Skocz do zawartości
Gryzli

Opinie O Olympus'ie Sp500uz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw opinii o w/w aparacie. Dopiero zaczynam "zabawe" z cyfrowkami a z opisow wydaje sie byc ok. Na poczatek ciekawe moze byc 21 programow tematycznych,EVF z 200000 pixeli (przyzwuczajenie do analogowki)a po dojsciu do wprawy chyba pelny manual i zapis RAW Jesli tylko jego opis jest interesujacy a zdjecia sa slabe to co w takim razie co proponujecie wzamian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz precyzyje:) Interesuje mnie aparat z zoomem min 6x duza iloscia programow temartcznych na poczatek,a pozniej zeby przejsc na manual ( najlepiej pelny ) z dobrym EFV i w cenie do 1500 zl max (choc im mniej tym lepiej)za sam aparat bez akcesorii. Zdjecia jak to dla amatora i w pomieszczenich i na zewnatrz, makro tez by sie dobre przydalo. Jesli chodzi o nagrywanie filmow to moze go nie byc:) Znalazlem wlasnie SONY H2 za 1500zl w http://www.fotoexpert.pl/ Co o nim sadzicie???

Edytowane przez Gryzli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..... aparat z zoomem min 6x..... makro tez by sie dobre przydalo. ......

albo dobre makro albo duzy zoom

 

odnosnie H2 http://www.fotopolis.pl/index.php?n=4119

 

ja bym wybral panasa Dmc-fz5 ew. Dmc-fz7 chodz ten drugi ponoc bardziesz szumi

albo

dmc-fz20 chodz ciezko go juz spotkac

albo

Fuji FinePix S5600 i zostalo by ci sporo kasy

albo

Sony DSC-H1 ew. H2 chodz wygladaja jak swieciace zabaweczki a piekny srebrny kolor tandetnej obudowy po kilku miesiacach uzywania sie zciera (nie jest to jednak tak istotne) nie wiem jak jest w przypadku H2(nie sprawdzalem)

poza tym na aukcjach internetowych czasem mozna za te pieniazki kupic cos porzadnego wyzszej klasy ale jak mowisz jestes poczatkujacym fotografem...wiec ja bym sie skupil wlasnie na tych modelach

Edytowane przez kordek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...