Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzalem:

 

625/675 1,2/2V = 8557 60*/66*

645/702 1,3/2,1 = 8694 65*/73*

 

Wrzucajac 675/735 wybilo 8534.

 

EDIT

@Curly18

 

W max 675/747 karta jest 100% stabilna 3godz pod scan artfiacts z ATItool + wszystkie 3dmarki i moje godziny grania w STALKERa i Company of Heroes gwarantuja mi stable ani jednego arta nie widzialem.

Dzis zmienilem takty i gralem w CoH przy 600/650 i mialem avg benchem z frapsa o 8fps wyzsze niz przy 675/747. Dziwne jak dla mnie

Edytowane przez Mery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z TV-OUT. Podlaczam sie przez przelotke S-video->chinch (3szt). Kabelek mam chinch-chinch. Podlaczam sie pod zielony wykrywa mi TV ustawiam sobie wszystko wideo pelnoekranowe i gra tylko ze mam czarnobialy obraz. Zamykam CCC i przepinam sie na zielona wtyczke i mam kolor. Reset kompa i pod zielona wykrywa mi HDTV i robi krzaki na TV. Co zrobic zeby dzialalo na niebieskiej w kolorze lub na zielonej jako TV? Probowalem z wylaczaniem autowykrywania ale tez nic. Tv to jakis 10latek Daewoo 25".

 

Przelaczalem tryby PAL/NTSC i tez nic to nie zmienilo.

Edytowane przez Mery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że no risk no fun, ale chciałby się mniej więcej zapytać jakie wartości napięć są jeszcze w miarę normalne dla Hisów do normalnego uzytkowania na codzień, bo miałem ochotę powalczyć o wyższe zegarki ;)

 

Narazie posiłkowąłem się sygnaturkami :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z TV-OUT. Podlaczam sie przez przelotke S-video->chinch (3szt). Kabelek mam chinch-chinch. Podlaczam sie pod zielony wykrywa mi TV ustawiam sobie wszystko wideo pelnoekranowe i gra tylko ze mam czarnobialy obraz. Zamykam CCC i przepinam sie na zielona wtyczke i mam kolor. Reset kompa i pod zielona wykrywa mi HDTV i robi krzaki na TV. Co zrobic zeby dzialalo na niebieskiej w kolorze lub na zielonej jako TV? Probowalem z wylaczaniem autowykrywania ale tez nic. Tv to jakis 10latek Daewoo 25".

 

Przelaczalem tryby PAL/NTSC i tez nic to nie zmienilo.

Wydaje mi się że nie masz takiej koncóweczki małej żółtej w zestawie. Do starego tv nie zda Ci się na nic ten kabel 3 czinczowy.

Ewentualnie taki wynalazek http://allegro.pl/item203983660_euro_compo...akosc_w_wa.html

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że no risk no fun, ale chciałby się mniej więcej zapytać jakie wartości napięć są jeszcze w miarę normalne dla Hisów do normalnego uzytkowania na codzień, bo miałem ochotę powalczyć o wyższe zegarki ;)

 

Narazie posiłkowąłem się sygnaturkami :))

 

Na WC dawalem okolo 1,35 na rdzen i 2,1 na pamieci (na pamieciach radiatorki miedziane). Nie bylo problemowow. Blok to F2G tempy byly okolo 4--45 stopni idle i 50-52 stres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzieciakom tą kartę i chcę zmienić bios od XL.Teraz pytanie czy nie ma różnicy od jakiego XL'a ten bios będzie? czy trzeba od tego samego producenta?

Kolejna sprawa - czy można to z pendrive zrobić - nie mam takiego wynalazku jak stacja dyskietek :P

I jeszcze jedno czy można to zrobić w prostszy sposób , jak ten podany w pierwszym poście? np: zgrać BIOS na pena , odpalić z DOS'u i wpisać atiflash -p f 0 XL1.BIN

Nigdy tego nie robiłem więc prosze o wyrozumiałość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...