Skocz do zawartości
raki

Prosze O Sprawdzenie I Opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety juz dawno sie nie udzielalem na tym forum... lata nauki sie skonczyly, praca sie zaczela nowe obowiazki itp, poprostu nie wystarcza mi czasu na sledzenie tego co sie obecnie dzieje na rynku. Krótko mówiac jestem MOCNO w plecy. W zwiazku z tym prosze o Wasze opinie.

 

Oto co wybralem:

 

Procesor: AMD Sempron 3000+ (SDA3000BXBOX) 64 Bit Architecture 1.8Ghz Skt 754 Boxed

Plyta glówna: Gigabyte GA-K8NE SKT754 Nforce4 PCI-E 8channel audio DDR400 Retail

Pamiec: 1gb 400Mhz

Karta Graf: Hightech X600 Pro 256mb PCI-E ( VPU - 400MHz, 256MB-128bit DDR memory - 600MHz)

Dysk: Western Digital WD800JD Caviar SE 80GB 7200RPM SATA/150 8MB Cache - OEM

Naped:LG GSA-4167BRL 16X Dual Layer Dual Format DVD ± RW Writer - Black Retail Pack

 

Monitor: Viewsonic VE510S 15" TFT 12ms 400:1 Monitor - Black & silver (3 Years On Site Warranty)

 

Wszytsko zostalo wybrane z http://www.ebuyer.com/.

 

Komputer ma byc przeznaczony do ogólnego uzytku domowego czyli, ogladanie filmów, przegladania netu, grania w gry (bez maniakalnych ambicji osiagania jak najlepszych FPSów :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie - podaj ile możesz wydać na kompa to się coś wymyśli...

Genaralnie limit byl Ł350 a ten zestaw wyszedl Ł414.64... wiec powiedzmy ze chce sie zmiescic w tej kwocie.

 

Prosilbym o branie pod uwage tylko http://www.ebuyer.com, chyba ze znacie tanszy sklep w Uk :)

Edytowane przez raki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety juz dawno sie nie udzielalem na tym forum... lata nauki sie skonczyly, praca sie zaczela nowe obowiazki itp, poprostu nie wystarcza mi czasu na sledzenie tego co sie obecnie dzieje na rynku. Krótko mówiac jestem MOCNO w plecy. W zwiazku z tym prosze o Wasze opinie.

 

Oto co wybralem:

 

Procesor: AMD Sempron 3000+ (SDA3000BXBOX) 64 Bit Architecture 1.8Ghz Skt 754 Boxed

Plyta glówna: Gigabyte GA-K8NE SKT754 Nforce4 PCI-E 8channel audio DDR400 Retail

Pamiec: 1gb 400Mhz

Karta Graf: Hightech X600 Pro 256mb PCI-E ( VPU - 400MHz, 256MB-128bit DDR memory - 600MHz)

Dysk: Western Digital WD800JD Caviar SE 80GB 7200RPM SATA/150 8MB Cache - OEM

Naped:LG GSA-4167BRL 16X Dual Layer Dual Format DVD ą RW Writer - Black Retail Pack

 

Monitor: Viewsonic VE510S 15" TFT 12ms 400:1 Monitor - Black & silver (3 Years On Site Warranty)

 

Wszytsko zostalo wybrane z http://www.ebuyer.com/.

 

Komputer ma byc przeznaczony do ogólnego uzytku domowego czyli, ogladanie filmów, przegladania netu, grania w gry (bez maniakalnych ambicji osiagania jak najlepszych FPSów :lol: )

Jak bierzesz Semprona 3000 to IMO lepiej do tego Asus K8N4-E - ten Gigabyte jest kaprysny - czasem po o/c komp sie nie wlacza...

 

Grafe - wez jakiegos 6600 lub jak starczy to 6600GT, ale w tym sklepie sa tylko na AGP.

Edytowane przez Gwynbleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dysk samsunga, nagrywarka benq 1650, grafe może 6600ge, imo nie wiem jak z cenami w UK (nie patrzyłem na tę stronę) ale może asrock dual sataII i sempron 3000+. A jak nie to bierz 2800+ i epoxa 8npa7i.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk samsunga, nagrywarka benq 1650, grafe może 6600ge, imo nie wiem jak z cenami w UK (nie patrzyłem na tę stronę) ale może asrock dual sataII i sempron 3000+. A jak nie to bierz 2800+ i epoxa 8nda7i czy jakoś tak (zapominam to oznaczenie cały czas :/).

Dlaczzego akurat S 2800+?? Czyzby lepiej w OC wypadal?

 

Odrazu dodam, ze nie zamierzam go podkrecac jakos ekstremalnie. Nie jest to komp dla mnie, ale raczej nie powstrzymam sie przed drobnym OC. :)

 

Prosilbym o uzasadnianie swoich wypowiedzi...

bo lepiej wez to mi nic nie mówi :(

Edytowane przez raki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

IMO nie ma co przepłacać za wyższe modele (chyba że różnica max 20zł-nie realne chyba ;]), a modele 2600+ i 2800+ sie ładnie kręcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie ma co przepłacać za wyższe modele (chyba że różnica max 20zł-nie realne chyba ;]), a modele 2600+ i 2800+ sie ładnie kręcą.

heh róznica 51 a 58 funtów, wiec w sumie zadna :)

 

To jak?? Mozna cos takiego kupic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...