Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykły X1800GTO np. Sapphire lub Gecube ma jakieś szanse na zmodowanie? Czy kompletnie 0% szans? Warto zmieniać z 7600GT na zwykłego x1800gto w.w wspomnianych producentów dopłącając max 30zł?

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

to rozumiem ze niedlugo topic o Twoim wc?? lubie ogladac wc'ety innych bo za kazdym razem nasuwa mi sie inny pomysl jak zmontowac moje wc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

topic?

po co - wystarczy przeczytac to co jest. kolejny uklad nic nie zmieni.. pozatym ten jest bardzo tymczasowy, bo nie mam jeszcze topu na gpu... tylko dorabiana zapinke ktora wyglada jakto goofno ktore montuje sie na bloki "producentow" z tego czy innego fora. no - dobra - moja jest z plexy :P pozatym wyglada prawie tak samo a zrobienie jej zajelo mi moze z 15 min

szkoda ze everest nie pokazuje nic na temat grafy - ani temp, ani taktow.... poprostu nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

No ale tak właściwie czym sie będzie różnił ten GTO2 od GTO?? Tym że jest większe prawdopodobieństwo na odblokowanie potoków czy co??

 

grafa od piatku lezy na monitorze... wtedy mialem zamiar zlozyc kompa, ale tak jakos wyszlo, ze o 10 rano weekend mi sie zaczoli wybylem icon_razz.gif

Ja to bym nie wytrzmał!! :-P chase 1 koniecznie zapodaj twoje wyniki z podkręcania wtedy będzie wiadomo czy szafirek jonathana to wyjątek :D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

topic?

po co - wystarczy przeczytac to co jest. kolejny uklad nic nie zmieni.. pozatym ten jest bardzo tymczasowy, bo nie mam jeszcze topu na gpu... tylko dorabiana zapinke ktora wyglada jakto goofno ktore montuje sie na bloki "producentow" z tego czy innego fora. no - dobra - moja jest z plexy :P pozatym wyglada prawie tak samo a zrobienie jej zajelo mi moze z 15 min

szkoda ze everest nie pokazuje nic na temat grafy - ani temp, ani taktow.... poprostu nic

A w sterach? Nie ma czegos takiego jak zakłada w NV "Ustawienia Temperatury ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

wydaje mi sie (dziwnym trafem hisy sie moduja a sapphire raczej nie) ze sapphire te 16 potokowe rdzenie odkladal "na polke" i teraz walnie je do x1800gto2, z biosem od gto ;] ) -> oby nie bylo tak ze kilka pierwszych sztuk sie zmoduje a reszta to bedzie dzwonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakiegos linka z polskim sklepem gdzie jest ten his iceq ?

Pzdr

HiSa jeszcze nie ma u głównego dystrybutora - w Pronoxie. Jak będą to 5min po otrzymaniu wiadomości ze są dostępne pisze na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten HIS to nieoplacalny zakup. Gorsze pamieci niz na XL/XT a cenowo w tej chwili sporo nie odbiegaja.

No jak narazie tak, ale podobno ma kosztowac 830zł brutto, a wtedy dołozenie 100zł za ciche i wydajne chłodzenie i możliwość zmodowania na 16 potoków bedzie opłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Z tego co widze w hurtowniach to x1800gto polecialy ostro w gore

W ABC Data prawie 800zl. NETTO!!

To mnie pocieszyłeś :? nie no jak te X1800GTO nie stanieją to ludzie będą brać 7600GT :-| mam nadzieje że jak wejdzie X1800GTO2 to X1800GTO stanieje i to mocno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak podrozaly

 

A w Actionie brak :|

 

To chyba biore tego Sapphire, równo 40zł bede musiał dołożyć...zawsze co nowa zabawka to nowa zabawka :D

 

jonathan - zegary po o/c w sigu masz na seryjnym chłodzeniu/bez vmodow?

 

edit: jak mocno grzeje się ten radeon? jaka temperatura podczas grania?

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...