Skocz do zawartości
mikas

Płyta Pod S939

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Semprona 3000 Venice na s939 i płytę Ausus A8V Deluxe.

Właśnie zmieniam kartę graficzną na pci-e i muszę wymienic płytę. Co polecacie, bo ja myślałem tez nad jakimś asusem? Chcę dobrą płytę bez sli, i raczej nię będe bawił się oc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośny. Podobno bardzi cichy mimo obrotów mają płyty MSI na NF4U - cena ta sama. Co do asusa to od razu wymiana na jakiegoś passiwa na NB. Zamontowany wiatraczek wyje po miesiącu.

Ale sądze że Asus będzie lepszy. Podobno jest jakaś wersja płyty v.2.0 z cichszym wentylatorem.

Ma ktoś taką płytę, jak to wygląda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli w ogole sie nie bawisz w oc to polecam ASRrocka 939-Dual Sata II cena z 220 zl... do tego posiada agp i pcie wiec jesli masz jeszcze w miare dobra grafe na agp to mozesz ja w sadzic i dozbierac do lepszej na pcie

 

plytki oczywiscie zapewnia tez oc procka... bez zadnego problemu na tym sempie bys osiagnal 2466 MHz

 

jesli plytka dobra to po co przeplacac... :] aha i ten asrock ma pasywne chlodzenie...

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sądze że Asus będzie lepszy. Podobno jest jakaś wersja płyty v.2.0 z cichszym wentylatorem.

Ma ktoś taką płytę, jak to wygląda ?

mam taka wlasnie wersje 2,0

wentylatorek jest kulturalny tzn. wcale nie przeszkadza

glosniejsza jest w komopie np. karta graficzna

a to dzieki temu ze dali inny wiatraczek i teraz obroty ma nie 8000-9000 tylko okolo 5000

plyta chodzi od listopada i nic sie nie zmienilo

wiatrak sie nie zatarl ani w zaden inny sposob nie przyglosnil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Spokojnie wystarczy asrock dual sataII bo nie ma po co przepłacać za inne, w asrocka potem władujesz przelotke na am2 i ddr2 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...