Skocz do zawartości
costi

Fallout 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakis dzilajacy sposob na zmiene rozdzielczosci ? Sciagnalem Fallout2 Patcher v3c, ale cos nie za dobrze dziala, pierwsza plansza ok, wchodze do swiatyni i czarny ekran, widze sama postac i kursor sie rozmazuje. :]

Version 3:The game is still unplayable, but some things have been fixed while other have been destroyed

Innego sposobu zmiany rozdzielczości nie ma, a ten, jak najwyraźniej nie doczytałeś, jeszcze nie działa na tyle, żeby dało się w F2 normalnie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to widzieliscie http://awaken-ft.webpark.pl/index_pl.html :) mod do FTBOS na motywach z fallouta 1. Jest to normalny singiel. Jutro sie zabieram za sprawdzenie tego. Na tej stronie sa tez mody http://wastelandmerc.atspace.com/screenshots.html do fallouta 2 (screeny naprawde robia wrazenie) chyba bedzie trzeba na nowo zasiasc do fallouta ;) gdyby ktos z was mnie ubiegl w sprawdzeniu tego moda/singla do tacticsa czy z tej drugiej strony do f2 to opiszcie tutaj wrazenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Wasteland Merc mi sie nie podoba zupelnie - goscie robia z Fallouta 2 MMO w wersji single player :?

 

Ja korzystam z czegos co sie nazywa Survivor Mod - dodaje do F2 troche nowych broni, tweakuje duzo rzeczy, lata troche bugow i niweluje sporo exploitow (nie da sie np. od razu po wyjsciu z Arroyo startowac do San Francisco i Navarro po power armour). Linka niestety nie podam, bo nie pamietam :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie poszukuje czegos z nowymi misjami czy rzeczami bo szczerze mowiac wykonywanie niektorych zadan po raz 6 czy 7 nie bardzo mnie ciekawi. Byc moze tem modzik do tacticsa jest fajny. Powaznie az tak skipiony jest ten Wasteland Merc? moze jakas starsza wersje tego moda sprawdzales? teraz jest chyba Wasteland Merc 2

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie az tak skipiony jest ten Wasteland Merc? moze jakas starsza wersje tego moda sprawdzales? teraz jest chyba Wasteland Merc 2

Nawet tego nie instalowalem. Opis wystarczyl mi, zeby skreslic tego moda:

What the mod is about: In this mod you are not the chosen or vault dweller, but a simple mercenary warrior that goes around the wasteland looking for missions/jobs. All missions/jobs are redoable and are intended to be done multiple times. In this sequel of wasteland merc we have taken MMORPG elements to the max in the fallout 2 setting. You are forced to balance your skill points betwen crafting skills (outdoorsman, repair, science, doctor), thieving skills (sneak, lockpick) and combat skills or you can't make it that far.

Innymi slowy: lazisz, klepiesz misje, zbierasz loot i expa, a fabula lezy i dogorywa w kacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje. W sumie, to nie wiedzialem, czy w tym temacie, czy moze o Fallout 1 zamiescic pytanie, ale to wsztstko jedno. Mialem gdzies taki pliczek, dzieki ktoremu przerobilem sobie kiedys muze z Fallouta na MP3. Mam ja dalej, ale ona jest w jakosci 80kbps 22050khz. W sumie, to nie czuc tego, bo dzwiek jest naprawde dobry, ale chcialem sie dowiedziec, czy jest gdzies moze dostepna muza z Fallouta jakiejs wyzszej jakosci ?

 

EDIT:

 

Ma ktos jakis dzialajacy link do Awakena ? Bo co nie znajde, to nie dziala.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za linka do Awekena

 

Ściągnąłem, próbowałem zainstalować i co się okazało... Zapodziałem gdzieś Fallout Tactics :mur:

Wybrałem się do MM (nie dla idiotów :P ) i co widzę...

 

SAGA Fallout (czyli wszystkie razem, na jednej płytce) za 17,99

 

O nic nie pytałem. Te gry są warte każdych pieniędzy, a tu za takie grosze.

 

Życie jest piękne B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za linka do Awekena

 

Ściągnąłem, próbowałem zainstalować i co się okazało... Zapodziałem gdzieś Fallout Tactics :mur:

Wybrałem się do MM (nie dla idiotów :P ) i co widzę...

 

SAGA Fallout (czyli wszystkie razem, na jednej płytce) za 17,99

 

O nic nie pytałem. Te gry są warte każdych pieniędzy, a tu za takie grosze.

 

Życie jest piękne B-)

Hehe, dokładnie ;). Opisz wrażenia z moda jak możesz :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saga Fallout za 17.99 ?? No to zara lece do MM. Ja co prawda mam juz chyba z 10 roznych wersji Falloutow, ale tych akurat nigdy nie za wiele ;)

 

EDIT:

No tak jak mowilem, tak tez zrobilem. To juz kolejna Saga Fallout w mojej kolekcji, ale ja chce miec wszystko co z gra bylo wydane.

 

PS. Zazdroszcze tego plakatu ;)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 2 Restoration Project. Jeśli znudził Ci się już Witcher, na Obliviona nie możesz patrzeć, Eschalona już znasz i nie masz w co grać, zainstaluj Fallouta 2 razem z Restoration Project. To czego autorzy nie uwzględnili w wersji finalnej, a co zostało zrobione (terminy jak widać ich goniły), zostało właśnie dodane w Restoration Project.

Wybaczcie, że tak w trakcie/przed sesją. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

zaczalem wlasnie grac w F2(tak jak zapowiedzialem :) ) i niestety oprocz wloczni nie moge uzywac Vats'a-jakas podpowiedz co z tym zrobic?

 

ps.ikonka aktywna tylko z wlocznia

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczalem wlasnie grac w F2(tak jak zapowiedzialem :) ) i niestety oprocz wloczni nie moge uzywac Vats'a-jakas podpowiedz co z tym zrobic?

 

ps.ikonka aktywna tylko z wlocznia

Jakiego Vatsa w F2 ? I jaka ikonka ?

 

Przeciez podobno grales w F1 , w F2 cala mechanika taka sama :)

 

Anyway w F2 tryb walki:

a) wlacza sie automatycznie w momencie gdy zauwazy cie wrog

b) inicjujesz samemu naciskajac na duza ikone broni na dole

 

Hmm no chyba , ze chodzi o celowanie to wtedy wlacza sie przelaczajac tryby broni prawym przyciskiem myszy na ikonie broni na dole.

 

Jesli dziala tylko we wloczni a nie dziala w pistoletach to zapewne wziales perka na szybkie strzelenia, ktory uniemozliwia celowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Jakiego Vatsa w F2 ? I jaka ikonka ?

 

Przeciez podobno grales w F1 , w F2 cala mechanika taka sama :)

 

Anyway w F2 tryb walki:

a) wlacza sie automatycznie w momencie gdy zauwazy cie wrog

b) inicjujesz samemu naciskajac na duza ikone broni na dole

 

Hmm no chyba , ze chodzi o celowanie to wtedy wlacza sie przelaczajac tryby broni prawym przyciskiem myszy na ikonie broni na dole.

 

Jesli dziala tylko we wloczni a nie dziala w pistoletach to zapewne wziales perka na szybkie strzelenia, ktory uniemozliwia celowanie.

 

 

ps.pewnie nie dziala z pukawkami wlasnie przez perka-szkoda

 

jest sposob na to?

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przy tworzeniu postaci wybrałeś Fast Shot ( w wersji PL to się chyba nazywa Szybki cyngiel) to niezależnie od wybranej broni nie masz dokładnego celowania. Jeśli możesz dokładnie celować w części ciała włócznią to na 100% możesz też bronią. Po prostu klikasz prawym przyciskiem na broni aż się pojawi tryb z takim małym celownikiem w prawym dolnym rogu okienka broni. Ale pod warunkiem że nie wybrałeś Fast Shot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Jeśli przy tworzeniu postaci wybrałeś Fast Shot ( w wersji PL to się chyba nazywa Szybki cyngiel) to niezależnie od wybranej broni nie masz dokładnego celowania. Jeśli możesz dokładnie celować w części ciała włócznią to na 100% możesz też bronią. Po prostu klikasz prawym przyciskiem na broni aż się pojawi tryb z takim małym celownikiem w prawym dolnym rogu okienka broni. Ale pod warunkiem że nie wybrałeś Fast Shot.

niestety wybralem szybkiego cyngla-wiec jestem skazany na granie bez dokladnego celowania,jestem juz po kilku zadaniach i troche szkoda byloby mi zaczynac gre od poczatku,mozna jakos edytowac postac ?

 

ps.w Fallout'y mozna grac bardzo dlugo...bo wiekszosc czasu spedzamy kradnac metoda load/save ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dragonlore

Nie edytuj postaci. Z czasem zobaczysz, że nie będziesz korzystał z celowania. Jedna rada: zacznij zbierać amunicję .223 FMJ

Co to za rada w ogole? :) Jak nie bedzie korzystal? Jak ma wysoka percepcje i lubi bronie o dalekim zasiegu to az grzech z tego nie korzystac. Jak rozwijalem postac w strone snajpera to co chwila z tego korzystalem, do tego perk ktory zwieksza prawdopodobienstwo zadania krytycznych obrazen i mozna bylo wygrywac walki w ktorych normalnie nie mial bys szans. Ja tak wycialem kryjowke raidersow kolo vault'a, a bylem na dosc niskim levelu.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za rada w ogole? :) Jak nie bedzie korzystal? Jak ma wysoka percepcje i lubi bronie o dalekim zasiegu to az grzech z tego nie korzystac. Jak rozwijalem postac w strone snajpera to co chwila z tego korzystalem, do tego perk ktory zwieksza prawdopodobienstwo zadania krytycznych obrazen i mozna bylo wygrywac walki w ktorych normalnie nie mial bys szans. Ja tak wycialem kryjowke raidersow kolo vault'a, a bylem na dosc niskim levelu.

Jeżeli dobrze rozwinie postać to pistolet Gaussa (mało AP/strzał) i Bozar (potworna siła) w zupełności mu wystarczą.

Jest to dużo lepsze rozwiązanie niż cheatowanie. ;)

 

Rozumiem o co Ci chodzi, bo sam również (zawsze) grałem na profilu snajpera ale chcę przez to powiedzieć, że również da sobie radę.

Zestawem doskonałym jest Bozar (1 ręka), Sniper rifle (2 ręka), Gauss gun (plecak). Lekkie ammo i skuteczność w każdych warunkach.

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos probowal grac postacia ze szczesciem ustawionym na maksa? oczywiscie kosztem innych cech, nie mowie o czitowaniu. Zawsze mnie zastanawialo jak by wygladala rozgrywka w takim przypadku, ale nigdy sie nie "odwazylem" zrobic takiej postaci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos probowal grac postacia ze szczesciem ustawionym na maksa? oczywiscie kosztem innych cech, nie mowie o czitowaniu. Zawsze mnie zastanawialo jak by wygladala rozgrywka w takim przypadku, ale nigdy sie nie "odwazylem" zrobic takiej postaci :)

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Jeżeli gracie pierwszy raz nie czytajcie
Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...