Skocz do zawartości
costi

Fallout 2

Rekomendowane odpowiedzi

A tak naprawdę tylko jeden bez cyrylicy.

Tak całkiem bez to się nie da, twórca silnika FOnline to Białorusin. Siłą rzeczy wygodniej mu operować alfabetem złożonym z krzesełek.

No a który serwer wybrać to już kwestia indywidualnych preferencji. Sprawdziłem większość, również jeden czy dwa cyryliczne, ale nie będę nikogo zmuszał czy przekonywał na chama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się nie da? Reloaded jest całkowicie po angielsku. Cyrylice można zobaczyć tylko na ingame czacie jeśli ktoś świadomie przełączy tryb wpisywania aby się komunikować po rosyjsku. Oprócz tego w normalnej grze nigdzie się nie spotka cyrylicy, prędzej język polski wśród grających.

 

Reloaded to jedyny anglojęzyczny serwer który obecnie się trzyma, oprócz niego zostały już same pustki, nie licząc ruskich. Trudno więc mówić o wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam jedyny, jak FOnline2 też jest anglojęzyczny? Ba, jest nawet w trzech wersjach językowych - po angielsku, po polsku i po rosyjsku. Choć wersji polskiej nie polecam, perki w tłumaczeniu brzmią jak coś z zupełnie innej beczki i można się pogubić.

 

Na Reloaded nie zagościłem na dłużej, niemal wszędzie są pozostałości zamkniętego w 2013 serwera 2238, który miał całą masę wad i niewiele zalet. Trochę przypudrowali, coś tam poprawili, ale ogólny obraz jest taki se. Choć fakt, zauważyłem dużo mniej Rosjan i dużo więcej Jankesów. Procent palantów jest chyba wszędzie podobny, jak to w MMO.

 

Aha, TLA jakiś czas temu też doczekało się angielskiej wersji, choć niedopracowanej. Sam serwer też dziwny, grający tam cyryliczni swoim zwyczajem zwiewali przed silniejszymi i znęcali się nad słabszymi, nie było też Wiki w innej wersji niż rosyjska. No a wisienka na torcie to sowiecki pomysł na bazę typu "spacious cave":

Zbc9xsc.png

Edytowane przez jonas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale badzmy powazni, Reloded to jedyny serwer na ktorym aktualnie da sie jeszcze pograc. Co z tego, ze jest FO2 jak tam w ciągu dnia ledwo jest 30 osob na cala mape.

Ja mowie o praktycznych mozliwosciach gry a nie teoretycznych i wyliczance "co, kto, kiedy i w jakim jezyku gdzies tam".

 

Ktoś pytał o normalny anglojezyczny serwer. I jedyna opcja aby faktycznie z kims pograc to Reloaded. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie wybierzesz te dwa, to widać że idą łeb w łeb w statystykach. A o jakich porach bywa najwięcej ludzi - dużo zależy o kogo chodzi, pewne znaczenie mają strefy czasowe i kto konkretnie zaludnia dany serwer. Reloaded obfituje w Jankesów i Kanadyjczyków, więc pojawiają się tłumnie kiedy w Europie normalni ludzie dawno już śpią albo siedzą w robocie. Na FOnline2 gdzieś tak do wczesnego popołudnia gęsto występują Rosjanie, potem idą w kimę i miasta przestają wyglądać jak spotkania KGB.

 

FOnline2 ma mapę świata gry zaprojektowaną od nowa, sektory są większe, odległości między miastami mniejsze. To powoduje, że łatwiej natknąć się na innego gracza, choć obiektywnie rzecz biorąc wcale nie łatwo. FOnline obojętnie jak nazwany przyciąga w dużej mierze autystycznych samotników, którzy doskonale opanowali sztukę unikania innych graczy. Ot ciekawostka jak na MMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem Fallout Resurrection 1.5 i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Fani zrobili grę, która nie ma się absolutnie czego wstydzić przy oryginalnych Falloutach. Ogromna ilość tekstu, ciekawych opcji dialogowych, broni i kilka różnych stron konfiktu, które sprawiają, że grę warto przejść pare razy wybierając różne opcje. Dla fanów Fallout absolutna rewelacja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryliście co znajduje się na zapleczu tego grubego handlarza?

 

Grubas dostał kulkę :) Problem w tym, że musiałem dać [gluteus maximus] temu typowi w Vault City, żeby się dowiedzieć, że to grubas, co biorąc pod uwagę, że grałem facetem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...