Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Barcelona

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co jest z tym Eto'o ? :| gość jest na topie gra coraz lepiej odzyskuje forme ktorej nie mógł odnalezdz po PNA a tu mają go wypożyczać gdzies

Rozumiem jakby chciał przejść do jakiego dobrego klubu europejskiego, ale do arabskiego :blink: Musieli mu nieźle zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co jest z tym Eto'o ? :| gość jest na topie gra coraz lepiej odzyskuje forme ktorej nie mógł odnalezdz po PNA a tu mają go wypożyczać gdzies

Spokojnie - Eto'o zostanie - bez obaw - Laporta go nigdzie nie sprzeda - chyba ze - T.Henry bedzie gral w Barcelonie - wtedy byc moze - aczkolwiek - Larsson, Lopez - odchodza - zostanie Messi, Eto, Roni to w zasadzie pomocnik.

 

---Henry----Eto'o-----

 

--------Roni------------

 

Ja osobiscie tak bym gral... tylko co z Messim :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć oso chodzi z tą grą Eto w jakiś tam arabskim "beleczym"? Powaliło go czy co? Przy takim natłoku spotkań on jeszcze chce wziąć "nadgodziny" zamiast sobie odpocząć? chyba, że to ma mieć miejsce w czasie gdy inni zawodnicy będą grali w MŚ, do których Kamerun & Eto się nie zakwalifikowali...

Szczerze mówiąc to i tak kiedy by to nie miało nastąpić to się dziwie - przecież piłkarze w Barcie (i nie tylko) zarabiają naprawdę duuuże pieniądze - nadal im to nie wystarcza? - prędzej czy później dojdzie do sytuacji, która zdarzyła się w NHL-u zawodnicy chcą zarabiać coraz więcej i zbliżają się do granicy absurdu... takie moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze Eto'o chce zagospodarowac swoj wolny czas - i pracowac podczas MS na ktorych bedzie wielkim nieobecnym :| A wiadomo - dodatkowe pieniadze zawsze sie przydadza - skoro wywiazuje sie ze wszystkich zobowiazan w stosunku do FC Barcelony - to ja nie widze problemu - niech gra - byle nie zlapal kontuzji ;)

 

BTW:Chelsea oferowała 76 mln za Eto'o - i jak wiadomo Barca odrzucila to oferte :D

 

Do skladu na mecz z Milanem powracaja: Motta, Marquez, Edmilson rowniez zagra.

 

Odpadaja - Xavi, Messi, Larsson - kontuzje.

Deco - kartki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam rację, ale chyba w tych Klubowych Mistrzowstach Świata grają zwycięzcy rozgrywek klubowych na poszczególnych kontynentach np. w Europie LM. Jeśli Eto'o wygra wraz z tą arabską drużyną Azjatycką Ligę Mistrzów (czy jak to się tam nazywa) i zarazem zwycięży wraz z Barcą w LM, to ciekawe w jakim będzie grał klubie w tym turnieju ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam rację, ale chyba w tych Klubowych Mistrzowstach Świata grają zwycięzcy rozgrywek klubowych na poszczególnych kontynentach np. w Europie LM. Jeśli Eto'o wygra wraz z tą arabską drużyną Azjatycką Ligę Mistrzów (czy jak to się tam nazywa) i zarazem zwycięży wraz z Barcą w LM, to ciekawe w jakim będzie grał klubie w tym turnieju ? :lol:

Oczywiscie ze w skladzie FC Barcelony - wiaze go kontrakt - nie zapominaj o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zagra z milanem ezquerro jeszcze.

---Henry----Eto'o----

--------Roni------------

Ja osobiscie tak bym gral... tylko co z Messim :/

messi ma czas, a ustawienie w ataku (jesli przyjdzie ąłri) raczej się nie zmieni. Henry zagra za Eto'o, w linii z R10. Zreszta po co mowic o ustawieniu barcy w ataku? przeciez tam i tak jest taka wymiennosc pozycji, ze to ustawienie ma znaczenie tylko w momencie rozpoczynania meczu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zagra z milanem ezquerro jeszcze.

 

messi ma czas, a ustawienie w ataku (jesli przyjdzie ąłri) raczej się nie zmieni. Henry zagra za Eto'o, w linii z R10. Zreszta po co mowic o ustawieniu barcy w ataku? przeciez tam i tak jest taka wymiennosc pozycji, ze to ustawienie ma znaczenie tylko w momencie rozpoczynania meczu :D

No fakt jeszcze Ezquerro nie zagra - no wiec sytuacja jest taka - na lawce z napastnikow jest tylko Maxi Lopez.

 

Mam nadzieje ze nikt juz nie zlapie kontuzji - bo w przeciwnym wpadku moze byc ciezko z zestawieniem 11.

Dalej, mam nadzieje ze linia pomocy i obrony zagra rownie dobrze jak w meczu z Chelsea. I zdobedzie bramki z kontry :wink:

EDIT:

Wszystko wskazuje na to ze Inzaghi nie zagra przeciwko Barcelonie !

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz za niecalą godzinke skok na fotel przed szkłem i odpalam polsat sport + carveza :D

milan zaprezentuje typowe calcio.barca musi sie otworzyc i grac.dwie druzyny dwie rózne mysli taktyczne.mam tylko nadzieje ze nie bedzie z duzej chmury malego deszczu.

 

VISCA BLAUGRANA !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milan... błeeee... znowu jak to Włosi - wstawia autokar ktorym przyjachali pomiedzy slupki Didy...

 

Ja to widze tak: bronic sie - i skontrowac - to Milan musi sie otworzyc - gra u siebie, bedzie chcial miec zaliczke przed wizyta na Camp Nou.

 

Tam zostana zrownani z murawa :twisted:

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość on23warszawa

No i geniusz rolandinio po raz kolejny dal znac o sobie. Genialne podanie. G E N I A L N E .aczkolwiek nie dyskredytujmy Giullyego. On takze wykazal sie doskonala umiejetnoscia strzelecka z nielatwej pozycji .

VISCA EL BARCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i geniusz rolandinio po raz kolejny dal znac o sobie. Genialne podanie. G E N I A L N E .aczkolwiek nie dyskredytujmy Giullyego. On takze wykazal sie doskonala umiejetnoscia strzelecka z nielatwej pozycji .

VISCA EL BARCA

Graham zgadzam sie z Toba w pelni :> :lol:

 

Roni to nie pilkarz - to cos wiecej... ;)

 

Jezeli faktycznie dojdzie do transferu T.Henry do Barcy - wszyscy na kolana przed Boska Barca B)

Wtedy juz nic nas nie zatrzyma - po trzeci tytuł mistrza Hispanii z rzedu oraz trzeci Puchar Europy B) (jezeli w tym sezonie pojdzie wszystko zgodnie z planem)

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy przyklad Realu jak mozna druzyne przesycic gwiazdorami.

Barcelonie to nie grozi:

 

Po pierwsze wydaje bardzo male pieniadze na transfery (w porownaniu do Realu)

 

Korzysta ze swoich umiejetnosci szkoleniowych - tzn. Xavi, Oleguer, Puyol, Iniesta, Valdes - to wszystko wychowankowie - wiec jak widzisz, nie mam mowy o "kupczeniu" byle kogo i za kazde pieniadze.

 

Barca nie moze sobie pozowlic na kwoty jakie wydaje Chelsea czy Real. Jeszcze ja na to nie stac - niedawno wyszla z dlugow ktore powstaly za kadencji Gasparta.

Eto'o - 24mln, Edmilson 10mln (tu nie jestem pewien, byc moze mniej) - to ostanie powazne transfery.

 

Dalej, ma byc kupiony Chivu za okolo 8 mln, oraz Henry za 10-15 mln, oraz byc moze Farfan jako zmiennik.

 

A wiec - 34 mln dokonanych plus 24 mln ktore czekaja na sfinalizowanie = 58 mln - to wydatki w ciagu 2 sezonow.

 

Wiec nie ma sensu porownywac kwot i zawodnikow ktorych nabyl Real - zreszta w necie mozesz bez problemu znalezc kwoty i dokonac rachunku - a wyjdzie pewnie z 250 - 300 mln...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom fajnie, ale oprócz tego trzeba grać. Nie sztuką jest się znaleść gdzieś, sztuką jest się znaleść i grać na wysokim poziomie, odnosić sukcesy. Ciekaw jestem co z tego będzie i czy w ogóle jest to wiarygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon ogórkowy w pełni więc plotka goni plotkę. Valdes bardzo dobrze bronił w tym sezonie(oprócz 1 meczu z Liverpoolem w LM). Poza tym, jeśli Boruc miałby być drugim bramkarzem to na pewno by sie na to nie zgodził. Ciekawe co będzie z Chivu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają mu się takie "wybryki", ale juz coraz rzadziej. Trudno ich porównać, dwie różne ligi, a w reprezentacji Valdes nie gra. Boruc w meczu z Azerami tez sie nie popisał.

Edytowane przez chari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...