Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

hyhy - czlowiek musi jeszcze pic - zeby byl szczesliwy :)

 

ciekawe czy powiedzmy x2@ by tu nie pomogl

 

 

a teraz zagadka - ile moze wynosic temp GPUVRM jak sie go nie chlodzi niczym poza radiatorem bez nawiewu (gpu-woda, mem - radiatory) ?? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje - gonie go od ..huhu....

 

zalezy o którą pytasz ;) bo są na DolnymS dwie pod w-w i pod d-w

 

Na stałe mieszkam we wrocku ale w bielu(d-w) też często przebywam ;)

Edytowane przez gutman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez nawiewu temp zatrzymuje sie na 75'C... radiatorek parzy :] ale komp chodzi stabilnie przy 600/600 (profil do grania)

nie wiem ile wynosi temp w prawdziwym stresie - godzinka bednchowania, albocos... - zawsze zapominam sprawdzic :P

po dodaniu wiatraka wiejacego "w strone" grafy od dolu temp niemal odrazu spadla o 10'C

 

no ciekawe jak to wplynie na wyniki... sam sie wlasnie zastanawiam nad zmiana - albo procka na x2, albo odrazu proca, plyty i ramu na cos nowego - conroe (niestety e6300) albo am2/930

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostala mi jeszcze mozliwosc zwiekszenia V na pamieciach

Musisz mi to przypominać...

Ja nie wiem jak można mieć takie dobre ramy na grafie (może to jakis xtkowski odpadek i ma 1.2ns?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

are u kidding? lol to chyba u samsjunga coś pomylil i zamiast prototyp 0,2 ns przykleili 2 ns...

ja na swoich 1,4 jade maximum bez zmiany voltów 730 a pazurki dopiero przy 2,2v pokazują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam His'a. Ale nie modowalem go bo mi plyta padla i dopiero dzisiaj dostalem zastepcza. Za modowanie/krecenie wezme sie jak dostane swoja plyte, a to troche moze zajac jeszcze czasu.

HIsow na forum jest malo.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam szafirke :)

Dzisiaj przelecialem caly topic od samego poczatku - to sie naczytalem :wink:

Ja wyciagnelem w 3dmarku 7200 cos tam ale nie moge skonfigurowac porzadnie mojego sprzetu MSI K9 Platinium, atlon 3500, geil 2x512 667. Podciagnelem FSB na 270, w grafie podkrecilem zegary ale szczegolow nie pamietam i wykrecilem cos ponad 7200.

Ale caly czas mam problemy ze stabilnoscia systemu teraz jade na standardowych ustawieniach i jak dojde do ladu ze sprzetem to zabiore sie za karte. A jeszcze jedno wymienilem standardowe chlodzenie na acelero - troche sie pospieszylem z tym wiatrakiem bo nie wiem czy grafa nie jest walnieta. jeszcze raz rozbiore ja i przesmaruje porzadna pasta i zobacze co bedzie. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki ze jak zasilacz to i obudowe. Kurcze przed zlozeniem sprawdzalem pobor pradu dla tego zestawu i wychodzilo cos kolo 300W i tak z zapasem... link z forum pclab. A moj zasilacz to raczej dobry sprzet, tak mi sie zdaje ale wezme miernik i przemierze napiecia i sie zobaczy co w trawie piszczy.

Ostatnio w 3dmarku dostalem komunikat, ze VPU recover zrestartowal acelerator...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zasilacz to niestety prawda - przy o/c rośnie apetyt na prąd

Sam zamierzam zmienic mojego Neoteca 420W na Enermaxa 500W i myśle, że sprzętowi już styknie na dłuższy czas.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem.. dlaczego zasilacz i obudowe? Co on nitami jest przyczepiony do budy ;D ?

Mam taka sprytna obudowe gdzie nie wymienisz samego zsilacza :oops: ArcicCooling.

Podlaczylem zasilanie jeszcze na plycie do samej grafy i sie zobaczy. Przemierze jeszcze miernikiem napiecia i zobacze co sie dzieje w stresie. Swoja droga zasilacz wcale sie nie przegrzewa a przy duzym przeciazeniu chyba powinien.

Jak to wina zasilacza to sobie na razie temat z podkrecaniem odpuszcze :mur:

Ale swoja droga to na stronie http://extreme.outervision.com/index.jsp sprawdzilem jaki pobor pradu bedzie dla mojego sprzetu i wyszlo ok 320W (juz z uwzglednieniem o/c procka do 3GHz i grafie 1900XTX) ale pewnie jak to w zyciu bywa rzeczywisosc okaze sie inna :sad:

Jonatan zastosuje sie do wskazowek i wylacze ten recover.

Rano oba smarki 05 i 06 przeszly bez wiekszego problemu, wyniki nie byly powalajace ale to juz cos.

 

Moze macie rade na to, ze jak odpalam plytke to wydaje dwa piski - bios AMI - wg tego co znalazlem to wyglada na blad parzystosci pamieci??? Po wyciagnieciu jednej kosci temat sie powtarza? Pojedyncze kosci zdaja testy bez problemu ale w dualu memtest nie przechodzi, zaraz sypie bledami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wroce do domu to potestuje...

Swoja droga to fajna to zabawa z tym o/c tylko czasu brak

Wczoraj siedzialem do 3 rano a na 8 do pracy B)

Sprawdzilem ze moj procek bierze przy o/c 3Ghz i 1.6 V dodatkowo 70W :wink:

Ale wieczorem biere miernik zapuszczam cos stresujacego i sprawdzam napiecia - sam jestem ciekaw :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

TOT11 no ciekawe jak twój szafirrrrrrrrr sie wykręci

 

@jonathan a ty co dalej czekasz na ochłodzenie?? :wink:

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...