Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko że nie moge podniesc voltow na memkach , bo mi spowrotem wraca do 1,89... :( nawet po magicznym biosie jonathana. Robie to w ATT bo ati tool to mały badziew , zreszta nawet w ati toolu tak samo sie nie da :(. Jakies sugestie??

Nie mam zakładek w ati toolu :( voltage control itp. , a w ati tray toolsie mam wszystko monitoring temp , regulacje v dla gpu i dla memek , ale memki mi sie nie chca przestawic na wiecej niz stabdard bo jak dam apply to i tak wraca na 1,89 v :(. Pomóżcie.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Overclocker hula tylko dobija mnie to ze za kazdym razem trzeba go ustawiac po restarcie systemu. Ciekawi mnie jeszcze to ze w tym overclockerze sa jakies dwa napiecia na ramy. Po co są 2 napięcia do ramów?? No nic chyba skrobne emila do ziomka od att może to naprawi w nastepnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, oczywiscie zartuje ;) ale przyznam się też bez bicia ze mam dobrą ręke do sprzętu, co bym nie kupił to się kręci zawsze ponad przeciętną :]

 

Xp1700+@2650

XP2500+@2750

A64 3000+@3015

PD 920@4,9GHz

 

A kart graficznych to nie chce mi sie wymienać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie chyba to oryginalne chłodzenie nie jest takie złe! Max temp na gpu to 58 stopni po 2 h grania w csa. Tak samo w gothica 3 max 58 stopni. Rdzen na 1,25 v i memki na 2,0 ( 650 gpu i 685 memki). Nie wiem dlaczego mam gorsze wyniki na biosie z wyluzowanymi timingami wiec wrocilem do standardowego i prawie 700 na memkach mam. Wiem że to żadna rewelka, ale nie jest az tak zle na boxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam ja mam złe wspomnienia z defem...

Chłopaki, oczywiscie zartuje icon_wink2.gif ale przyznam się też bez bicia ze mam dobrą ręke do sprzętu, co bym nie kupił to się kręci zawsze ponad przeciętną :]

 

Xp1700+@2650

XP2500+@2750

A64 3000+@3015

PD 920@4,9GHz

 

A kart graficznych to nie chce mi sie wymienać icon_razz.gif

A gdzie kupujesz :P Edytowane przez gutman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gutman1 a Tobie jak to się stało że padł . Miałeś znacznie wyższą temperature na tym boxie czy poprostu volty zrobiły swoje?

Jeszcze jednej rzeczy nie kumam

1 Slow || Connect3D - 702MHz - 1.2v | 1600MHz - 2.05v | 8599 || A64 3200+@2400MHz - 2x1GB A-Data 400MHz - 3-4-4-8 | Omega Catalyst 6.5 - 12 - by Jon

2 gutman1 || Sapphire - 700MHz -1,275v || 1600MHz - 2,2v - 1.4ns| 9459 || Opteron 144 @ 2825MHz - 2x512MB 520MHz -1,2-2-0-1T |Catalyst 6.2 -12 - Org

Czyżby catalysty 6.2 az taką różnicę robiły, bo procek chyba nie ma az takiego wplywu na smarka 05.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

W końcu dostałem swoją grafe. Niestety nie mogę je przetestować, gdyż nie mam wyjścia do zasilania Pci-express :9 czekam na nową zasiłke. Narazie zdjąłem standardowe chłodzenie grafy, chipset R520 bla bla, natomiat pamiątki mają końcówke oznaczenia 14? Z tego co widziałem na necie są to pamiątki 1,4 NS. Narazie tyle.

Xibi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na przejsciówke z molexa na pcx - wychodzą tylko dwa kable żółty (12v) i czarny kabel - wchodzi sześc. Musisz sobie "skołowac" 6 miedzianych drucików wszystko ładnie połączyc zaizolowac i sprawdzic jak ma to wejsc do karty (kolejnośc).

Takie trudne :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...