Skocz do zawartości
BaKuO

Nazwa Gry?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kiedys gralem w taka ciekawa gierke gdzie dostajesz zlecenia i musisz naprawiac auta. Zbyt wiele nie pamietam oprocz tego ze miala w nazwie slowo "enginer" szukalem wszedzie przez 3 dni i nie znalazlem. Jakby ktos moglby mi pomoc serdecznie dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko też w to grałem gra jest całkiem fajna i oprócz zleceń i napraw mogłeś tam też licytować samochody co też było niezłym pomysłem,dobrze wykonanym.

Edytowane przez melonino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłacze sie do tematu. Była kiedy tez taka gra o podobnej tematyce, tj naprawa samochodów, kupowanie czesci itp, ale do tego dochodzil super opcja mozliwosci jazdy naszym, cudem po miescie i brania udzialu w wyscigach. :) Tylko za zdane skarby ni emoge sobie pzrypomniec tytułu tej gry :-| gra byla wydana okk 200o roku

Moze ktos kiedy grał i pamieta jak sie nazywala?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z 2000 roku to nie wiem-wcześniej,w latach 90-tych były 2 gry-Street Rod 1 i 2.

Później miało być Motor City Online,ale nie wiem czy to wogóle wyszło.

Może ci chodzi o jakiegoś Need For Speed'a?

 

Przypomniałem sobie jeszcze-była jakaś samochodówka,w której jeździłeś po własnym wybudowanym mieście,jakaś część sim city,nie pamiętam dokładnej nazwy ale miała "sim" w tytule.

Edytowane przez melonino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nfs mial tyle wspolnego, ze to wyscigi i to. ;]

W sl mozna bylo sie pobawic w mechanika z prawdziwego zdarzenia, ale juz o sciganiu mozna bylo zapomniec. Engine byl na tyle skopany, ze gra marnie chodzila nawet na silnej maszynie i kolizja obiektow byla dosyc specyficznie rozwiazana. Zdarzylo mi sie raz lekko uderzyc w kraweznik i wypadl silnik. ;D

W drugiej czesci nic a nic nie poprawili tych bugow, dlatego gra nie zyskala tekiej popularnosci, a moglo byc tak pieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Zdarzylo mi sie raz lekko uderzyc w kraweznik i wypadl silnik. ;D

Byłeś kiepskim mechanikiem ;] Te gierki można dostać w sklepie czy to były freeware??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Denaturatos

przeciez street legal chodzil na silniku gearhead garage :D(mam nadzieje ze nie przekrecilem nazwy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

przeciez street legal chodzil na silniku gearhead garage :D(mam nadzieje ze nie przekrecilem nazwy)

Chyba cie głowa boli gra chodziła na podrasowanym silniku świetnej gry Insane :lol: jak coś to zapraszam na www.sl.mocny.com i tamtejsze forum poświęcone tej grze można znaleść patche i dużo dużo części itd :wink:

 

O ile jedynka to był mół to dwójka Street Legal Redline już jakoś chodziło i dało się okiełznać maszyne ale dopiero po wgraniu patcha najnowszego.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...