Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa no to mam pecha!!!!!!!!!!!! Tyle dalem za swojego Szafirka!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: Cale 3 dni za szybko kupilem!!! Masakra!!!!

 

gutman1

Dzieki za linka

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa no to mam pech!!!!!!!!!!!! Tyle dalem za swojego Szafirka!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: Cale 3 dni za szybko kupilem!!! Masakra!!!!

 

gutman1

Dzieki za linka

Z tego co pamiętam, to jeśli kupiłem w sklepie internetowym towar, to możesz go zwócić bez podania przyczyny w ciągu 7 dni od zakupu. Jeśli tak dalej jest, to spróbuj, nic to nie kosztuje, a możesz zyskać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to jeśli kupiłem w sklepie internetowym towar, to możesz go zwócić bez podania przyczyny w ciągu 7 dni od zakupu. Jeśli tak dalej jest, to spróbuj, nic to nie kosztuje, a możesz zyskać :wink:

Nie kupilem go w sklepie internetowym tylko bylem tam osobiscie. Jest inna mozliwosc:

 

reklamacje i zwroty

 

Procedura DOA

W przypadku stwierdzenia wadliwego funkcjonowania dowolnego urządzenia w terminie do 7. dni od chwili zakupu, klientowi przysługuje możliwość skorzystania z uproszczonej procedury reklamacyjnej DOA (ang. Dead On Arrival, martwy w chwili dostarczenia). Wadliwe urządzenie wymieniane jest zazwyczaj „od ręki”. W przypadku braku towaru w magazynie czas potrzebny na wymianę może wydłużyć się do następnego dnia roboczego.

 

ESC Computers zastrzega sobie prawo do oceny technicznej zgłaszanych usterek.

 

Procedura DOA dotyczy towarów zakupionych przez każdy z kanałów dystrybucji.

 

W przypadku gdy przyczyną wystąpienia uszkodzenia mogła być szkoda spedycyjna bezwzględnie wymagane jest sporządzenie odpowiedniego protokołu.

 

Po upływie terminu 7. dni od chwili zakupu stosowane są standardowe procedury serwisowe.

 

 

Zwroty handlowe

Oprócz ww. procedury, klientom dokonującym zakupów na odległość, z powodu braku możliwości oględzin towaru przed zakupem, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży w ciągu 10. dni kalendarzowych od chwili odebrania przesyłki.

 

Towar musi być zwrócony w stanie kompletnym w oryginalnym opakowaniu i nie może nosić śladów użytkowania. W przypadku zwrotu handlowego koszty spedycji ponosi klient końcowy, sprzedawca zwraca jedynie kwotę w wysokości wartości zwracanego towaru. Przesyłkę należy opatrzyć oznaczeniem „zwrot handlowy” oraz dołączyć kopię dowodu zakupu i numer rachunku bankowego, na który mają być zwrócone środki.

 

 

Jednocześnie informujemy, że zwrotowi nie podlega oprogramowanie komputerowe oraz pełnowartościowe towary zakupione w sklepie detalicznym jeżeli nie było to wcześniej ustalone ze sprzedawcą.

Cytat ze strony esc.pl

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

HIS ostatnio staje sie nielada okazją, jak jeszcze troche potanieje to nie opłaca sie brać szafira

 

@mib spróbuj oddać szafira i kupic tego HIS-a może ci sie uda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HIS ostatnio staje sie nielada okazją, jak jeszcze troche potanieje to nie opłaca sie brać szafira

 

@mib spróbuj oddać szafira i kupic tego HIS-a może ci sie uda :D

Bede z nimi negocjowal. Moze sie uda. jutro rano do nich dzwonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw wynikow. Martwi mnie to czy 16 potokowa karta bedzie sie krecic podobnie do tego co oferje 'zwykly' gto. Jesli z o/c bedzie podobnie pewnie sam wymienie.

 

btw. Tylko czekac az wyskoczy ktos (np. jonathan) z conroe i wtedy dopiero bedzie pozamiatane ;)

Edytowane przez SlowsilVa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to lepiej chyba mieć bardziej wykręcona karte niż 16p i małe OC

 

Racja wiec coraz bardziej sie zastanawiam czy zmieniac mojego Sapphire'a na Msi.

Wydaje mi sie ze male OC jest spowodowane po prostu za malym odbiorem ciepla orzez radiator i za szybkim nagrzewaniem sie karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie poczytali moje posty sprzed kilku stron nie poruszalibysmy juz tego tematu.

Jak wezmiecie w lapke swojego X1800 to policzcie ile macie mosfetow. Tak wlasnie 5!! Teraz zerknijcie ile jest na x1800XL/XT tak wlasnie 6 sztuk. Nieliczne XL mialy 5 ale to rzadkosc.

 

Karty na 16potoczkach niestety duzo gorzej sie kreca. Nie wyrabia zasilanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie poczytali moje posty sprzed kilku stron nie poruszalibysmy juz tego tematu.

Jak wezmiecie w lapke swojego X1800 to policzcie ile macie mosfetow. Tak wlasnie 5!! Teraz zerknijcie ile jest na x1800XL/XT tak wlasnie 6 sztuk. Nieliczne XL mialy 5 ale to rzadkosc.

 

Karty na 16potoczkach niestety duzo gorzej sie kreca. Nie wyrabia zasilanie

Hmmmmmmm no to trzeba pokombinowac z HISem on ma 6 mosfetow. No to sie nie bede walczyl o zmiane Szafirka :D

 

PS

A moze maly mod tej grafy w postaci dolutowania mosfeta:>

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam niektore sapphire, 3dclub, gecube

 

Ale teraz sie zastanawiam po co byl ten 6 mofset

Przeciez niektore x1800xt tez mialy 5 sztuk

Moze odpowiedzialne sa za dodatkowe 256MB ramu

 

Powiem szczerze zglupialem po dluzszym zastanowieniu

 

Widze rxg ze mnie uprzedziles :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam niektore sapphire, 3dclub, gecube

 

Ale teraz sie zastanawiam po co byl ten 6 mofset

Przeciez niektore x1800xt tez mialy 5 sztuk

Moze odpowiedzialne sa za dodatkowe 256MB ramu

 

Powiem szczerze zglupialem po dluzszym zastanowieniu

 

Widze rxg ze mnie uprzedziles :P

Hmmmmmmmmm Tylko ze np His ma 6 mosfetow. :? Wiec to jakas mega zagadka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie 5!! Teraz zerknijcie ile jest na x1800XL/XT tak wlasnie 6 sztuk. Nieliczne XL mialy 5 ale to rzadkosc.

Hmm to się da zmienic :)

A i tak kupie tego Hisa i zrobie jakieś testy - jak będzie do D. to sprzedam i wezme szafirka...

 

 

from the nominal 500/1000 MHz to 550/1100 MHz. That is, the frequency boost for the memory and GPU has proved to be almost 10%. Sapphire X1800GTO with the unlocked pipelines was also overclocked to the same values - 550/1100 MHz Hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...