Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie mój X1800XL na rdzeniu 630Mhz, pamiątki nie katuje, gdyż czekam na radiatorki więc 600Mhz.

Jutro dalsze testy.

 

Zatanawiam się czy przykleić radiatorki klej termiczny dwuskładnikowym, czy na taśme dwustronną termiczną?

Radiatorki mam własnej roboty dość duże i nie wiem, czy lepiej klejem je potraktować.

 

Radiatorki to pocięty Spire RamCool http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10725

Edytowane przez XibalbaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jesli macie jeszcze ten kosmiczny bios :] autorstwa jonathan'a to prosilbym o podeslanie mi go na poczte Kwilk1987@intria.pl ,nie prosilbym o to ale te biosy z faq za nic nie chca sie prawidlowo rozpakowacciagle jakis blad

 

Pozdrawiam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jesli macie jeszcze ten kosmiczny bios :] autorstwa jonathan'a to prosilbym o podeslanie mi go na poczte Kwilk1987@intria.pl ,nie prosilbym o to ale te biosy z faq za nic nie chca sie prawidlowo rozpakowacciagle jakis blad

 

Pozdrawiam :]

Mozna je jedynie rozpakowac total commanderem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhhhh cos mi sie z chlodzeniem na moim Hisie stalo :( wentyl zaczal cholernie halasowac. Strasznie terkocze. Temperaturki sa w normie no ale troche mnie to wkurza. Stalo sie to od jakiegos czasu. Nie wiem moze przez to ze kkompa mam na biurku i wentyl nie dziala do dolu. Ehhhhhhhhh szkoda........ i tak karta bedzie niedlugo wodowana.

Chyba rozkrece wentyl i co pokombinuje. Moze jakies sugestie??:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra problem rozwiazany :D

 

Zrobilem tak wywalilem caly ten plastik czyli obudowe. zostawilem tylko HP z reszta i dalem nawiew. Wentylato super cichy nie jest ale spelnia swoja role. Nie trzeszczy i nie halasuje. Jutro fotki wrzuce

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dzis znalzlem chwilke wolnego czasu i potestowalem swojego Gigabyte'a X1800XL :D Napiecia podnioslem odpowiednio dla rdzenia 1.25 V i dla pamieci 2.05V. Marki na ustawieniach 650/1400 oprocz 2006 bo on byl robiony na 650/1260. Juz wiecej niz z tej karty nie wycisne. To jest max na co ja stac i Zalmana V700Cu :D

post-9454-1163029644_thumb.jpg

post-9454-1163029656_thumb.jpg

post-9454-1163029665_thumb.jpg

post-9454-1163029673_thumb.jpg

Edytowane przez Crusio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie byl blad ale juz poprawione all :D Wyniki porownujac do tych z FAQ sa jak najbardziej ok jak na takie przetaktowanie. Z reszta niektorzy maja ponad 700MHz na rdzeniu i wyniki sa nizsze, ale tutaj to raczej 3GHz Toledo robi swoje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ jonathan

Słuchaj bo masz chyba takiego szafirka jak mój o ile mnie pamięć nie myli. Dziś zamontowałem pentagrama xc-70cu ale to nie o to chodzi tylko co ujrzałem napisanego na rdzeniu!!! Na rdzeniu mam napisane mobility radeon x1800 !!! Masz takie samo gpu czy może normanie r520 tam u Ciebie jest napisane?? Acha pamięci właśnie też odkryłem ze mam 1,4 ns ale za chiny nie chca przekroczyć szatanskiej wartości 666mhz :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonathan a powiedz mi po co ?? :P Mam x 1800gto przecież może nie ąż taką petardę ale jestem zadowolony jako tako . Jutro ide wymienic na inny egzemplarz więc może mi sie trafi cus lepszego.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tak ciężko z http://www.techpowerup.com/ zassac??

Hehe mam juz nową karciszkę :). Aczkolwiek dużo więcej nie idzie ale zawsze wiecej ;). Na mamkach 702 i na gpu 670 przy 1,275V

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chciałbym ;), bo teraz na moim jest r520 i kręci się lepiej, w poprzedniej był mobility radeon x1800 i 651 max przy 1,275. Jak tam jonathan obiecałeś :P. No moze nie obiecałeś, ale mówiłeś że sprawdzisz. Słuchajcie chłopaki na jakich voltach na gpu non stop jedziecie, bo zastanawiam sie nad 1,3v non stop, bo wyżej idzie karta znacznie tylko nie wiem czy nie wybuchnie,bo juz dzis jedna odeszła w zaświaty x1950 pro :(.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, takie mam pytanko, utworzylem sobie kilka profili w ATIToolu ( Granie, Noc, Standard :D ) i modyfikuja one takty, napiecia i ustawienia wiatraka, na noc mam 520/500, zas do grania 620/620 i dosc duze roznice w napieciach. Tak sie zastanawialem jak moj gto bedzie znosil takie zmiany kilka razy dziennie. Moze mu sie cos stac czy raczej spokojna glowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to bedzie znosił , ale mój narazie znosi je dosc dobrze. Na 1,3v na gpu jade non stop na noc wylaczam na standard czyli 1,1V.Kurcze przydał by się jeszcze jeden quad pixel shadreów ;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny sam go zassałem i zapodałem dla swojej, bo jak zwykle zapomniałem zdumpować swojego. Hmm , ale co oni takiego zrobili , że sie nie da dodatkowych 4 odblokować?? W x800gt był lasercut, a tu nie widzę żadnego lasercuta może jakiś mały myk wystarczy zastosowac ;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Polandmet*2

mozecie mi pomoc ?

Wlasnie dostalem X1800GTO Saphire.

 

Wlozylem, sciagnalem stery OMEGA. Puszczam BF2 i [gluteus maximus].

Skoki FPF z 11 do 60, gra sie rwie, pomimo ustawienia wysokich detali w sterach, to w grze nie ma wogole AA , wszystko kanciaste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...