Skocz do zawartości
costi

Fallout 2

Rekomendowane odpowiedzi

Z pewnym zdziwieniem zauwazylem, ze nie ma w indeksie tematu o tej gierce... widac za stara.

 

Ale do rzeczy: mam z nia male problemy pod WinXP, mianowicie w filmikach i na niektorych elementach w grze mam skopane kolory (zamiast normalnego koloru mam wielobarwna pacie). Troche to przeszkadza, bo dotyka to np. statsow, ilosci skill pointow do podzialu i cyfr w SKilldexie (chyba rowniez itemow w inventory).

 

Gral w to ktos pod XP i moze powiedziec, czy tryby zgodnosci cos pomagaja, ew. jakiego patcha trzeba zainstalowac zeby pozbyc sie tych klopotow? Mam wersje angielska 1.02.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam fallouta 2 PL z extra klasyki i dziala bezproblemowo...Pozostało Ci sie tylko wybrac do sklepu i stracic 2 dychy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam fallouta 2 PL z extra klasyki i dziala bezproblemowo...Pozostało Ci sie tylko wybrac do sklepu i stracic 2 dychy :mrgreen:

2 dychy + bilet na samolot do Warszawy i z powrotem ;)

 

Zreszta w domciu mam F2, ktory byl w pudelku z Tacticsem (zakup w dniu premiery :) ), tez angielskiego zreszta.

 

Patrzylem do Trzynastego Schronu, ale nic nie maja. Jest cos co sie patch 1.2 nazywa, moze to sprawdze.

 

Zainstalowalem sobie Survivor Mod (calkiem interesujacy modzik latajacy troche exploitow w grze i zmieniajacy uzbrojenie i sposob jego znajdowania), moze to dlatego sa takie jazdy?

 

W wolnej chwili przetestuje jeszcze golego Fallouta, ew. z tym patchem ze Schronu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...z ciekawości zainstalowałem Fallouta 2 (heh, chyba przejdę go pięćsetny raz :D )

 

Wersja dołączona do polskiego, pierwszego wydania BOS, czyli F2 po angielsku. Instalacja na full (przy okazji jest, kretyński instalator - odpaliłem kopiowanie na max install, zrobiłem Alt+Tab i zająłem się czymś innym - po około 30min patrzę na progress, a pasek stoi w miejscu, w którym go zostawiłem :angry: )

 

Na tak zainstalowany poszedł patch 1.02e (uk) dołączony od razu na płycie z grą - po odpaleniu wszystko idealnie chodzi, żadnych problemów z kolorami, etc.

 

Edit: zapomniałem - XP Sp1, gra odpalana prosto, bez bawienia się w zgodność.

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaczylem tryb zgodnosci z Win95, 640x480, 256 kolorow i "wylacz kompozycje wizualne" i bylo wszystko OK.

Zrobilem save, wyszedlem na chwile z gry, po ponownym uruchomieniu znow sie kolory krzacza :?

 

Zglupialem...

 

EDIT: po restarcie pierwsze uruchomienie gry bylo OK, za drugim razem juz sie krzaczylo. Rozwiazanie polowiczne, ale bedzie musialo na razie starczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz zgupialem. zainstalowalem sobie giere (dolaczona byla do tatica ) i zonk - prosze wlozyc plyte :lol2: bede musial crackowac oryginala. to juz przesada.

Jezeli masz jakies virtualne napedy to je wyłącz, powinno pomoc :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz zgupialem. zainstalowalem sobie giere (dolaczona byla do tatica ) i zonk - prosze wlozyc plyte :lol2: bede musial crackowac oryginala. to juz przesada.

...instalowałeś patcha z płyty?? Pamiętam, że kiedyś tez tak miałem, problemem był właśnie zły patch - nie ten, co jest na płycie...

 

Edit: leborg: u mnie z virtualem wszystko chodzi piknie...

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą.

Po zainstalowaniu pełnej orginalnej wersji Angielskiej ustawiam grę w tryb zgodności z Win 2000.Gra działa.Potem instaluje sobie spolszczenie i przestaje.Pojawia się napis w stylu "gra potrzebuje conajmniej 20mb wolnego miejsca na dysku".Nie wie ktoś co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziw bierze ze ten temat został tak niedawno stworzony. Dla mnie i (nie tylko) fana FPSów (fpp ze 'spluwami' :D) Fallout jest najepsza grą w jaką w zyciu grałem (szczegolnie 2 część).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo ja moge powiedziec, fallout2 nie ma sobie rownych. szkoda ze teraz juz nie robia takich "erpegow". jestem ciekaw co zrobia z fallouta 3 :) pewnie jak we wszystkich grach ktore ostatnio wychodza, najwieksza zaleta fallouta 3 bedzie tylko grafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo ja moge powiedziec, fallout2 nie ma sobie rownych. szkoda ze teraz juz nie robia takich "erpegow". jestem ciekaw co zrobia z fallouta 3 :) pewnie jak we wszystkich grach ktore ostatnio wychodza, najwieksza zaleta fallouta 3 bedzie tylko grafa.

Zrobią Obliviona w zniszczonym wojną atomową świecie a miecze i topory zmienią na pistolety i karabiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie mam straszny problem grać nie mogę dalej.Jestem w New Reno i nie do końca wiem dlaczego zaatakowała mnie rodzina Mordino ale mniejsza z tym.Po małej demolce został do zabicia jeden gość,to zapisałem sobie stan gry.I zawsze po zakończeniu mojej tury gra się zacina.Nie mogę zrobić nic,tylko spróbować wyłaczyć grę,komp wraca do siebie po jakichś 5 minutach.Poradzi mi ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa. a masz jakiegos patcha wgranego? bo bez nich to gra czasami pokazywala nam rozne "kwiatki" :) wlasnie zbieram sie do kolejnej przygody z falloutem 2. teraz sciagam nieoficjalnego patcha 1.05, z tego co wyczytalem to sporo poprawia rzeczy w gierce :) i ma juz zaimplementowany patch na zbroje dla wspoltowarzyszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa. a masz jakiegos patcha wgranego? bo bez nich to gra czasami pokazywala nam rozne "kwiatki" :) wlasnie zbieram sie do kolejnej przygody z falloutem 2. teraz sciagam nieoficjalnego patcha 1.05, z tego co wyczytalem to sporo poprawia rzeczy w gierce :) i ma juz zaimplementowany patch na zbroje dla wspoltowarzyszy.

Nie mam żadnego.Mój F2 jest z CDA,i jest tam patch chyba 1.02,ale po wgraniu go gra nie działa.Pisze coś żebym włożył CD z grą.Ale mniejsza z tym,zacząłem grać od nowa i mam już lepszą postać :P

Tyle że teraz często gra mi się wyłacza i naprawdę można z tym pier***ca dostać.

Skąd ściągasz patcha 1.05?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam (bo gralem tez w wersje Angielska z CDA) to ona wlasnie sie lubila wysypac. Zobacz patch 1.02D.

Dzięki ale ściagnałem już 1.05 ;]

Jest dobry,gra mi się dotychczas nie zpieprzyła,bez patcha wywaliło by mnie ze trzy razy.No i tutaj fajna rzecz z tymi pancerzami dla przyjaciół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki niewątpliwie będzie miło B)

Tylko że musiałem znów grać od nowa,ale to nic bo od razu zrobiłem questa dla Bractwa Stali w San Francisko-poleciałem do Navarro po pancerz,zebrałem plany i dostałem pancerz Bractwa.Potem sprzedałem broń energetyczną z Bractwa i kupiłem drugi pancerz Bractwa i teraz Sulik z Cassidym poganiają odziani w stal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tez sobie strzele taka ekipe ;)

----------------------------------------

nie wiem co jest grane, zainstalowalem tego patcha 1.05 o ktorym pisalem, zaczalem grac, jestem w Klamath i na Suliku nie widac ze ma skorzana kurtke. ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...