Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

PARANOJA!!

Kase oddali, a ja nie mam co kupić (Allegro odpada)

NIC TYLKO 7600 a z radków najniższym model we wrocku to 1800xt :lol:

Gdzieś widziałem w jakimś sklepie we Wrocku HIS-a x1800gto poszukam i wkleje linka jak co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz XT i już :]

 

@Grzechu

Mam pytania, czy masz biosik Hisa z oryginalnego XL czy też modowaleś swój. Czy przed załozeniem WC karta miała taką sciane w pewnym momencie (około 580/600), że podnoszenie napiec ponad standard nic nie dawało i karta osiagała tyle na def woltażu?

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyscie podeslac mi biosy od Xl i johnatana ? Te w FAQ nie chca sie rozpakowac :sad: Zbliza sie weekend i chce sie troche pobawic i zobaczyc co sie da wyciagnac z mego szafirka :wink:

Bede wgrywal bios z poziomu winndy (nie mam flopa), czy macie jakies dobre rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm - @gutman1 - a moze byc cosik takiego ??

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=31899

jestem ciekawy jaka jest tego wydajnosc

 

ps. gto2 na neweeg.com juz kosztuje 222$ (poczatkowo kolo 2800$) , a u nas jeszcze sie nie pojawila :P

 

 

 

@TOT11 - biosa mozesz faktycznie wgrywac z poziomu windy (tylko pamietaj, ze po kazdym wgraniu biosa TRZEBA zrobic restart kompa - czyli jak wgrasz pusty bios, to ci grafa nie wstanie :P

mozesz to jednak robic z poziomu dos'u - nagraj sobie pliki startowe, biosy itd na plytke i z niej startuj kompa

biosa dla ciebie zaraz poszukam. wejdz do mnie na gg i podaj maila

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania, czy masz biosik Hisa z oryginalnego XL czy też modowaleś swój. Czy przed załozeniem WC karta miała taką sciane w pewnym momencie (około 580/600), że podnoszenie napiec ponad standard nic nie dawało i karta osiagała tyle na def woltażu?

Wgrywałem bios z pclaba (jest tam art. o tej karcie). Przed założeniem WC karta nie miała "ściany" - zrobiłem to, żeby nie męczyć karty wysokimi temp. i żeby mieć względną ciszę.

Jeżeli u Ciebie podnoszenie napięcia nic nie daje to radze jeszcze raz przeflashować bios.

Pozdr.

 

PS biosy z FAQ działają - u mnie w winrarze rzeczywiscie nie chcą się normalne rozpakować, ale wybierając opcje "napraw archiwum" wszystko idzie jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm - @gutman1 - a moze byc cosik takiego ??

2308230[/snapback]

Wgrywałem bios z pclaba (jest tam art. o tej karcie). Przed założeniem WC karta nie miała "ściany" - zrobiłem to, żeby nie męczyć karty wysokimi temp. i żeby mieć względną ciszę.

Jeżeli u Ciebie podnoszenie napięcia nic nie daje to radze jeszcze raz przeflashować bios.

Pozdr.

 

PS biosy z FAQ działają - u mnie w winrarze rzeczywiscie nie chcą się normalne rozpakować, ale wybierając opcje "napraw archiwum" wszystko idzie jak trzeba.

U mnie napraw archiwum nie przynosi spodziewanych rezultatow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem !!!

Wgrałem nowy bios do mojego HIS-a (Ten z luźniejszymi timingami) a teraz jest kaszana, żadna aplikacja 3D nie działa, ciągle VPU Recocery musi resetować kartę, a gdy chciałem wgrać inny bios (robię to WinFlash-em) to po uruchomieniu tego programu mam teraz jasnoniebieski ekran i musze restet zrobić ! Pewnie muszę wgrywać bios z poziomu dos-a tylko jak mam to zrobić bez dyskietki ? Może Pendrive-em, tylko z kąd mogę wziąć potrzebne pliki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TOT11 - nie da sie czyscic biosa z poziomu windy !

wgrywaj odrazu ten na ktory chcesz zamienic

 

@Miper - mozesz sobie przeciez utworzyc autoruna na cd i zniej uruchomic kompa

co do usb - tez mozna, ale nie wiem czy twoja mobo ma taka opcje...

 

 

ps. @jon -

 

"RV570 is a 256 bit memory interface card with 256 or 512MB memory working at 1100 MHz and engine that is suppose to run at a 600MHz or 650MHz core."

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=33809

a tu jeszcze:

http://www.nvision.pl/comment.php?comment.news.5777

 

w ktr jak zwykle blad

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie napraw archiwum nie przynosi spodziewanych rezultatow.

Sciagnij sobie Winace'a albo Winzip'a. Hipo tez mial problemy uzywajac Winrar'a. Poprawiajac FAQ (pierwsza strona) przepakowalem jeszcze raz wszystkie zipy Winzip'em 10 (poprzednio byly spakowane Winace'em) . Jak widac Winrar i z tym nie potrafi sobie poradzic..

Edytowane przez Slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

uuu jest konkurent dla tego radzia - 7900gs, po oc mocniejszy duzo od 7900gt.... cena - zapowiadana wg producentow 700zł, nvidii 770zł

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam widziałeś co gto potrafi NA GŁOWE BIJE 7600gt a wyżej jest tylko 7900gt (500zł róznicy NIE MAM TYLE :() a i tak róznie to bywa no i NV to modki a ati suwaczki :-)

Od kiedy 1100 zeta - 800 zeta = 500? :) Bo tak mniej wiecej ksztaltuja sie ceny 7900gt i his 1800gto.

 

A swoja droga to moze takiego radka bys wzial cena wyglada na naprawde niezla

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=31899

a w dodatku to kompuszrot wiec u normalnych sprzedawcow bedzie taniej :D

Premiera chyba 15 wrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak

Ten radek odpada (komputronik hahaha nie wiadomo kiedy przyjdą + szyna 128bit i nie kupuje "kota w worku")

Nie bawie się w allegro przy takich cenach - kasa do ręki- karta do ręki

Edytowane przez gutman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Dlaczego jak zmienie częstotliwośc GPU do 600 to pojawia mi się niebieski ekran (nie Blue Screen), a pamięci na @1200MHz mają arty, czy dowoltowanie GPU by pomogło przełamac 600MHZ ? A może ja mam jakiś pechowy model ?

 

Już wszystko jasne ;) Napięcia były za małe :razz:

Edytowane przez Miper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@slow

Nie wiem po co kombinujesz z pakowaniem a jeśli juz to zrób to winrarem prosto i juz. Bo jak narazie to pliki dalej są uszkodzone i WinZip sobie z nimi nie radzi. 37kilo to nie tak wiele i możesz normalnie pliki bez pakowania umieszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@slow

Nie wiem po co kombinujesz z pakowaniem a jeśli juz to zrób to winrarem prosto i juz. Bo jak narazie to pliki dalej są uszkodzone i WinZip sobie z nimi nie radzi. 37kilo to nie tak wiele i możesz normalnie pliki bez pakowania umieszać.

Hipo chyba musisz sprobowac w takim razie dodac plik bin, exe lub bat jako zalacznik do posta.. prosta sprawa nie mam uprawnien aby to zrobic. Przepakuje je dzisiaj jeszcze raz tym nieszczesnym winrar'em (Windowsowego zipa wywalilem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipo chyba musisz sprobowac w takim razie dodac plik bin, exe lub bat jako zalacznik do posta.. prosta sprawa nie mam uprawnien aby to zrobic. Przepakuje je dzisiaj jeszcze raz tym nieszczesnym winrar'em (Windowsowego zipa wywalilem)

A nie da się tego obejść ? to popatrz ;) wystarczy rozszerzenie poprawić i już jest ... ;)sapxl.bin.txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry gutman1 ale w dobie 7900gs to [ciach!]o kupiłeś, cienie na kartach ati w bt2 wyglądają kieprowato, jakbyś podkręcił 7900gs to 10000 3dmark2005 było by pestką, przepraszam fanów ati, ale dla mnie marka się nie liczy tylko wydajność i cena, chociaż ati znowu z tyłu to fajne grafy robią :)

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...