Skocz do zawartości
wampir

Wampir + Fc + Troche Wolnego Czasu (wkoncu)

Rekomendowane odpowiedzi

Tweak.pl

You are now rocking with the best

AMD

G.Skill

 

w sumie w oryginale bylo tak

 

New York City....

You are now rocking with the best

Lloyd Banks

G-Unit

 

(on fire) :)

 

ale wrocmy do tematu : czyli wampir + FC + troche wolnego czasu (wkoncu) Bedac w depresji porozwodowej chcialem sobie poprawic nastroj i jak to wszyscy mi radzili zajac sie czyms. Na szczescie lub tez nieszczescie

po ostatnim szkoleniu ktore mialo miejsce w Rzeszowie nie dosc ze sie opilem jak dzik (odwiedzilem rodzinne strony i kumpla) to jeszcze mnie jakies chorobsko zlapalo. Cala historia skonczyla sie wizytu u lekarza

i zwolnieniem na 7 dni:)

 

Tak tez sie akurat rowniez zlozylo ze przyszla do mnie paczuszka w

 

ktorej bylo to oto cudo

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Wiecej szczegolow to juz moze Piotres dopisze co i jak z maszynka :)

 

Rozpoczela sie wielka batalia ktora trwala 3 dni nonstop prawie z 2 przerwami na jedzenie dziennie :) Czlowiek chory nie ma bardzo apetytu :)

 

Dla entuzjastow ktorzy mysla ze to zalozyc i zapomniec to powiem tylko tyle zapomnijcie ze to takie latwe. Walka z Pevem szybko mi sie znudzila , pozatym po ostaniej impreze jak slyszalem odglos zalewającego kompresora to kojarzyl mi sie tylko z kumplem puszczajacym pawia w lazience na plytki :)

 

Pierwsze uruchomienie i juz tempy jakies dziwnie wysokie, po korekcie prawnika juz lepiej. Procek (venice 3000+ 517 EPAW) pierwszego dnia zrobil max 3250Mhz spi 16M przy 1.68V , wszystko powyzej konczylo sie resetem.

 

Nastepnego dnia juz bylo lepiej, kilkukrotnie przeszlo juz spi 16M na 3300Mhz 1.71V a raz nawet 3317 ale freez przy robieniu screena. Dlugo nie myslac postawilem nowy sys i dawaj test.

 

Teraz najsmutniejsza czesc. Procek uparl sie ze za $#$@%@$ nie przejdzie 3300mhz na nowym sysie. Od godziny 14:20 do 18:00 widzialem na wlasne oczy do znudzenia 23 loop a po nim freez , bezczelnie komp sie zawieszal przy wyswietlaniu wyniku. Co dziwnego 23 loop czesto oscylowal wokol 9:57s. Czasami zdarzalo sie ze przeszedl na ciut ponizej 3300 ale juz czas byl duzo slabszy . Generalnie gdy czas byl dobry to na 100% bylo pewne ze nie skonczy i tak sie tez dzialo. Probowalem stroic Pevem , zmieniac wszsytkie mozliwe napiecia z vcore do 1,81v w porywach .

NIC NIE POMAGALO. ZAWSZE BYL FREEZ

 

Dziwna sprawa, jak ktos sie spotkal z czyms takim chetnie poslucham.

 

Oto co padlo z tych gorszych wynikow ktore przeszly

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

W miedzy czasie tez raz zapuscilem prima na 3200mhz przy jakims dosc wysokim napieciu tak profilaktycznie :)

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Jak narazie to tyle z testow bo mnie nerwica wziela :(

 

Jesli ktos z Opola lub z okolic ma jakiegos fajnego procka do potestowania to niech wali do mnie jak w dym :)

Edytowane przez wampir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że póki co pełen PRO. Miejmy nadzieje, że proc się rozkręci, jak nie to znamy na to lekarstwo - gołe jajo :wink: Układzik fajniutki :) jakie masz dokładnie temp? i jakie elementy chłodzone są wodą? :wink:

 

PS też chciałbym móc sobie strzelić coś takiego na depresje :lol:

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek nie marudź, Wampir się namęczył widać aby wykrzesać z tego sprzętu tyle ile się da. Jakbym ja widział przez tyle godzin 23 loopy i zwiecha to :angry: :angry:

 

Ale coś mi nie pasi na tym screenie z 16M - takty proca ok - 3295MHz, takty mem 366MHz 2-2-2-5 hmmm bug czy co ? Chyba bug bo czas coś nie taki <_<

 

Pomysł mam taki jak wyżej czyli ihs mode on :wink:

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz ustawione L2 w windzie ? zauwazylem ostatnio to samo z chaosem i u kolegi, u chaosa na swiezym sysie zwisy, na starym ok smiga (te same takty) a u kolegi pojawialy sie arty przy kreceniu karty, wtf :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chcę myśleć do będzie jak Mardok popieści tego nowego SD odrobinką FC. A z tego co wrony kraczą, wynika, ze nie jest to "normalny" SD :lol:

 

Wampirku, mam nadzieję, ze FC to dobre lekarstwo na depresję :lol: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie... nic nie zmienialem bo ostnio wypadlem z temtu , gdzie to sie wogole zmienia ??

ctrl+f w regedit i szukaj SecondLevel

 

ustaw wartosc na tyle ile masz l2 w procku, xp ponoc tylko 256 potrafi wykozystac, pozatym przebadaj tez procka s&m wlasnie, to bedziesz wiedzial co jest nie tak, ew spr max stable htt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ładny wynik, gratulacje :) Mardok leć do wampira i kręćcie sandiego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie :lol:

 

Luke ma moim Venice na 3220 mhz i 1.82V evap oscylowal w oklicach -39 do -43*C :D

 

Wampir musi sobie koniecznie kupic CHY 700T, bo bez termometru poprawne wystrojenie ukladu z CPEVem jest rzeczywiscie trudnawe :-P ...no ale Wampir sam chcial .. ja mu proponowalem kapilare ..skonczylo sie na PEVie :D .

 

Pech chcial ze wraz z partycja na HDD stracilem prawie wszystkie fotki z budowy tego ukladu ... :? Ostalo sie pare fotek z wykonczenia ukladu ...powiem ze uklad wyglada ciutke inaczej jak na tej fotce (inna rurka do filtra :-P ). Jutro postaram sie wrzucic fotki .

 

Aha ....dla ciekawostki powiem ze moje 10:13 i 3357 Mhz padlo wlasnie na tym ukladzie :lol:

 

Mardok ...ojjj ten golo-jadrowiec 3000+ moze naprawde pofrunac na tym FC ...ja bym sprobowal na waszym miejscu B)

 

pozdro

piotres

Edytowane przez piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze Venicjusza można pogonić ;) CB nie ma a i na WC łatał znośnie ;)

Venice to inna bajka :wink:

 

Ładny wynik, gratulacje :) Mardok leć do wampira i kręćcie sandiego ;]

jeśli KAB3E/KAB2E [te "boskie", które Stonka prezentował na tweaku to nie warto :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wampir wracaj z tym do KrK!

Pozatym to gdzie trafiłeś SD bez CB?

Co dalej -> Cóż to za memorki robiące 366 na CL2? Sądzę, że to błąd CPU-Z, ale tak tylko pytam( czyli powiedz jak one w rzeczywistości pracowały)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...