Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz się tak chwalić :lol:

Tylko chwilowo moze ;)

 

Zaczekaj tydzien :>

Nawet nie tydzień musi czekać bo ja będe miał Hisa dziś albo jutro i licze na przeskoczenie Grzecha ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ach ta wrodzona skromność :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widzialem co potrafi 6700 zrobic z 2k1 w poloczeniu z grafa pokroju srednio kretliwego x800gto... masakra - ponad 40k nasmarkalo :]

Tyle że 2001 to inna bajka niż pozostałe. Jeśli chodzi oten konkretny benchmark to zobacz co zrobił wampir na C2D + X800GTO@16pot

http://service.futuremark.com/compare?2k1=9039472 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ja jade no oryginalnym (nie zmienionym) biosie do XL. W wolnej chwili obnize timingi w biosie i sie zobaczy jak memki polecą.

No i 16 potoków ogranicza o/c rdzenia.

Dla mnie ważne, że na AMD rządze :-P lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacze co mój egzemplarz potrafi, jak tylko przyjdzie to pobawie się na AC a jak złapie wolna chwile w pracy to na GPU laduje Abandon Pro i jakieś fajnie radiatorki, całość dostanie 120mm wicherek.

 

Plany ambitne, zobaczymy tylko na co pozwoli potencjał karty. Również będziemy mieli porównanie AMD vs Intel bo ja dysponuje Pentium D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziem w tym benchu wampira dziwi mnie fakt, ze ja na gt@12p mialem wyzszy wynik w naturze (moje 240fps przeciwko jego 201) - reszta - troszke mi sie oberwalo :]

ciekawe ile mial na zwyklym procku.

 

 

ot - Hipo - dlaczego sprzedajesz tego asusa ? masz cos lepszego na oku ?

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika że Ty miałeś karte lepiej kręconą, bo pierwsze 3 testy w 2001SE ciagnie cała platforma, natomiast natura obciaza głównie GPU, do tego najwiecej mają do powiedzenia jeszcze stery ( doświadczenia jeszcze z walki na R8500 :] )

 

ot

Sprzedaje póki jeszcze coś wart jest i chce sobie przyszykować support do C2D ;)

 

 

 

 

Edit

 

@Grzechu

Twój His ma miedziany radiatorek na mosach czy mi się wydaje ;) ? bo zawsze widywałem czerwone a patrze na fotki od Ciebie i nie wygląda mi to na czerwień tylko na miedź.

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś byłby miły i mógl mi podesłać na maila hipo@pccentre.pl oryginalnego biosa oo X1800xl Hisa to poprosze, moze być też sławny biosik od jonathana. Próbowałem sciagac z linków podanych w Faq i winrar wypluwa mi za każdym razem że archiwum jest uszkodzone.

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój His ma miedziany radiatorek na mosach czy mi się wydaje ;) ? bo zawsze widywałem czerwone a patrze na fotki od Ciebie i nie wygląda mi to na czerwień tylko na miedź.

To jest pseudo miedź od HIS'a - anodyzowane aluminium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie ktos nie uprzedzi to jak wroce do domu to ci podesle.

Ktora wersje?? Light czy kamikaze?

Poprosze lekką, kamikadze sobie można zrobić softwarowo ;)

 

To jest pseudo miedź od HIS'a - anodyzowane aluminium

A już myślałem ze zrobili takie coś jak w X1950XT czyli jednak Cu, no nic najwyzej zapakuje tam coś większe :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś byłby miły i mógl mi podesłać na maila hipo@pccentre.pl oryginalnego biosa oo X1800xl Hisa to poprosze, moze być też sławny biosik od jonathana. Próbowałem sciagac z linków podanych w Faq i winrar wypluwa mi za każdym razem że archiwum jest uszkodzone.

Poprawione FAQ znajduje sie na pierwszej stronie. Niedzialajace zalaczniki, sa juz podlinkowane na nowo, a z wszystkie ZIP'y zostaly przepakowane WinZip'em 10 (tnx Hipo za info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie dopisać do listy kolejnego modowalnego His'a, wgrałem narazie biosik od SaphireXL ale grafa ciagle jest rozpoznawana jako GTO mimo ze w AtiTool pokazuje teraz 16 pipelines no i nie moge aktywować w nim zmiany napiecia, mam dosypozycji tylko zegary. Próba zmiany napiecia w overclokerze wywala jakis error i zwis. Zrobie wieczorkiem sysa od nowa i zobacze co jest. Narazie stery od ati ale zapodam Warcrafty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 20 dni roboczych a ogółem 28dni

 

Z tego co wiem to po 14 dniach powinienes miec informacje co jest z karta i co z nia zrobia (dziala to dla w miare nowego sprzetu). Pojdz i sie dowiedz co jest grane. Powiedz ze minelo 21 dni od czasu i chcesz wiedziec czy dostaniesz nowa grafe czy naprawia stara. Na Twiom miejscu ubiegalbym sie o zwrot kasy. Powinno sie udac. Powolaj sie na przepisy federacji konsumenta.

 

PS Z serwisami trzeba krotko. Oni zeruja na tym ze zwykli ludzie nie znaja przepisow. Zadzwon do federacji konsumenta.

 

Koniec OFF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie uruchomić regulacje napiecia, pomoglo ponowne przeflashowanie karty, tym razem z uzyciem napierw pustego biosa :)

 

Mam pytanie do posiadaczy Hisa, jak było z OC waszych kart na fabrycznym chłodzeniu? bo u mnie jakas tragedia jest, niezaleznie czy podnosze napiecia to nie moge przekroczyć 570/590 MHz odpiwednio na rdzeniu i pamieciach. Oczywiscie 16p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlokałem, zbadałem i widze ze moje 8,8k w 3D05 przy 579/579 to całkiem przyzwoity wynik. Szkoda tylko ze z OC tak cieńko.

 

 

2001SE :] http://service.futuremark.com/compare?2k1=9041524

 

co ciekawe wyprzedziłem jonathana jak narazie :D mimo ze taktowania smieszne raczej

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...