Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie hiper 480 tez spokojnie daje rade .

napiecia w stresie prawie wogole sie nie zmieniaja (+12 spada z 11.97, do 11,89, reszta bez zmian)

 

u mnie w atitoolu tez co chwila arty - ale w grach i smarkach nie ma, wec olac to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

a ja powiem ze zaden mark nie jest dobry - wszystko 2001 03 05 przechodzi czysto -bo te marki malo grzeja grafe , a wystarczy wlaczyc nawet takiego herosa 5 nie mowiac juz o obvilionie ktory porzadnie grzeje i pojawiaja sie drobne arty -trzeba o jakies 15 mhz zjechac na rdzeniu aby bylo wszystko ok ,pewnie te upaly tez daja teraz w kosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj dolaczlyme do grona posiadaczy x1800gto. :D

Na razie nie bede jej krecil no moze troche. Musze poznac nowa platforme i sie zacznie zabawa.

Jakiej firmy kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy kupiłeś?

 

Szafirka czyli to co chcialem.

 

Fajnie zrobione ma chlodzenie, dobrze ze jest pare otworow aby zamocowac chlodzonka.

Bedzie zabawy z bloczkiem na grafe :>

 

Grzechu tworzysz juz cos?? Jestem ciekaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co mam bardzo mało czasu :? Musze sie wyrobić na zjazd w Gdańsku z obudową i chłodzenie odstawiam na drugi plan.

Spoko rozumiem. Ja tez na razie kombinuje z nowa platforma. Na razie nie bede zakladal innego chlodzenia na radka. Potem pokombinuje. Nusze wymyslic i zrobic bloczek na NB. A potem w wolnej chwili pokombinuje z bloczkiem na grafe. Strasznie mnie wkurza ta roznica wysokosci GPU i pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

OL Fredus - chyba nie wiesz co piszesz ;/

Thermaltaku 550 W przy 1,35v 700/800 w scanie napięcie skacze mi (ITE SG)na lini 12v+ od11,2-11,5 - zasilacz wymięka !

W Stressien na 7300gs brał około ~260W

Więc MadeCom zaciach się na śmierc

:mur: No przecierz pisze że ten ModeCom będzie za słaby a ty mi piszesz że pisze bzdury a za chwile piszesz to samo :lol: no lol normalnie, pozatym TT chyba nie robi za dobrych zasiłek a to 550W ma sie tyle do realnej mocy co piernik do wiatraka więc....

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: No przecierz pisze że ten ModeCom będzie za słaby a ty mi piszesz że pisze bzdury a za chwile piszesz to samo :lol: no lol normalnie, pozatym TT chyba nie robi za dobrych zasiłek a to 550W ma sie tyle do realnej mocy co piernik do wiatraka więc....

no coż ;D Jakoś ciągnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! słowo piernik i słowo wiatrak mają tyle samo liter. Czyli jednak coś w tym jest.

Dobre :D

Pytanie do tych co zdejmowali chlodzenie z Radka. Jakie tam sa pamieci producent czas dostepu?

Ja mam pamięci Samsunga 1.2ns

ale jakie dają do szafirków tego nie wiem

Jesteś pewnien? (no his ... może ) ale z tego co wiem dostępne są samki 1,4ns (takie mam-XeLoeskie) i 2 ns (podobno większośc) Edytowane przez gutman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem na ten temat z jonathanem.

Znalazł stronę na której widnieją oznaczenia pamieci zgodne z moimi (BC12)

Pozdrawiam

Weź wyśli mi tą sztuke :P bo nie moge się wyników doczekac na tym 16 potokowym mutancie - jak chcesz pozycze Ci szafirka :P

A tak na real - dziwne nawet XL nie ma 1,2

EDIT:K4J55323QG-BC12 800MHz 1.6Gbps/pin !!!!!! - tyle samjang podaje na stronie na o/c! Gdzieś ty kupił tego hiska?

Edytowane przez gutman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyh - nie dam :-P

karte kupiłem na allegro - kilka stron wczesniej jest link podany.

A co do wyciskania - zrobie wodne na memki i rdzeń to sie powalczy bo ten zachwalany iceq od HIS'a jest wg mnie śmiechu warty

coprawda temp. na rdzeniu w stresie 64C nie przekraczają przy obrotach na 50% ale memki są gorzej chłodzone niż źle - dorwe aparat to pokaże o co chodzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I SEE U :)

Nie uciekniesz od XE :)

a tak na serio kiedy wyrobisz się z tą wodą bo zaczynam się nudzic ...

hyh nie ten kwadrat, ale blisko :P

A kiedy sie wyrobie? na razie zajmuje się obudową.

Zresztą i tak nie mam pompki ani reszty bloków.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

No jak tam panowie walczycie coś czy nie, ostatnio temperatura sie troche obnizyła więc mogibyście cosik pokręcic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat kilka razy poruszany - poszukaj wcześniej :P -poprostu nie ma tak samo jak temp ... zdarza się :(

Hmmmmmmmmm jak to nie ma?? No to pieknie to niektorzy maja a inni nie maja. Bezsensu...... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...