Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Barcelona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiekp89

Nie wiem czy ten temat sie utrzyma czy nie, ale niektorym zaczynalo przeszkadzac, ze dyskutujemy o Barcie w temacie " Liga Mistrzow 2005/06" wiec zaczynamy tutaj :D

EDIT

Sorry Ecuadoo, ze to ja zalozylem ten temat, a nie Ty

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem mogli szczelic tylko 1 brameczke... i to z karnego.

Ronaldo szczelil sobie brameczke, co pozowili mu zpaewne zagrac kolejne 10 spotka w wyjsciowej jedenastce, mimo iż po kilku rajdach ledwo chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest świetnie przedstawiony Ronaldo ;-)

Widzialem to [; Wiecie jak kibice Barcy mowia na Ronaldo ?

 

Hehehe - nie napisze - bo regulamin mnie obowiazuje jednak - kto jest ciekaw niech poszuka [:

 

@Daniel89 - tez tak mysle, ale jednak maja problemy ze skutecznoscia, Rijkaard cos musi z tym zrobic.

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!!!11]

 

Może się oszczędzają przed meczem z Beneficą.

No w sumie to byl tylko mecz na szczycie. ;]

 

@ Ecuadoo to jest forum i nie zabronisz mi pisac w zadnym temacie, bede wyrazal swoje zdanie jakie ono nie jest. Mam takie prawo :lol2:.

W tamecie o LM glownie Ty robiles duzy offtop, na szczescie jest juz posprzatane po interwencji. Wiec uwazac to radze Tobie i nie strasz, bo od tego sa duchy. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w meczu z Beneficą było coś nie tak ze skutecznością, ale mam nadzieję że to się zmieni i Barca pokona Beneficę.

Tez mi sie tak wydaje - ja na miejscu Ryjka - wystawilbym Maxi Lopeza w meczu z Benfica - cos czuje ze wnioslby on powiew swiezosci - a moze i nawet zdobyl bramke.

 

Troszke mi zal ze Maxi latem odchodzi z Barcy... :cry:

 

@Ath - dziekuje za usuniecie tej wypowiedzi. Sprawe uwazam za zamknieta.

Pozdrawiam

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ma ksywke, ja jej nie wymyslilem. Rasista nie jestem, zobacz w moj profil, lubie czarnoskorych. ;]

A do Ciebie nic nie mam, staram sie byc mily dla forumowiczow i pomagac (w poscie #9 cytujesz obrazek, zmien to prosze jesli nie chcesz dostac % ;] - widzisz jaki jestem uczynny, jak bym byl zlosliwy to bym wyslal raport pelikana ;]).

 

Wracajac do barcy to prawda - 'srednio' ja lubie, ale komentowac jej gre chyba moge, bede staral sie byc obiektywny. ;] W meczu szans mieli od groma, ale jak wiemy w pilce nie licza sie tylko umiejetnosci, szczescie jest bardzo waznym czynnikiem, przyklad - liga wloska i dzisiejsze mecze na szczycie, kto by sie spodziewal).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem troche wczorajszy meczyk i urzekla mnie bramka Ronaldo :) Malo jest zawodnikow, ktorzy w tak perfekcyjny sposob wykonczyli by ta akcje ;] Moze i jest gruby, ale za to umiejetnosci i szybkosci mu nie brakuje. Barca by miala z niego jeszcze pozytek (kiedys juz tam gral i byl najlepszy) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Kaziu, na szkoleniach nie mówili nic o dublowaniu kont...? Twisted Ban :twisted2:

 

BTW, Ronaldo biega jak młody Bóg, choć niektórzy twierdzą że jest tłusty ;]

Edytowane przez Briareos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, Ronaldo biega jak młody Bóg, choć niektórzy twierdzą że jest tłusty ;]

Zgadza sie biega biega, przyspieszenie to on zawsze mial nieziemskie - i cos mi sie wydaje ze na MS w Niemczech znow moze byc czolowym strzelcem w reprezentacji Brazyli - no ale zobaczymy, ale on slynie z tego ze potrafi sie odbudowac w najmniej spodziewanych momentach... Ale jak gral w Barcie to bylo cos ! ... ehh, byl Romario,Ronaldo, Rivaldo, a teraz mamy Ronaldinho - i historia biegnie dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze po 3 takich rajdach nie ma sily sie ruszyc :lol:

A to juz inna sprawa [: :lol:

Bynajmniej wracajac do Barcy - Motta znowu zlapal kontuzje - grrr ledwo wyleczyl poprzedni uraz, i juz zlapal kolejny...

 

Cienko cos widze obrone przed wtorkowym spotkaniem z Benfica - Ale post Costi'ego mnie pocieszyl - Benfica tez w rewelacyjnej formie nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafie sobie wyobrazic, zeby Barca odpadla juz w 1/4 i to w dodatku z Benfica

Ja rowniez - jednak nalezy pamietac o jednym - to jest pilka i zdarzyc moze sie wszystko - podstawa w tym spotkaniu bedzie strzelic bramke w pierwszej polowie, a w drugiej dobic przeciwnika - nie traca przy tym bramki - co bedzie trudnym zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Nie potrafie sobie wyobrazic, zeby Barca odpadla juz w 1/4 i to w dodatku z Benfica

Kolejny banan Kazimierzu...? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość katalonczyk

Ja rowniez - jednak nalezy pamietac o jednym - to jest pilka i zdarzyc moze sie wszystko - podstawa w tym spotkaniu bedzie strzelic bramke w pierwszej polowie, a w drugiej dobic przeciwnika - nie traca przy tym bramki - co bedzie trudnym zdaniem.

Niewatplwie masz racje. Sadzac po ostatnich oslabieniach, to moze byc ciezko z zachowaniem czystego konta :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...