Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tyle. to cale CF bez kabla jest jak SLI bez mostka. O kant .... roztrzaskac. Jak juz zatrybi max perf. w sterach, bo dziala raz na 5 razy to wynik jest gorszy niz na jednej grafie :lol: Czegos takiego jak 50k w 01 nie widzialem i nie zapowiada sie na to abym zobaczyl. Imho gra nie warta swieczki takie laczenie bez kabla. Niby to dziala, ale nie tak jak ma.

 

Np. puszczam nature 01 - mam max 630FPS'ow, puszczam za chwile i caly czas jest ~330 i sie nie zmienia :blink: To samo w drugim tescie 03 : raz jest np. na poczatku po 130FPS'ow a nastepnym razem tylko 75-90 caly czas :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukalem troche na szybko. Znalazlem prawie identyczny konfig z CF, takze 975X, C2D, itp.

 

Wyniki jak widac mam bardzo w normie, wiec na zabawe na warto tracic czasu.

 

http://www.xtremesystems.org:16080/forums/...p;postcount=466

 

Skoro na CF wyniki sa mega pro :lol: to sobie zobacze czy sie to cus moduje i pobawie sie na jednej, bo dwie to ino miejsce na mobo zajmuja i dodatkowy kabel do zasilania sie ciagnie :lol2:

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A modowac tez sie nie moduja :lol: Wcisnalem jednej biosa, ktorego sam zrobilem z fabrycznego i kupa :-P Ale za to jest wiecej vgpu i wentyl na 100% non stop smiga.

 

btw : wynik w 2k1 taki sam na jednej jak na dwoch :mur:

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak wszsystkie karty ati w zakresie cenowym od 700 do 900 (x1800gto do x1900gt) też miałem taki problem i musiałem kupic od osoby prywatnej - jednakże te karty cały czas są produkowane (polska =) jak zawsze bez towaru)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na egielda.com.pl byl tam artykul wlasnie na ten temat.

 

Kopa to daje CoreDuo i to niezlego. Zobacz wyniki benchmarkow na x1800 i CoreDuo

Dzięki za namiary na artykuł. W końcu mogłem poczytać coś, co do do tej pory czułem bardziej intuicyjnie. 7600Gt i 7900GTX w niektórych sutacjach mają takie same wyniki z powodu słabego proca. Właśnie u mnie jest to samo. Dopuki nie załatwię sobie przynajmniej 2.5GHz na procu, to kasa na grafe wyrzucona w błoto :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopuki nie załatwię sobie przynajmniej 2.5GHz na procu, to kasa na grafe wyrzucona w błoto :mur:

1. przeciez to bylo jasne - nie trzeba pisac o tym ksiazek

2. w czym problem - masz venice a nie wincha... poprostu go podkrec!

 

 

co doCF - ciekawe czy daloby sie z nich wycisnac wiecej po polaczeniu kabelkiem ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah godzina kombinowania z biosami kart, aby znowu CF dzialalo :lol: Jedna przerobilem na XL'a z 12 potokami a druga byla nadal GTO i sie dziwilem, ze CF nie chce dzialac. No to dawaj dwie na XL 12 potokowe, ale w takim trybie toto nie dziala.

 

W pupci to mam, takie zabawy bez kabla na koslawych kartach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah godzina kombinowania z biosami kart, aby znowu CF dzialalo :lol: Jedna przerobilem na XL'a z 12 potokami a druga byla nadal GTO i sie dziwilem, ze CF nie chce dzialac. No to dawaj dwie na XL 12 potokowe, ale w takim trybie toto nie dziala.

 

W pupci to mam, takie zabawy bez kabla na koslawych kartach.

Czekaj czekaj to w koncu jakie masz karty?? Jakiej firmy, bo juz sie totalnie zgubilem :?

Jak to HIS to az dziwne ze sie nie moduje :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz w sumie nie warto kupowac X1800GTO, jak za 700zł jest Galaxy 7900GS...

Teraz w sumie nie oplaca sie kupowac 7900gs, bo jest x1900gt za 850zl :mur:

http://allegro.pl/item130841995__okazja_x1..._nowa_w_wa.html

A nawet za 800...

http://allegro.pl/item131112732__sapphire_...6mb_gddr3_.html

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proc, jak proc, memki takze normalne 800MHz 3-3-3-8.

hehe - dobry zart - c2d 4ghz i 800memki na 3 3 3 :]

normalnie nienormalny komp :]

 

a tak wracajac do tematu - no - prawie -

sciagnolem sobie wlasnie najnowszego atitray i w porownaniu z atitoolem pokazuje mi wyzsze Vgpu - o 0,0250V

odczyt MVDDC i MVDDQ jest taki sam.

tez tak macie ?

 

 

ps. jak sie tak wogole sprawuja nowe 7900gs w porownaniu do x1800gto ?

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...