Skocz do zawartości
FlipekPL

Urzadzenie Wielofunkcyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialem zakupic sobie jakies urzadzenie wielofunkcyjne do ok 450zł. Czytalem w gazetch komputerowych porownania takich urzadzen i okazalo sie ze najlepszy stosunek cena/jakosc posiada Lexmark P4350 i kosztuje cos ok 450zl. Czy uwazacie ze bylby to najlepszy wybor w tej kategori cenowej?? Dzieki za kazda pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanów sie nad tymi:

canon pixma mp150

epson dx3850

hp psc1510

 

Na drukarce bede wykorzystywal wszystkie jej funkcje:-) ale w niewielkich ilosciach, urzadzenie bedzie wykorzystywane w domu, glownie drukowanie zdjec z telfonu na papierze fotograficznym, drukowanie jakich prac, od czasu do czasu skaner. Wiem ze ten lexmark ma dobre oprogramowanie na dolaczonych plytach, zewnetrzny wyswietlacz, drukowanie i wykorzystywanie urzadzenia bez podlaczenia do komputera i czytnik kart pamieci, ktroy bede wykorzystywal. To sa jego glowne zalety, dzieki ktorym mialem go kupic, w jakich olbrzymich ilosciach nie bede drukowal, dlatego nie zalezy mi tak bardzo na wydajnosci ale bardziej na jakosci.

A dlaczego uwazasz ze ten lexmark to szmelc??? Czy jakies inne urzadzenie posiada te wszystkie funkcje wymienione przeze mnie, funkcje ktory uwazam dla mnie za najwazniejsze plus ma lepsza jakosc????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...