Skocz do zawartości
wampir

Wampir + Fc + Troche Wolnego Czasu (wkoncu)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkel84

...W miedzyczasie 5.2-5.3 zdarzylem zrobic schabowe + mlode ziemniaczki i super ogoreczki z pomidorkiem w smietance !!!!

...

nie no - młode ziemniaczki biją wszystko na głowe

 

BTW: SPi też niezłe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temp procka okolo -5C, temperatura parownika zgaduj zgadula. Uklad byl totalnie rozstrojony, pracowal generalnie na duze obciazenie.

Hm,jak na takie tempo to OC całkiem przyzwoite :wink: najważniejsze ,że jest 9 z przodu ,no i póki co najszybsza D930 na forum. Gratulus

ps.Fcet nie posiada nanometru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Wampir : Nie no Starryy pozamiatales :blink: ...dzieki tobie powoli zaczynam wierzyc w DC ..widze ze i one w SPI potrafia balaganu narobic B) ..proc nieziemski :D Ale powiedz mi czemu jeszcze jestes nie zadowolny ?? Widze ze jak jestes zly to odrazy z zebami do CPEVa sie rzucasz :wink: ...i znowu pewnie rozstroiles ladnie ukladzik :lol: (termo doszlo dzis, dzieki ;-) )

 

@wisnia666 : Niestety piotresowi tez jest czasem jego termometr potrzebny ...a Wampira jest naprawde ciezko przekonac by sobie kupil wlasny (np. CHY za 150 zl juz sa), sprobujcie Wy go przekonac do kupna termo, ja nie moglem ;-)

 

@Gemmy : Nie nie ma mano, nie starczylo funduszu :) .

 

pozdro

piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie mowcie ze ten termometr jest mega drogi KLIK

 

Nie mowie ze jest boski, ale mamy przynajmniej swiadomosc ile wynosi mniej wiecej temperatura parownika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skołuj jakikolwiek termometr niewazne o dokłądność, byleby cpevem znaleźć tą najniższą temperature :P

może być rtęciowy nie ? :]

rtęciowy za wolno reaguje imho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie mowcie ze ten termometr jest mega drogi KLIK

 

Nie mowie ze jest boski, ale mamy przynajmniej swiadomosc ile wynosi mniej wiecej temperatura parownika :P

Dokładny nie jest, ładny nie jest, profesjonalny nie jest, ale jest tani i na pewno 3x lepszy niż zgadywania jaka jest temp czy też rozpoznawanie metodą organoleptyczną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc nie rozumiem trochę Vampira, ja bez termometru nie podchodził bym nawet do zabawy z FC (do WC już musze mieć aby wiedzieć jaka jest temperatura wody),gdyż po dobrej kalibracji napewno wycisnąłby więcej z tej 930, lecz takie podejście może wynikać z mojego zbocznia zawodowego (jako fizyk doświadczalny cały czas coś mierze :P ;) )

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc nie rozumiem trochę Vampira, ja bez termometru nie podchodził bym nawet do zabawy z FC (do WC już musze mieć aby wiedzieć jaka jest temperatura wody),gdyż po dobrej kalibracji napewno wycisnąłby więcej z tej 930, lecz takie podejście może wynikać z mojego zbocznia zawodowego (jako fizyk doświadczalny cały czas coś mierze :P ;) )

ale wampira moglbys zrozumiec ;)

 

imo ten termo z allegro to najlepsze rozwiazanie, bo na rteciowy to nawet zachodu szkoda ;] a co do wynikow to jest super i nie ma co sie denerwowac, jak fycy sie skalibruje to kilka sekund w dol i wogole bedzie ladnie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy wiecie o zabijaniu... :D

Zeby moja depreche sie dalo jakos racjonalnie wytlumaczyc to pewnie juz bym sobie z nia poradzil ale to se ne da.

 

Jutro wyjezdzam na szkolenie a to oznacza ze bedzie znowu szampan i dziwki ( czyt. Panie z urzedow i herbatka owocowa) :D

Bede sie szlajal tak do niedzieli kiedy to powroce do swojego cieplego [ciach!]i dolka i znowu pomysle o testach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy wiecie o zabijaniu... :D

Zeby moja depreche sie dalo jakos racjonalnie wytlumaczyc to pewnie juz bym sobie z nia poradzil ale to se ne da.

 

Jutro wyjezdzam na szkolenie a to oznacza ze bedzie znowu szampan i dziwki ( czyt. Panie z urzedow i herbatka owocowa) :D

Bede sie szlajal tak do niedzieli kiedy to powroce do swojego cieplego [ciach!]i dolka i znowu pomysle o testach.

masz depreche to się lecz a nie miałcz (psycholog czy psychiatra też człowiek)

zdradź lepiej cóż teraz za sprzęta oczekujesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz depreche to się lecz a nie miałcz (psycholog czy psychiatra też człowiek)

zdradź lepiej cóż teraz za sprzęta oczekujesz :D

Kurde, odezwal sie ten z pozytywnym podpisem :D

Moze zalozymy jakies kolko, col ala wzajemna adoracja albo kolo gospodyn wiejskich ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też proponuje na następnym zlocie zorganizować warsztaty terapeutyczne pt. "Jak sobie radzić z depresją po nieudanym O/C oraz spaleniu procesora"

psychologów jakichś mogę skołować o ile sie już nie poddadzą w związku z moją osobą :D

 

...czasami trzeba na trochę odpuścić po prostu, zrobić sobie totalny urlop. niestety to jest rywalizacja, jak w sporcie... sportowcy też nie trenują cały rok ;)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten wyzej dobrze mowi... nie mozna ciagle sie bawic w o/c ;] kiedys sie na to zajawilem to myslalem ze mnie kur**** strzeli jak nie moglem przejsc granicy 2250 mhz na teraz mam 2845 i dalej to malo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też proponuje na następnym zlocie zorganizować warsztaty terapeutyczne pt. "Jak sobie radzić z depresją po nieudanym O/C oraz spaleniu procesora"

psychologów jakichś mogę skołować o ile sie już nie poddadzą w związku z moją osobą :D

 

...czasami trzeba na trochę odpuścić po prostu, zrobić sobie totalny urlop. niestety to jest rywalizacja, jak w sporcie... sportowcy też nie trenują cały rok ;)

 

pozdr

tyle, że czasem nie chodzi tylko o OC ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie da sie ukryc ;] ale w moim wieku nie ma sie zazwyczaj wiekszych klopotow...

hmmm, ja zawsze mialem pewien problem... skad ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> $$$...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh to jest problem ale i tak nie jest on tak wielki ze sie nie da go rozwiazac :) w porownaniu do pozniejszych problemow jest on malym problemem ;S wedlug mnie masz problem jak ci lekarz powie ze masz tydzien :S

Edytowane przez Kiczis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten wyzej dobrze mowi... nie mozna ciagle sie bawic w o/c ;] kiedys sie na to zajawilem to myslalem ze mnie kur**** strzeli jak nie moglem przejsc granicy 2250 mhz na teraz mam 2845 i dalej to malo :D

To krótko się bawiłeś skoro nie wiesz że ile byś nie miał MHz to zawsze jest za mało…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh to jest problem ale i tak nie jest on tak wielki ze sie nie da go rozwiazac :) w porownaniu do pozniejszych problemow jest on malym problemem ;S wedlug mnie masz problem jak ci lekarz powie ze masz tydzien :S

wiesz problem z $$$ nie tak łatwo rozwiązać :D

2 - wtedy masz już spokój - wiesz na czymn stoisz :D

 

Wampir - rezygnujesz z OC czy co :unsure:

Kupił juz sprzedaje ...

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Yoto napisal, swiat nie kreci sie wokol oc.

Rekord byl szybkim zastrzykiem adrenaliny i dzialal moze 1h :(

Przez ta jedna godzine czulem sie rewelacyjnie a pozniej znowu kicha.

A wszystko przez #$%&!@# endorfine, nie moge przez nia spac po nocach!!!

 

Wiem, wiem taki stary a taki glupi.. ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Yoto napisal, swiat nie kreci sie wokol oc.

Rekord byl szybkim zastrzykiem adrenaliny i dzialal moze 1h :(

Przez ta jedna godzine czulem sie rewelacyjnie a pozniej znowu kicha.

A wszystko przez #$%&!@# endorfine, nie moge przez nia spac po nocach!!!

 

Wiem, wiem taki stary a taki glupi.. ehhh

przejdzie ci kiedys

tylko kiedy :rolleyes:

3m sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...