Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja działam na codzień na przejciówce molex>>>>Pcx

 

Wiec jezeli na pierwszy rzut oka grafa byla ok. Dzwon w poniedzialek, albo lepiej jedz tam i niech daja nowa grafe albo kase.

Hurtownia da im najwyzej korekte . Ciebie to juz nie interesuje

W takim razie jutro jade - zobaczymy co powiedzą, jak grafy nie ma to biore kase może w innym sklepie His kupie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzales, czy jest obraz na tv ? albo na 2'gim dvi

na 2 DVI nie ma, na TV jeszcze nie sprawdzalem... hmm zrobie to na czasie;] tak czy siak nadal prosze o te biosy :)
TV nie dziala ale mozna sie bylo tego spodziewac skoro nie wlaczylem go wczesniej w catalystach ;] Wiec oba DVI zablokowane przez empty bios 128kb, nie flasciach!e sie karta na bios 64kb, nie chce sie zrzucic bios z karty i ciagle czekam na PCI zeby zobaczyc co sie wlasciwie dzieje -_-

 

Plus przypomne moja prosbe jesli bylby ktos zyczliwy z wolnym czasem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 2 DVI nie ma, na TV jeszcze nie sprawdzalem... hmm zrobie to na czasie;] tak czy siak nadal prosze o te biosy :)

TV nie dziala ale mozna sie bylo tego spodziewac skoro nie wlaczylem go wczesniej w catalystach ;] Wiec oba DVI zablokowane przez empty bios 128kb, nie flasciach!e sie karta na bios 64kb, nie chce sie zrzucic bios z karty i ciagle czekam na PCI zeby zobaczyc co sie wlasciwie dzieje -_-

 

Plus przypomne moja prosbe jesli bylby ktos zyczliwy z wolnym czasem :]

Hmmmmmmmmm zastnawiam nie skad wziales Bios o wadze 128kb?? Przeciez biso od His'a ma 64 kilo.

 

Jednye co znalazlem to to: http://www.xtremesystems.org/forums/showpo...p;postcount=208

 

I tam jest empty.bin moze pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu na uczelni mialem zajecia z prawa handlowego (2'gi kierunek) dowiedzialem sie, ze planowane jest byc male sprostowanie co d terminu reklamacji itd... na 21dni - ale nie roboczych, tylko kalendarzowych. podobno "robocze" to jest taka sciema sklepow, zeby mialy wiecej czasu - a w ustawie nie ma ani slowa czy to robocze czy handlowe...

jedz do nich osobiscie i powez ze chcesz siano DZISIAJ - przekroczyli termin reklamacji wiec ich problem.

za zwrocone $ kupisz sobie nastepna grafe i pewnie jeszcze na browarka starczy. albo wybierz sobie cos innego z ich oferty. w komputroniku nigdy nie bylo z tym problemow.

 

 

wracajac do tematu - to jak sie w koncu laczy 2x gto w cf ? potrzebny jest ten kabel czy nie?!?!

 

@jon - na jakim sprzecie bedziesz testowal ? (platforma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmmmm zastnawiam nie skad wziales Bios o wadze 128kb?? Przeciez biso od His'a ma 64 kilo.

 

Jednye co znalazlem to to: http://www.xtremesystems.org/forums/showpo...p;postcount=208

 

I tam jest empty.bin moze pomoze

Bios zlinkowany w FAQ to ten bios do ktorego dales linka. On ma 128kb i PRAWDOPODOBNIE przez niego mam problem. Flasciach!ac z miejsca biosa nie mialem problemu, flasujac tym empty biosem widze ciemnosc ;)) sorki, troche pijany jestem i nie wiem jak mi pisownia wyszla :D

 

@chase1

coz ja poczatkowo tez flashowalem "z buta" ale sciagajac biosa z FAQ podkusilo mnie zeby i empty sciagnac... lekki kac po raz pierwszy od prawie roku :/

Edytowane przez topek@GC.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha ;-) kocham ten sklep. Wieć zrozum to jest NIEPRAWDA ludzie!Dzwoniłem do nich : "Brak u dostawcy nie widomo kiedy będzie grafa" Oni własnie tak popularność dostają! Bo ty rozyłasz nieważne link :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten sam sklep co miał kiedyś ASUS-a pod C2D za 200zł gdzie wszędzie było po 1000zł, tak jak odtwarzacze mp3 samsunga za 50 zł, który kosztował wszędzie 150zł ten sklep to jeden wielki kant nic na stanie nie mają, a to co mają to tyle samo kosztuje w innych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...