Skocz do zawartości
andriu

mgr inż. decnis_600 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatek moja gratulacje panie magistrze ;)

A ja sie ciesze wlasnie zyciem studenta bo mi do magistra to brakuje..ho ho..i jeszcze troche :) Dokladnie to 3.5r :D

 

Teraz doktorat co nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek moja gratulacje panie magistrze ;)

A ja sie ciesze wlasnie zyciem studenta bo mi do magistra to brakuje..ho ho..i jeszcze troche :) Dokladnie to 3.5r :D  

 

Teraz doktorat co nie? ;)

narazie roczek przerwy, a potem chyba tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluję, decnis. wiem jaki kamulec spada z serca - ja dyplom zrobiłem chyba 2 lata po skończeniu studiów.

ale za to w grudniu zeszłego roku (pochwalę się :lol: ) zdałem ostatni egzamin w moim życiu - zrobiłem uprawnienia - to jest kamulec z serca, plecak z pleców itd . :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do gratulacji.

A z tym doktoratem to sie dobrze zastanów, bo na polskich uczelniach jest straszna bieda (finansowa). No chyba że będziesz miał możliwość robienia go za granicą.

to zależy na których, poza tym ja i tak pracuję, więc nie mógłbym dostawać stypendium (u nas ok 1000 zł)

generalnie chodzi mi o rozwikłanie pewnej zawikłanej sprawy która gryzie mnie już od jakiegoś czasu i która może być tematem pracy doktorskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluję, decnis. wiem jaki kamulec spada z serca - ja dyplom zrobiłem chyba 2 lata po skończeniu studiów.

ale za to w grudniu zeszłego roku (pochwalę się  :lol: ) zdałem ostatni egzamin w moim życiu - zrobiłem uprawnienia - to jest kamulec z serca, plecak z pleców itd .  :lol:

łoj tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele!!!!!!! 1000 złotych stypendium!!!!!!!!! No to u mnie w Łodzi mógłbym tylko pomarzyć o takiej kasie. Całe szczęście mam robotę ale i tak nie płacą mi nawet 1000 :-(

z tym ze to jest stypendium doktoranckie, dostają je tylko doktoranci (oczywiście muszą oni prowadzić jakieśtam laborki itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też o stypendium doktoranckim mówię :-) u nas na wydziale mógłbym liczyć na jakieś 600 złotych, ale i tak co roku przyznają tylko dwa więc nawet nie było co się o nie pocić.

 

jestes na studiach doktoranckich ?

 

u nas dają stypendium każdemu doktorantowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jakoś się złozyło, że po studiach zostałem. A co do stypendiów, to jest tak jak napisałem: 5 stypendiów na wydział Fizyki i Chemii z czego jedno zostaje z góry zaklepane dla jakiegoś wunderkindera czyli zostają dwa na fizykę i dwa na chemię. Cała reszta, która się nie załapie może sobie studiować ale bez kaski.

Biedniutka ta moja uczelnia, oj biedniutka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE :D

Ja jak Bóg i partia pozwoli :wink: to w czerwcu lub wrześniu. Narażie mogę cieszyć się z licencjatu :D choć to jeszcze niewiele.

 

PS. Właśnie zamiast pisać prackę muszę tracić czas na jakiś bzdury na zaliczenie :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwiekrze moje marzenie teraz to zdanie matmy :) jestem na politechnice szczecinskiej na technice morskiej matma jest amsakryczna 2 osoby z gropy narazie cwiczenia maja zaliczone heheh. Zeby przejsc przez taka menczarnie trzeba byc mocnmy :)

Gratuluje jak cholera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

decnis_600 nie bede może oryginalny Kongratulacje(szczere) ale Wódy to ty sobie nie żałuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Baw sie dobrze panie magistrze:)

Ja jeszcze mam 3 lata qrde i egzamin z majcy 4 lutego do <span style="color:red;">[ciach!]</span> a

 

 

Raptor a gdzie studiujesz????

Szacuneczek( dla magistrów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak więc jak w temacie, od wczoraj (czyli od 14-go stycznia) możecie do mnie mówić panie magistrze, hehehe, właśnie sie obroniłem

GRATULACJE :)

 

a do mnie mozna od 10 grudnia 8) - ale tylko magistrze - jak tak dalej pojdzie to okaze sie ze na forum same magistry :lol:

No pewni że same mgr!

Ja się bronię w lutym, ale nie pękam (bo gorzej już chyba być nie może! :wink: )

MGR ??? zwykla rzecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...