwy i prosze o konkrety

Esiu - prawdziwy profesjonalista nie ujawnia swoich metod dzialania, ani nie pokazuje sie w mediach - wszelkie dzialania operacyjne policji jak i agencji detektywistycznej powinny byc niejawne dla opinii publicznej.

Ma to na celu nie tylko dobro sledztwa, ale rowniez bezpieczenstwo osob poszkodowanych etc.

 

Rutkowskiemu do tego daleko - bardzo daleko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszla kryska na matyska.

prostak i pozer to najlagodniejsze okreslenia na rutkowskiego i jego zalosna dzialanosc.

polecam poczytac sobie czasem "NIE", gdzie rutkowski byl bohaterem juz kilku artykulow, bynajmniej nie pochelbnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia. W tym kraju na policję nie ma co liczyć i mowie to z własnego doświadczenia, więc jeżeli ktoś sam się zabierze za przestępców i na dodatek będzie bardziej skuteczny niż policja to trzeba się nim zająć i z niego zrobić przestępce. Spróbuj dzisiaj pobić jakiegoś gnojka, który włamał Ci się do samochodu to sam pojdziesz siedziec, albo dostaniesz kolegium, bo takie jest prawo. Mam gdzies czy Rutkowski kreuje sie na pozera czy nie, nie obchodzi mnie też to ile ma programów w tv, audycji w radiu i czy napisze o sobie książkę. Gdzies mam również jego stan majątkowy, dla mnie może być najbogatczy w Polsce, jeżeli tylko daje ludziom jakąś nadzieje na sprawiedliwość w tym "kraju prawa". IMO zamieniłbym dzialania 100 nierobów policjantów na jednego Rutkowskiego. Patrząc na pozytywne reakcje niektórych ludzi na wiadomość o zakazaniu mu ścigania przestępców w tym temacie zastanawiam się po której jesteście stronie. Wypowiedzi typu "jego patrol strach sie bać" to szkoda komentować bo jak już ktoś pisał przy spotkaniu z takim patrolem zapewne każdy miałby pełne portki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszla kryska na matyska.

prostak i pozer to najlagodniejsze okreslenia na rutkowskiego i jego zalosna dzialanosc.

polecam poczytac sobie czasem "NIE", gdzie rutkowski byl bohaterem juz kilku artykulow, bynajmniej nie pochelbnych.

Rzeczywiscie, NIE jest bardzo obiektywna gazeta, prezentujaca wywazone opinie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobry. Działa po dobrej stronie. Jedyne co mi w jego działalności nie pasuje, to to że przynajmniej "Detektyw" jest robiony w festyniarski i cwaniacki troche sposób. Ale to można tłumaczyć tym, że dana akcja nawet jako materiał filmowy się ma sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dalsze wypowiadanie sie na ten temat uwazam za bezcelowe. Zaskoczylo mnie troche to, ze niektorzy uzytkownicy ktorych mialem za myslacych dalo sie zlapac na "ostatniego sprawiedliwiego". We wszystko co w TV widzicie tak wierzycie?

 

Poczytajcie o skutkach jego akcji, o tym, ze jedni ze zlapanych przez niego "bandytow" wlasnie wala do sadu bo byli jedynie ofiara wspolnika ktory na nich rutkowskiego naslal. A jego akcja w Szwecji gdzie go policja zgarnela? :D Jego wpadek bylo wiele.

 

Co do pelnych portek przy jego "patrolu" :D Te chlopaki tez po [gluteus maximus] pewnie dostana bo robili rzeczy niezgodne z prawem na jego polecenie.

 

Ostatni sprawiedliwy posel samoobrony :D

 

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, NIE jest bardzo obiektywna gazeta, prezentujaca wywazone opinie <_<

to moze podasz mi przyklady Obiektywnych Gazet ? :)

moze rzepa lub wyborcza, ktorych zdolnosc do drukowania Obiektywnych Artykulow uzalezniona jest od reklamodawcow ? pewnych rzeczy nie wydrukuja albo wydrukuja przeinaczone, gdyz zwyczajnie im sie nie oplaca. :)

predzej NIE mozna przypiac latke obiektywizmu niz tym dwom wyzej wspominanym gazetkom.

 

a poza tym te gazety sa za sztywniackie jak dla mnie. :) brak im rubasznosci i swawoli jakie znajdziesz w urbanowym Brukowcu . ;P

Edytowane przez k4n3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszla kryska na matyska.

prostak i pozer to najlagodniejsze okreslenia na rutkowskiego i jego zalosna dzialanosc.

polecam poczytac sobie czasem "NIE", gdzie rutkowski byl bohaterem juz kilku artykulow, bynajmniej nie pochelbnych.

:mur:

 

Echh nie lubię tych wypocin pana Urbana. NIE to bardziej ironiczna i prześmiewcza gazeta, niż obiektywna, to tak swoją drogą. :blink:

 

A ja myślę, że trafiła kosa na kamień. Jeb** go za brak koncesji, imo słusznie. Za amatorszczyznę się płaci. Rutkowski się zapewne wybroni. Zresztą mi jest on całkowicie obojęty. TV go wylansowała, facet ma wtyki, układy... Fakt zrobił dużo, mnie się jego metody nie podobają.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, ja bym Go za te Jego metody juz dawno pozbawil licencji... Srodek miasta a On i to Jego wosjko wyskakuja tejn sie drze BOMBA rzucaja granat dymny rzucaja na kolana wychodzi wielki mistrz mowi "albo dzwonisz albo idzesz do pierdla" przeciez to podpada pod Art 191 par 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.Nastpena sprawa to kiedys krzyczal POLICJA to tez podlega pod paragrafy.

Rutkowski bierze tylko te sprawy ktore sa z gory skazane na sukces vide Sprawa Edytki Gorniak. Co do plastikowych pistoletow to zupelan prawda.

Detektyw ma prawdziwy i to wielki nie wiem czy musi sobie cos rekompensoweac tak wielka spluwa?

Edytowane przez Snipi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudziez jakas akcja w macdonaldzie nie pamietam dokladnie gdzie ale na okolo pelno dzieci a ten znow wpuszcza tych swoich komandosow (sami byli policjanci) dra sie przeklinaja bronia wymaciach!a tak dziala profesjonalista?

Mowicie ze jest skuteczny, niebylby gdyby nie sprzedajni policjanci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w mac donaldzie to bylo w Pruszkowie :D widzialem ja na wlasne oczy co prawda z daleka. gdyby ci kolesie ktorych "zlapal" mieli bron to skonczylo by sie to niezla strzelanina i bylo by duzo postronnych ludzi. zaraz za skrzyzowaniem jest cos w rodzaju targu(ogrodzony teren i budki stoja ze szmatami pirackimi cd itd.) gdzie zwykle w dzien sporo ludzi jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esiu - prawdziwy profesjonalista nie ujawnia swoich metod dzialania, ani nie pokazuje sie w mediach - wszelkie dzialania operacyjne policji jak i agencji detektywistycznej powinny byc niejawne dla opinii publicznej.

Ma to na celu nie tylko dobro sledztwa, ale rowniez bezpieczenstwo osob poszkodowanych etc.

 

Rutkowskiemu do tego daleko - bardzo daleko...

Ale jest efektywny, może nie najefektywniejszy, ale naszej policji sporo do niego brakuje, przynajmniej nie dał sobie wystrzelać swoich ludzi jak kaczki :lol:

Pozatym ciekawe że ludzi zwracają si o pomoc do niego a nie do naszej kochanej policji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Pozatym ciekawe że ludzi zwracają si o pomoc do niego a nie do naszej kochanej policji

Tak jest, zanim policja ruszy sie to poszukiwany (albo ktoś tam inny) ucieknie, zakamufluje sie albo co innego co możesz przyjść mu na myśl. Jak ja kiedyś musiałem godzine (tak 60 minut) czekać na policje jak zostali wezwani, to szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, zanim policja ruszy sie to poszukiwany (albo ktoś tam inny) ucieknie, zakamufluje sie albo co innego co możesz przyjść mu na myśl. Jak ja kiedyś musiałem godzine (tak 60 minut) czekać na policje jak zostali wezwani, to szok.

Drogi Grzechu - masz 16 lat - poczekaj jeszcze troszke - skonczysz 18 lat, studia - i mozesz wstapic do Policji - na wyzsze stanowisko nawet - dobrze platne - bedziesz mial podwladnych...

I tu sie piekna droga konczy...

 

Masz 10 policjantow, trzy samochody - braki w sprzecie, przestarzaly sprzet, braki w komunikacji - oraz 15 000 gmine w ktorej masz zapewnic bezpieczenstwo.

 

Zobaczysz ile bedzie wezwan, skarg, pijanych kierowcow, bojek etc.

 

Krytykowac prace policji jest bardzo latwo - jednak samemu cos zrobic dla wlasnego bezpiecznestwa - bardzo ciezko.

 

Ja tez bedac osoba w Twoim wieku myslalem - Boze bede panem prokuratorem zawojuje swiat, bede strozem prawa, przyczynie sie do polepszenia sytuacji - jednak zycie jest calkowicie odmienne - nikt nie ulatwia Ci pracy - wrecz przeciwnie - kazdy ja utrudnia.

 

Ale to tylko moje male smutki...

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Grzechu - masz 16 lat - poczekaj jeszcze troszke - skonczysz 18 lat, studia - i mozesz wstapic do Policji - na wyzsze stanowisko nawet - dobrze platne - bedziesz mial podwladnych...

I tu sie piekna droga konczy...

Powodzenia, dostaniesz się co najwyżej do prewencji, na inne stanowisko, oddziału możesz sobie darować ja nie masz wujka komendanta niestety :cry:

 

Masz 10 policjantow, trzy samochody - braki w sprzecie, przestarzaly sprzet, braki w komunikacji - oraz 15 000 gmine w ktorej masz zapewnic bezpieczenstwo.

 

Zobaczysz ile bedzie wezwan, skarg, pijanych kierowcow, bojek etc.

 

Krytykowac prace policji jest bardzo latwo - jednak samemu cos zrobic dla wlasnego bezpiecznestwa - bardzo ciezko.

Ja robie coś dla własnego bezpieczeństwa, staram się unikać policji :lol2:

 

Ja tez bedac osoba w Twoim wieku myslalem - Boze bede panem prokuratorem zawojuje swiat, bede strozem prawa, przyczynie sie do polepszenia sytuacji - jednak zycie jest calkowicie odmienne - nikt nie ulatwia Ci pracy - wrecz przeciwnie - kazdy ja utrudnia.

Ale to tylko moje male smutki...

Nie ma się co dziwić, skoro prokuratorzy to najbardziej upolitycznieni urzędnicy państwowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia, dostaniesz się co najwyżej do prewencji, na inne stanowisko, oddziału możesz sobie darować ja nie masz wujka komendanta niestety :cry:

Ja robie coś dla własnego bezpieczeństwa, staram się unikać policji :lol2:

Nie ma się co dziwić, skoro prokuratorzy to najbardziej upolitycznieni urzędnicy państwowi

Ktokolwiek wierzy w sprawiedliwość na świecie ten jest fałszywie poinformowany. John F. Kennedy

 

Tak mozna skomentowac w kilku slowach cala sytuacje.

Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Drogi Grzechu - masz 16 lat - poczekaj jeszcze troszke - skonczysz 18 lat, studia - i mozesz wstapic do Policji - na wyzsze stanowisko nawet - dobrze platne - bedziesz mial podwladnych...

I tu sie piekna droga konczy...

Nie chce ;)

Masz 10 policjantow, trzy samochody - braki w sprzecie, przestarzaly sprzet, braki w komunikacji - oraz 15 000 gmine w ktorej masz zapewnic bezpieczenstwo.

 

Zobaczysz ile bedzie wezwan, skarg, pijanych kierowcow, bojek etc.

Bezrobocie, brak kasy itp. Ja to tak rozumiem.

Krytykowac prace policji jest bardzo latwo - jednak samemu cos zrobic dla wlasnego bezpiecznestwa - bardzo ciezko.

Każdy ma jakiś pomysł, a robić nie ma komu :(

nikt nie ulatwia Ci pracy - wrecz przeciwnie - kazdy ja utrudnia.

Szara i światowa rzeczywistość.

Ktokolwiek wierzy w sprawiedliwość na świecie ten jest fałszywie poinformowany. John F. Kennedy

Piękne słowa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej napisał że istnieją inni detektywi którzy osiągają też duże sukcesy tylko mnie widowiskowe.

Za przykład można tu podać Czerwińskiego. Który chyba za ubiegły rok dostał wyróżnienie przyznane przez IAATI za najefektywniejsze odzyskiwanie skradzionych samochodow.

 

 

poca, możesz nam pokazać tego mesia? [;

Ee, nie?

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Grzechu - masz 16 lat - poczekaj jeszcze troszke - skonczysz 18 lat, studia - i mozesz wstapic do Policji - na wyzsze stanowisko nawet - dobrze platne - bedziesz mial podwladnych...

I tu sie piekna droga konczy...

 

Masz 10 policjantow, trzy samochody - braki w sprzecie, przestarzaly sprzet, braki w komunikacji - oraz 15 000 gmine w ktorej masz zapewnic bezpieczenstwo.

 

Zobaczysz ile bedzie wezwan, skarg, pijanych kierowcow, bojek etc.

 

Krytykowac prace policji jest bardzo latwo - jednak samemu cos zrobic dla wlasnego bezpiecznestwa - bardzo ciezko.

 

Ja tez bedac osoba w Twoim wieku myslalem - Boze bede panem prokuratorem zawojuje swiat, bede strozem prawa, przyczynie sie do polepszenia sytuacji - jednak zycie jest calkowicie odmienne - nikt nie ulatwia Ci pracy - wrecz przeciwnie - kazdy ja utrudnia.

 

Ale to tylko moje male smutki...

jak ktos nie wie jak to z drugiej strony wyglada to niestety bedzie jeczal. niestety Policja jest niedoinwestowana, sa braki w sprzecie i wyszkoleniu, do tego zwykly szeregowy Policjant zarabia za malo, zeby az tak sie wychylal, bo dostac w zeby za 1k z kawalkiem to chyba nikt nie chce. do tego durny sposob "motywowania" do pracy, jak sie czlowiek pomyli to od razu szukaja kozla ofiarnego.

 

 

Ktoś wcześniej napisał że istnieją inni detektywi którzy osiągają też duże sukcesy tylko mnie widowiskowe.

Za przykład można tu podać Czerwińskiego. Który chyba za ubiegły rok dostał wyróżnienie przyznane przez IAATI za najefektywniejsze odzyskiwanie skradzionych samochodow.

Ee, nie?

 

wczoraj widzialem pocowego mesia w olsztynie ;] ma fajne rury wydechowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...