Skocz do zawartości
e!Gr00bY

Płyty na SIS655 (Dual DDR dla P4)

Rekomendowane odpowiedzi

"Rence" mi juz opadają. Nigdzie nie mogę znalesc tej płyty... W komputroniku jest, ale znowu ta najdroższa wersja, a bezsensowne IMHO jest dokładanie 100-200zł za sieciówke Intela...

Wczoraj sprawdzałem i w gralu mieli cos koło 485 pln .

Jak by ktoś nie znał tego sklepu niech tutaj kliknie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Rence" mi juz opadają. Nigdzie nie mogę znalesc tej płyty... W komputroniku jest, ale znowu ta najdroższa wersja, a bezsensowne IMHO jest dokładanie 100-200zł za sieciówke Intela...

Plyta jest w gralu i JTT koszt kolo 480 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wreszcie. Płytka jest pełen wypas. W szoku byłem jak zobaczyłem co jest w "pudle" z MOBO. FireWire, USB 2.0, SATA, RAID itp... Płytka hula niesamowicie, a na niej jeszcze 1GB RAMu i Radeon9700. Prawdopodobnie bede robił z niego 9800 :) A gdzie znalazłem to MOBO? W Pruszkowie :D Widac chłopaki tam mają niezłe kontakty :P Podobno mają mieć jeszcze kilka egzemplarzy :) Więc jakby co to mogę podać adres... :P

 

(ul. Bolka Prusa.....)

 

 

yogurcik - widzę, że nie wiesz do końca o czym mówisz. Płyta o której wspominałem to GA-8SQ800 Ultra2 czyli najdroższa wersja kosztująca z VATem 936,96 PLN w JTT. Jak znajdziesz mi takie mobo za ~450zł to... biore 10 8) Ja dla kolegi zakupiłem GA-8SQ800Ultra za 680zł i IMO jest to najlepszy wybór. Płyta ta w JTT kosztuje 734,44 PLN z VAT. Za bezsensowny uważam zakup najdroższego modelu płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wreszcie. Płytka jest pełen wypas. W szoku byłem jak zobaczyłem co jest w "pudle" z MOBO. FireWire, USB 2.0, SATA, RAID itp... A gdzie znalazłem to MOBO? W Pruszkowie :D Widac chłopaki tam mają niezłe kontakty :P Podobno mają mieć jeszcze kilka egzemplarzy :) Więc jakby co to mogę podać adres... :P

 

(ul. Bolka Prusa.....)

:arrow: Rafał - ciesze sie razem z Toba. ja jednak poszukam tej plytki gdzies na slasku. ile za nia dales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez napisał, za 680 zyla, czyli wersję Ultra (czyli tę pośrodku, czyli wybór najlepszy)

 

Mam tę samą płytke, to stepping A jest no nie ? HT support nieoficjalny ?

 

Ja za swoją dałem 660 zyla i pierwsza jaka przyszła była zrąbana, potem tydzień na następną czekałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wreszcie. Płytka jest pełen wypas. W szoku byłem jak zobaczyłem co jest w "pudle" z MOBO. FireWire, USB 2.0, SATA, RAID itp... Płytka hula niesamowicie, a na niej jeszcze 1GB RAMu i Radeon9700. Prawdopodobnie bede robił z niego 9800 :) A gdzie znalazłem to MOBO? W Pruszkowie :D Widac chłopaki tam mają niezłe kontakty :P Podobno mają mieć jeszcze kilka egzemplarzy :) Więc jakby co to mogę podać adres... :P

 

(ul. Bolka Prusa.....)

 

 

yogurcik - widzę, że nie wiesz do końca o czym mówisz. Płyta o której wspominałem to GA-8SQ800 Ultra2

Sory nie doczytałem że chodzi o tą w środku.

Ja czekam az wyjdzie asus z tym chipsetem na polske.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy szanowne jury zapoznało się z tym artykułem : http://www17.tomshardware.com/mainboard/20.../sis655-21.html

 

nie taki różowy ten sis 655, ( nie wszystko złoto co się świeci )

Czy dotychczasowa historia nic nie uczy ?

Sorki, ze odkopuje taki stary watek ale mysle, ze warto zdementowac ta plotke.

 

ASUS P4SDX (SIS 655)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...