Skocz do zawartości
maproxpaprox

Dziwne Zachowanie Dysku Twardego

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem z HDD.

Kiedy włączyłem gre 18WoS:Pedal to The Metal, usłyszałem dzwięk wyłączającego się dysku twardego i komputer się zrestartował. Kiedy ładował się Windows efekt był ten sam. Wyłaczyłem kompa, uruchomiłem i wszystko było w porząku. Jednak czasami podczas ładowania systemu lub włączania jakieś gry (jednak zdaża się to bardzo żadko) sytuacja się powdaża. POMOCY

AMD Duron 1600@1800

Płyta główna Soltek SL-75DRV5 KT333

Zasilacz Megabajt 350W

Dysk Western Digital (8KB badów :mur: ) Screny z Everesta : 01post-25715-1143892964_thumb.jpg 02 post-25715-1143893034_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to nie kreć proca miagistrala bo CRC masz spore.. sam mówiłes w innym poscie ze juz ci wcielo partycje....

 

Możliwe ze twój zasilacz w momencie włączenia wymagajacej gry(obciązenie procesora wzrasta do 100% i pobór prądy się zwiększa ) zaniża mocno napiecie 5V lub 12V i dlatego wyłącza sie dysk...

 

1 . Odkrec procersor na nominalne ustawienia .

2. Zmień zasilacz bo Megabajt złą opinią się cieszy.....

 

Jak ma być tanio to fortron 250 lub 300W polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to nie kreć proca miagistrala bo CRC masz spore.. sam mówiłes w innym poscie ze juz ci wcielo partycje....

 

Możliwe ze twój zasilacz w momencie włączenia wymagajacej gry(obciązenie procesora wzrasta do 100% i pobór prądy się zwiększa ) zaniża mocno napiecie 5V lub 12V i dlatego wyłącza sie dysk...

 

1 . Odkrec procersor na nominalne ustawienia .

2. Zmień zasilacz bo Megabajt złą opinią się cieszy.....

 

Jak ma być tanio to fortron 250 lub 300W polecam.

A jakbym ustawi FSB na 166 to dzielnik by przeskoczył na 1/5 i AGP/PCI byłoby w normie, czy i tak niemoże być kręcone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...