Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest najlepszy wynik. I tak najlepszy nasz wynik jest sporo za cienki. Poprawimy 2k5. Jeszcze ladny wynik bedzie.

To i tak WR jest :P

To nie jest WR na X1800GTO, nieoficjalny był 11186 ale nieoficjalny (nie zrobiłem nawet screena bo chciałem dobić do 1,12k... ) aczkolwiek nic straconego, gdyż i tak w weekend poprawię wynik :D

 

A wasza karta to X1800XL a WR na nim wynosi lekko ponad 12k... :mur: (nawet na karcie jest to napisane - X1800XL, i proszę nie porównywać jej do 12 potokowców!).

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest WR na X1800GTO, nieoficjalny był 11186 ale nieoficjalny (nie zrobiłem nawet screena bo chciałem dobić do 1,12k... ) aczkolwiek nic straconego, gdyż i tak w weekend poprawię wynik :D

 

A wasza karta to X1800XL a WR na nim wynosi lekko ponad 12k... :mur: (nawet na karcie jest to napisane - X1800XL, i proszę nie porównywać jej do 12 potokowców!).

Na pudle od karty mam napisane X1800GTO, na paragonie też więc...

A to, że HIS obdarował go 4 dodatkowymi potokami które nie byłyby aktywne bez zmiany biosu nic wg mnie nie powinno znaczyc :P

o/c to o/c :P

Pozrdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyh XT to XT

Wszyscy mamy GTO, tylko że niektórzy jeszcze @XL :]

A naklejka na kartach hisa z literkami XL rzeczywiscie jest (sam dałem fotke i jest na 1 stronie) tylko, tyle że jest zaklejona przez producenta a sama karta sprzedawana jest jako GTO i bez zmiany biosu nadal zostaje kartą GTO.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest tak i co z tego :P. Mysle ze XT od naszej gto@xl rozni sie tylko biosem bo PCb jest takie samo.

Na XT WR jest 12202. Na GTO 11114 na karcie przypuszczam ze HIS. 2gi jest Hipo ze swoim Hisem.

 

do 12k to nam jeszcze troche brakuje :]

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest tak i co z tego :P. Mysle ze XT od naszej gto@xl rozni sie tylko biosem bo PCb jest takie samo.

Na XT WR jest 12202. Na GTO 11114 na karcie przypuszczam ze HIS. 2gi jest Hipo ze swoim Hisem.

 

do 12k to nam jeszcze troche brakuje :]

XT różni sięPCB - 6 fazowe zasilanie, ciut lepsze komponenty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje :?

Ja na X2 2.9Ghz i taktach karty jak w sigu miałem 10700 na zasmieconym systemie i driverami ustawionymi na najwyzsza jakosc.

Wiec cosik nie tak

Pozdr.

bo ta lama jak tylko zrobilismy 'wr' to zaczela sie pakowac, bo ma SESJE. Uczyc sie chcial czy cos takiego, a karty nie chcial mi zostawic ;) Nwet optymalke nie bylo zrobionych i wynik jakis taki z biegu, dlatego nie ejstem zadowolony.

 

A naklejka na karcie? Jawnie jest napisane X1800XL

 

Czyli momencik, z tego wynika, ze tylko nazwa jest wazna? To ktos przyjdzie sobie z x1800XT 256 MB zmieni nazwe na X1800GTO i będzie tak samo fair jak wy :lol:

na karcie jest wyciete to co po 1800 i niewiadomo :P

 

A karta to standardowo gto, wiec to gto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTO jest 12 potokowy, więc nie modujcie kart :)

 

Nie no ale to jest tak samo jak było z X800GT/GTO. Kupując kartę X800GTO2 Sapphire też mówiłeś, że masz X800GTO?

 

Ale nie kłóćmy się, dla mnie jest jasne HIS = 16 potoków = X1800XL/XT (zależy od taktowań), dlatego powinny być 2 rankingi

 

X1800GTO (12p)

X1800GTO@XL/XL/XT 256 MB (16p)

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTO jest 12 potokowy, więc nie modujcie kart :)

 

Nie no ale to jest tak samo jak było z X800GT/GTO. Kupując kartę X800GTO2 Sapphire też mówiłeś, że masz X800GTO?

 

Ale nie kłóćmy się, dla mnie jest jasne HIS = 16 potoków = X1800XL/XT (zależy od taktowań), dlatego powinny być 2 rankingi

 

X1800GTO (12p)

X1800GTO@XL/XL/XT 256 MB (16p)

gto2 to byl gto2, byl na innym rdzeniu, wiec nie ma co porownywac.

 

normlanie łąmią prawa czlowieka, zgloś to do trybunału :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ta lama jak tylko zrobilismy 'wr' to zaczela sie pakowac, bo ma SESJE. Uczyc sie chcial czy cos takiego, a karty nie chcial mi zostawic ;) Nwet optymalke nie bylo zrobionych i wynik jakis taki z biegu, dlatego nie ejstem zadowolony.

na karcie jest wyciete to co po 1800 i niewiadomo :P

 

Oj kszonek nie marudz :P. Pogadamy jak bedziesz mial sesje ba nawet podwojna. Ehhhh no i po co mi byl drugi kierunek :]

 

No dobra to nie koniec jak bedzie wiecej czasu to wyniki beda a lot better.

Moze jakis ladny wyniczek u siebie wykoluje :>

 

Wracam do nauki bleeeeeeeeeee

 

panowie jakie stery polecacie do maks wyników w markach?

 

HEHE widac obudzilismy zylke OC w prawie zapomnianym temacie :]

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam już 11348 marków :) Póki co tylko 05. Przed snem (muszę się wcześniej położyć, bo jutro są te przeklęte próbne egzaminy gimnazjalne :lol:) puszczę jeszcze 03 i 01SE. Do 06 muszę neta podłączyć :/ ehh ale cóż :) WR jest mój :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podaj napięcia :).

Zdradz rowniez jakiego uzyles chlodzenia , jakie byly temperatury, temperatura otoczenia, jakich tweakow uzyles :> Ladnie podbiles taktowanie rdzenia. Gratuluje wyniku ! i to zrobionego na prawdziwym x1800 GTO (12 potokow) ;)

Edytowane przez Slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podaj napięcia :).

Podawałem :D

 

GPU @ 1,6v (ATT) / MEM @ 2,37v (I/O 2,3v)

Gratz!!! Przynajmniej masz normalnego proca [;

Ten proc to maksymalna padaka, to jest jego max 3D :huh: Czy AC czy WC bez różnicy... jak dorwę jakiegoś normalnego proca >3,9 GHz to będzie 60k...

 

Póki co rekordy wszystkich marków są moje (03 muszę jeszcze poprawić :D)... Vmoda potrzebuję i będzie więcej...

 

Aquamark jeszcze czeka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradz rowniez jakiego uzyles chlodzenia , jakie byly temperatury, temperatura otoczenia, jakich tweakow uzyles :> Ladnie podbiles taktowanie rdzenia. Gratuluje wyniku ! i to zrobionego na prawdziwym x1800 GTO (12 potokow) ;)

Dziękuję :)

Temperatura otoczenia (według ATT) @ 38 stopni, napięcie VRM (według Everest) @ 60 stopni a GPU @ na wodzie @ 48 stopni :D

 

A tweaki to hmm

Czysty XP+SP2 (zintegrowany)

ustawienie max wydajności, wyłączenie pliku stronicowego

wyłączenie usług

wygląd bez luny

tweaki przyspieszeniowe z Autopatcher 2006

 

W przypadku 01SE @ LOD bias +4

 

12 ladniej sie kreci ;]

Niech pocisnie jeszcze pamieci jak ja i moze 60K peknie ;]

Patrząc ogólnie to jednak HIS @ 16 potoków kręcą się równie ładnie, aczkolwiek tych 16 potoków nie widać :lol: Memki już nie polecą wyżej na GPU :( nie na tych alphach :cry:

Potrzebuję VMODA! :rolleyes:

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...