Skocz do zawartości
Gregor1230

Cell Factor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

odpaliem dzisiaj ten wynalazek i kupa moze z 2 klatki na sek mialem

Kup Ageie.

 

Nawet jak to wyjdzie za darmo to kto bedzie w to gral? Multi niedostepne dla osob bez super-karty fizycznej (psychicznej?) - co za dyskryminacja! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Coś koło tego :) , gierka ma grafe na poziomie marka 2006.

 

Ciekawi mnie wydajność 8600gt/gts w tej grze , zwłaszcza czy lepiej radzą sobie od 7900gs/gt/gto.

Damn DX10 PWND dat DX9 biotchez! fo sho!

 

 

Nie no bez AA i AF powino się dać grać ale z kartą Ageia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia są następujące. Jakis czas temu była beta , która na x800 chodziła lepiej niż teraz ten full na x1800gto. W fullu wyciągnołem całe 11 fps to max a tak średnio to 7 . Nie ma co aby kogoś ustrzelic to trzeba cierpliwosci. Efekty i oprawa audio video jest przekozacka , szkoda tylko , że będzie to grywalne gdzieś za 2 lata :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee to chyba jakieś jaja mam wierzyć że jak kupię Physix'a to z 10 klatek zrobi się 50? i to na 8800GTX. Ta gra powinna się nazywać "Cellfactor: trzeba było kupić xboxa 360". Zauważcie jakie filmy są na necie Bioshocka i Assasins Creed. Ten pierwszy to niby jest robiony pod DX10 a na czym pokazują grywalną wersję... Xbox 360 0.o. Assasin'a oglądałem grywalną wersję na X'a (standard chyba 60 FPS) i jak patrzę jak mi chodzi taki STALKER na GTX'ie to szybciej zacznę grać na cymbałach niż w wersję pecetową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Eeee to chyba jakieś jaja mam wierzyć że jak kupię Physix'a to z 10 klatek zrobi się 50? i to na 8800GTX. Ta gra powinna się nazywać "Cellfactor: trzeba było kupić xboxa 360". Zauważcie jakie filmy są na necie Bioshocka i Assasins Creed. Ten pierwszy to niby jest robiony pod DX10 a na czym pokazują grywalną wersję... Xbox 360 0.o. Assasin'a oglądałem grywalną wersję na X'a (standard chyba 60 FPS) i jak patrzę jak mi chodzi taki STALKER na GTX'ie to szybciej zacznę grać na cymbałach niż w wersję pecetową.

W STALKERA i tak na Xie nie pograsz więc wyjścia nie masz :lol: Ale fakt zamiast Ageia to bym wolał brać już Xa w końcu nie wiele droższy a w Cell Factor można pograć tylko tak szczerze kto ma zamiar wydać na Akcelerator fizyki czy Xboxa 360 dla samego CF ? Ta gra to takie rozbudowane darmowe tech demo :wink: A co tu ma 8800GTX? Tu chodzi o fizykę która pewnie jest całkowicie nie optymalizowana pod CPU a tylko pod Ageia nie ważne jaką kartę grafiki będziesz miał w CF i tak przy takiej ilości obiektów podlegających prawom fizyki będzie mulić. Z resztą kogo to obchodzi? Już nie długo Crysis a w nim broń nuklearna i świetna fizyka bez potrzeby kupna dodatkowych kart fizyki.

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt zamiast Ageia to bym wolał brać już Xa w końcu nie wiele droższy a w Cell Factor można pograć tylko tak szczerze kto ma zamiar wydać na Akcelerator fizyki czy Xboxa 360 dla samego CF ?

physx mozna juz dostac <700, w kazdej chwili moze sie pojawic nowszy rev. - pci-e x1 w 80nm (obecnie 130), wtedy bedzie jszcze tanszy - tak sadze ok 500 powinien kosztowac. ja tam sie pisze na ten nowszy rev ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też kiepsko z FPSami. Czy to 1680x1050 czy 1280x800 to fpsy:

max 17, min 5, średnio 8-9.

Co ciekawe, grafa podgrzała się MAX do 59st C, gdzie np. przy C&C3 czy Oblivion to temp miałem nawet 80st C. Gra promuje karty fizyki nic + nic -.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy włączysz hdr czy nie oraz rozmycie to i tak tyle samo fps ;/. Fizyka ageii poprostu zabija nasze procesorki. Dziwne bo havoki nie odstają od niej nawet na krok i wszystko biega w takim css czy fo2.

Jakby było więcej tytułów pod tą agejkę to jeszcze może bym wydał na to z 500 zł , ale tak dla w sumie jednego tytułu to bez celu.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy pokazuje screen'y robione na "loł"? :D Hdr, blur, 100% tekstury i anisoX16... tak to wygląda. Nie chce tu szydzić z "gierki" bo efekt jaki dają wszystkie elementy otoczenia poruszające się po mapie jest całkiem fajny... ekhm ekhm... byłby fajny w ilości wyświetlanych klatek większej niż 30.

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Dokladnie nie wiem co zmienia , ale przed modem mialem srednio 15fps ? Teraz grajac bez botow , mam cos kolo 30-35fps ;]

A mozna wiedziec na jakim kompie i w jakich ustawieniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damn DX10 PWND dat DX9 biotchez! fo sho!

Nie no bez AA i AF powino się dać grać ale z kartą Ageia :wink:

:lol2: :lol2: humor mi sie poprawił thx ;p

byly test na necie na core 2 quad + wypas grafa i bez psychika było ok 14 fps z psychik iem 60-80 klatek

To jest po prostu reklama ageii ;0. Nawet jak bedzie 100 gier z obsługą PhysXXXXX :lol: to i tak tego nie kupie. Jeszcze troche i dojdze nam procek odpowedzialny tylko za fizyke ludzi inny dla flory itp (ofc PCI-E 2.0 only :lol:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...