Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Polandmet*2

albo

 

Sapphire Radeon X1800 GTO 256MB GDDR3, 256bit, PCI-E, VIVO/Dual DVI, lite retail

 

cna 725zł.

Edytowane przez Polandmet*2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo

 

Sapphire Radeon X1800 GTO 256MB GDDR3, 256bit, PCI-E, VIVO/Dual DVI, lite retail

 

cna 725zł.

No jeśli masz tylko taki wybór (szkoda że nie ma HIS-a) i na Sapphire-a też masz taką zniżkę to bierz go bez dwóch zdań przynajmniej będzie się dużo lepiej kręcił (powinien) niż ten Powercolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Już niedługo dołącze do grona szczęśliwych posiadaczy karty Ati x1800 :)

Wczoraj ją kupiłem zobaczcie :)

Mega wyczes CENA !!! Ati 1800

 

Gościu wysyła mi dzisiaj kurierem grafe zobaczymy co i jak. Napewno będe robił jakieś OC i po przeczytaniu 50 stron z waszymi opisami i waszą pomocą coś się uda wyciągnąć :)

 

Problem mogę mieć z wgraniem nowego biosa, ale widząc wasze opisy powinno być NO PROBLEM.

 

Patrząc na wyniki ponad 10k w 3dMarku05 no to OC na MAXA i FuLL Respect q(o_O)P

 

Pozdrawiam

Xibi B-)

Edytowane przez XibalbaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Wiadomo na chipset zakładam Zalmana, na pamiątki też raditorki. Moje pytanko, gdzie jeszcze zakładałeś radiatorki. Na zdjęciu zaznaczyłem jeszcze coś takiego:

Dobrze? Czy jeszcze gdzieś zakładał ktoś radiatorki?

 

zaznaczone na żółto :)

 

Xibi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze druga ważna sprawa. Zasilacz mam teraz Modecom Fell 350 i na 100% będe wymieniał tylko pytanie, czy:

 

Chieftec (GPS-450AA-101A) 450W

 

2356039[/snapback]

Ja tam zalozylem pocietego spire

Dotknij paluchem gdzie jeszcze sie grzeje grafa i po sprawie :D

 

Dokładnie dobry pomysł :) Tam gdzie ciepło, trza zrobić zimno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Przesiadłem sie w koncu na pcie i od razu zakupilem x1800gto sapphira. Mam kilka pytanek :

1.) Ile V na core jest bezpieczne?? (chłodzenie boxowe;) )

2.) Czy szafirka mozna zmodować na 16 potoka??

Bez podnoszenia napiecia na core wycisnełem 560 mhz -chyba mało coś , a na memkach tylko 550 :(.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Przesiadłem sie w koncu na pcie i od razu zakupilem x1800gto sapphira. Mam kilka pytanek :

1.) Ile V na core jest bezpieczne?? (chłodzenie boxowe;) )

2.) Czy szafirka mozna zmodować na 16 potoka??

Bez podnoszenia napiecia na core wycisnełem 560 mhz -chyba mało coś , a na memkach tylko 550 :(.

 

A czy czytales FAQ na poczatku tematu??

Bo widze po pytaniach ze nie!!!!

 

1. Nie odpowiem mam HIS'a z innym chlodzenie ale pewnie 1,3V to spoko

2. Nie da sie tylko sie HIS moduje na 16p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem , ale myslałem że może obecnie szafirki tez sie modują . A z tym podkrecaniem to troche lipa 560 na default vcore :(((. Chyba trafilem na najgorszego szafirka jaki był w sklepie , ale przynajmniej dobra cena jak za niupla bo 650 zyzia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój też lecił 550 na def core dopiero pózniej volty dodały mu skrzydeł (a potem ucieły :-)) 1,3v - bezpieczna granica, mój padł przy 1,36 :-)

 

Memki naprawde tylko 560? straszne padaki moje lekko leciały 730 (innych też 1,4ns i 2ns może zniana na luzzniejszy bios (timingi) doda mu skrzydeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies 2 na 100 x1800gto (pomijam HIS'a) Sapphire'ow, Connect3D itp. sie modowalo. Sprawdzic zawsze mozna, skutkow ubocznych sprawdzania jeszcze nikt na tym forum nie doswiadczyl.

 

Jesli chcialbys podkrecic karte troche bardziej, polecalbym zakup lepszego chlodzenia (zalman, evercool, revoltec, thermalright)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt mam x1800xt, ale na rdzeń puszczone 1,45V plus nawiew na układy zasilania oczywiście chłodzenie standardowe na grafie typowe dla XT dwuslotowe + podwyższone obroty max. temp. w stressie na rdzeniu 70 stopni na układach zas. max 74 stopnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no oki zapodam 1,25 v na gpu i na memki ile?? Na karcie sa 2.0 ns wiec chyba 600 mhz to bedzie góra. I tak po x800gto @16 potoka to niebo a ziemia.

Tez mam 2.0 pamieci i jakosmi tonieprzeszkadza, zmien chlodzenie iladuj moj bios, zobaczysz cokarta potrafi i czy siemoduje. Nic prostrzego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak mówiliście karta nie moduje się :( . Pamięci idą jak burza ustawiłem 630 i artów narazie nie widzę. W ATT na rdzeniu mam 1,25V i doszedłem do 630mhz i narazie wiecej nie próbowałem , bo poprostu styka. (boję się że coś pierdyknie i bede bez kompa). Ide się nacieszyc Coj , bo na x800 jakoś nie mogłem.Pozdro.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm czego sie boisz

Zmien ciut napiecia. Na pamieciach mozesz spokojnie. Jakos super sie nie grzeja. Rdzen zalezy juz od sztuki.

 

Mam identycznego Sapphira jak Ty zmienione chlodzenie na Zalmana 700cu, radiatorki na pamieciach i mofsetach i zmieniony bios. Rdzen 730 pamieci 830 bez artow. Jest roznica??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...