Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

Mógl spokojnie kupić Hisa na allegro i miałby super grafe a tak wpakował sie grafe średniego pokroju.

 

Tymaczasem u mnie, zgodnie z radą Grzecha (wielkie dzięki) przeflaszowałem bios, tym razem na ten z PC Laba i grafa nagle dostała skrzydeł, obecnie jedynie temperatura mnie ogranicza z wyniczkami ;) ale wekkend się zbliża to moze uzbroje potworka :]

 

Żeby nie było ze nic nie robie ...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko 4,7 bo cos mi się vdrop buntuje i mam dziwne skoki napiecia jak jade wyzej. Ale to się naprawi ;)

 

 

Edit:

 

Jak myślicie, radek się nie obrazi jak założe mu blok z takim czymś odbitym :lol: ?

 

Dołączona grafika

 

 

 

Edit 2

 

Potworek uzbrojony, zobaczymy jak sie przełoży to na krętliwość... ;]

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładna sztuka Ci się trafiła. Mi na 1.325V max na 680 rdzeń idzie - no ale powalcze jeszcze bo gdybym dobił do tych 700Mhz to miałbys problem z dogonieniem mnie :P

Od jutra zaczynam robic bloczek na gpu+ram i zobaczymy czy takie cuś pomoże

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :) to prawie już max, jeszcze odrobine podłubie jak bede miał czas to moze jakimś cudem dobije do 11k w 05 i 21k w 03

 

@ jonathan

Widać pięknie przewage samej platformy testowej, ja musiałem grafe kręcić na 680/690 żeby mieć 36k w 2001SE :] Myśle ze jak ruszysz z oc to 50k pęknie w tym marku.

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie musze na nowo postawic system. Mam jakies dzikie akcje. Marki i inne benche chodza bez zadnego problemu, ale jak uruchomie wmp albo nawet painta komp sie resetuje :D A juz sie cieszylem ze nie bede musial reinstalowac systemu.

 

Co do 2001 to na opteronie na 3GHz i na maxa wykreconej grafie przekroczylem 35k. Zobaczymy ile tutaj bedzie.

Wyniki pewnie zapodam jutro w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów mi o stawianiu windowsa :/ też bym postawił nowego ale cd mi się spaliło a nie chce mi się iśc do sklepu po nówke :P

Btw.

Nie ma to jak dobrze zainvestawane 30zł bo tyle dołożyłem z gto do x1900gt(o) i ładne sztuka (wiem wiem ma się to szczeście) trafiła.

Ramki (BC14 czyli to samo) idą 820 na orginalnym biosie (a orginalny bios to CL9 więc to samo co w R'ce Jona - ahe te ati, tak zgapiac:P)

A core 720 więc też przyzwoicie

W marku mam 2 k więcej :D a będzie lepiej

Wiec można powiedziec że te karty róznią się tylko ilościa jednostek cieniujących

Oczywiście nie modowalna :(

Edytowane przez gutman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy :mur:

Podminilem z rana bios (pod winda) i karta kaput, no to ja wsadzilem PCI i odpalilem plyte (tu uklon do chase1) oraz atiflasha i dalej [gluteus maximus] :mur:

Zrobilem zgodnie faq plik flash.bat wrzucilem empty.bin oraz plik z biosem od XL i karta dalej lezy i kwiczy przy starcie - macie jakies sugestie???

Ile czasu potrzebuje karta na zalodowanie nowego biosu? Czy po skonczonym ladowaniu powinien pojawic sie jakis komunikat? - pod winda byl ze jest ok ale jak pisalem karta juz nie wstala

A mialo byc tak fajnie :cry:

Prosze o wsparcie techniczne, moze cos robie zle :oops: a moze karta nie wytrzymala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy :mur:

Podminilem z rana bios (pod winda) i karta kaput, no to ja wsadzilem PCI i odpalilem plyte (tu uklon do chase1) oraz atiflasha i dalej [gluteus maximus] :mur:

Zrobilem zgodnie faq plik flash.bat wrzucilem empty.bin oraz plik z biosem od XL i karta dalej lezy i kwiczy przy starcie - macie jakies sugestie???

Ile czasu potrzebuje karta na zalodowanie nowego biosu? Czy po skonczonym ladowaniu powinien pojawic sie jakis komunikat? - pod winda byl ze jest ok ale jak pisalem karta juz nie wstala

A mialo byc tak fajnie :cry:

Prosze o wsparcie techniczne, moze cos robie zle :oops: a moze karta nie wytrzymala?

Skorzystaj z tego tutoriala (ale uzywajac atiflasha), flashuj bez uzycia pustego biosa, koniecznie z -f (atiflash -f -p X nazwa.bin)

Moze sie zdarzyc ze na sprawdzonym biosie tez nie wstanie karta, wiec flash innym lub tym samym raz jeszcze.

Edytowane przez topek@GC.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonathan - wielkie brawa dla czlowieka, ktory pierwszy przekroczyl 10k na szafirze :D

 

Mnie do Ciebie daleko :wink: i pewnie 10k nie wydole na moim sprzecie - dzisiaj koncze zabawe z wynikiem 9337 w 05 przy ustawieniach 691/1520.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...