Skocz do zawartości
wampir

Wampir + Fc + Troche Wolnego Czasu (wkoncu)

Rekomendowane odpowiedzi

Kopiowanie wazona w moim wydniu tez nie baudzo dziala...

Zreszta po ostatnich zabawach na abicie odeszla mnie ochota do wszystkiego.

Moze jak DFI sie pojawi na dobre i ramce poworca z wycieczki do nl a cruciale pojada na wojarze, to wtedy...

 

Piknie machonoles tym prockiem...

OC bez burdello to nieporozumienie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista braków:

 

- mody (obecnie plyta golusia pupcia niemowlecia)

- lepsza pasta (tak to jest jak sie zabiera do benchow nieprzygotowanym, gdyby nie Romek-o to na procku wyladowalby srebrny titan a tak udalo sie i zapodałem silikon. Musze sie ruszyc do sklepu po jakiegos Artica)

- TERMOMETR :) ( Minał juz chyba rok od czasu kiedy Piotres mnie przekonywal do kupna ;)) Aha na pierwszym zdjeciu gdzie jest biurko po lewej stronie obok monitora stoi pudlko. Piotres wysłał mi izolacje na mobo, jeszcze na wakacjach w 2006 r. w koncu je otworzylem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista braków:

 

- mody (obecnie plyta golusia pupcia niemowlecia)

- lepsza pasta (tak to jest jak sie zabiera do benchow nieprzygotowanym, gdyby nie Romek-o to na procku wyladowalby srebrny titan a tak udalo sie i zapodałem silikon. Musze sie ruszyc do sklepu po jakiegos Artica)

- TERMOMETR :) ( Minał juz chyba rok od czasu kiedy Piotres mnie przekonywal do kupna ;)) Aha na pierwszym zdjeciu gdzie jest biurko po lewej stronie obok monitora stoi pudlko. Piotres wysłał mi izolacje na mobo, jeszcze na wakacjach w 2006 r. w koncu je otworzylem :lol:

Jak nie chcesz inwestować w termo 200zł na CHY, to kup sobie multimetr z termometrem z alledrogo. Mierzy przyzwoicie, nawet z sondą dołączoną do kompetu wyciąga do -100*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz inwestować w termo 200zł na CHY, to kup sobie multimetr z termometrem z alledrogo. Mierzy przyzwoicie, nawet z sondą dołączoną do kompetu wyciąga do -100*.

Dokłądnie - nie jest może super dokładny (odchyły po kilka stopni) ale do kalibracji jak najbardziej przydatny .. a cena ok 30PLN przyjazna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pozwolę sobie odgrzać mojego kotleta z powodu małego odświeżenia wyniku o ponad minutke :)

 

Wiem wiem, zegar kiepski jak na takiego procka i zaraz mnie pogonia na WC , ale co zrobić...chwilowo mobo jest jakie jest i trzeba poczekać z tydzień, dwa.

 

Na poczatek

 

1M

 

Dołączona grafika

 

 

 

Później 16M i LOL :))))

 

Dołączona grafika

 

I ostatnie 16M bo przy większym zegarze procka z memkami 1:1 bylo slabiej nawet na 5.0Ghz

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi, specjalnie nie idę na sprawdzian z hiszpańskiego (hmm w sumie mam zapalenie ucha i gorączke od tygodnia, ale w moim specjalnym "oddziale dwujezycznym" maja to w pupie) jutro do szkoły i czekam na listonosza :D FC już się... hmm "chłodzi" :lol:

 

Jeśli wszystko wyjdzie ok (pewną rzecz znajomy da radę mi przysłać), będą możliwe benche 675+ MHz 4-4-4 2x1 GB dual :] optimum to 680 MHz 4-4-4, więcej mi nie potrzeba, na singlu nie zrobie wiecej niż 5.1 GHz SPI16M (watpię bym dobił - sekcja zasilania na Blood Ironie nie jest jak na płytach z cyfrowym bądź 8-fazowym zasilaniem, no i raczej mój cep tak nie poleci :( ). Oj czas na kaskadę

 

 

BTW,

 

na XS ostatnio najwyższe FSB są pokazywane na P965, szczególnie na Commando. Podobno P35 mniejsze FSB wyciąga na E8xxx niż P965 :lol:... Mam Commando w domu, to się sprawdzi, gorzej, że nie ma dobrych dzielników mem (5:6).

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...