Skocz do zawartości
Meeredith

Championship Manager 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie będzie podobna bo z tego co pamiętam to ekipa robiąca FM wczesniej robiła CM tyle , ze jakies tam wojny byly i zdecydowali sie zostawic ta nazwe i odejsc.

 

Rewolucji bym sie nie spodziewal raczej czegos na wzor FM , jesli ktoś będzie miał jakieś dokłądniejsze info czy screeny to niech wklei chętniesię zapoznam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie troszke nie przypadła mi do gustu, okropnie mnie denerowała ramka z ustalaniem taktyki tak jakby dla dzieci była robiona a nie dla promanagerów :]. okólnie gra była by bardzo dobra no ale jest Football manager 2006 który zamiata konukrencje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem chwile w demko... dosłownie chwile, interface jest straszny :| Strasznie "brzydka" ta gra, fakt, tryb meczowy wygląda super, dużo lepiej niż w FM2006 (którego jestem wielkim fanem). Opcji w ustawieniu zawodnika na boisku masa ale jak one sie w rzeczywistości sprawdzają ? Nie wydaje mi sie żeby CM mógł chociaż dorównać FMowi. FM rządzi i narazie nie ma konkurencji.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK

Jest już 20 kwietnia, więc czy ktoś wie skąd można to spolszczenie ściągnąć (jeśli oczywiście nie ma żadnych opóżnień)?

Sorry za 2 posty po rząd.

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zainstalowałem Championship Manager 2006 na jednym kompie i wszystko git.

Teraz chciałbym zainstalować z tej samej płytki tą gierkę na innym kompie ale

tu po instalacji i po odpaleniu gry wyskakuje mi komunikat że jest problem z

cm2006.exe i nie mogę wejść do gry.

 

Co należy zrobić? Co może być tego przyczyną?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...