Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

@jonathan ciekawi mnie dlaczego twoje Gto, nie ma aktywnego czujnika temperatury na grafie?? Przeciez fizycznie Ati na pewno nie pozbawilo R520 w Gto czujki.

Czy ktos sie orientuje czy X1800Gto innych producentow, tez maja zablokowane czujniki temperatury? Nie da sie go uruchomic jakas modfikacja w biosie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie pokazuje temp w ccc w zakladce do "podkrecania" - o ile mozna to tak nazwac

 

naazie o grafie moge powiedziec jedno - jest masakrycznie glosna. jutro jak bede mial chwilke zakladam wode, bo to goowno mnie rozbraja (przyzwyczailem sie juz chyba do spania przy kompie w ktorym nie kreca sie zadne wiatraki, pompka siedzi zamnieta w gabce - podobnie jak hdd :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... kolega Caleb ktory ma GF 7600GT i chyba dlatego trzyma strone tej karty ponieważ ją posiada i głupio mu przynzac racje że X1800GTO jest lepszą kartą .....

Hehe, wiesz 3 mce temu x1800gto bylo ze swoja cena moglo sie schowac, pewnie tez bys ja osral ... ja przez te 3 mce doskonale bawie sie grajac we wszytsko i nie zastanawiam sie kiedy cena spadnie jeszcze o 50 zl zebym sobie kupil grafe :D, mozesz sobie wiezyc lub nie ale dzis tez wzialbym 7600gt poprostu ta karta mi pasuje a byc moze wejde sobie w Szli, zobaczymy..

 

Nie chce sie powtarzac ale dla tych co nieczytaja postow: nie jestem przeciwko ati, uwazam ze dopiero teraz warto zainteresowac sie x1800gto gdy cena oscyluje w okolicy 750 zl.

Pozatym wg mnie powinna byc lepsza przy tych parametrach :[]

 

Finito ;]

 

p.s tylko nie bijcie please :lol:

Bic nikt nie bedzie :D twoj wybor ;]

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa - zapomnial bym - to gdzie sie zmienia V z softu? w atitoolu beta 14 jakos nie znalazlem takiej opcji.

kilka spostrzezen

everest nie rozpoznaje wogole karty graficznej

rozdzialka 1024x768 na najnowszych catalystach rozwala mi caly obraz - i sporej jego czesci poprostu nie widze. przy 800x600 i 1280x1024 jest ok. innych nie testowalem

dzisiaj zakladam wode na gpu, radiatorki na memki... mam nadzieje,ze nie bede musial robic nowego topu

oc... narazie przesunolem tylko do konca suwaki w ccc i coz - dziala. choc te 50 czy tam 75mhz wiecej, to dla mnie zadne oc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nic nie mam czasu...

wczoraj nawet kompa w domu nie wlaczylem. moze dzisiaj sie uda (o ile gdzies po pracy nie zabladze :P )

ktos pisal, ze V mozna tez zmieniac (w malym stopniu) jakims softem z poziomu windy... chyba ze mo sie juz cos pomieszalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszce troche poczekamy, a 7600gt bedzie porownywany z x1900xt :lol2: .

 

Nie pamietam juz, ale czy to jedne z najnowszych kart ATI padaja jak muchy?? :lol2:

 

Jakosc wykonania w tez w ATI jest przeciez gorsza :blink: :lol:

 

 

Sorry za OT, ale czytam niektore wypowiedzi to az mnie skreca.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszce troche poczekamy, a 7600gt bedzie porownywany z x1900xt :lol2: .

Nie pamietam juz, ale czy to jedne z najnowszych kart ATI padaja jak muchy?? :lol2:

Jakosc wykonania w tez w ATI jest przeciez gorsza :blink: :lol:

Sorry za OT, ale czytam niektore wypowiedzi to az mnie skreca.

[OT]

Możesz powiedzieć, jak 76GT ma dorównać x1900XT ???

Z tego co wiem, to na naszym forum padły tlko dwie karty na r520 (1XL i 1XT)

I co masz do jakości wykonania. Może ona być różna wtedy gdy producent zrobi kartę na swoim PCB.

 

Co do jakości, to proponuję zajrzeć do tematu o 79GT i zobaczyć, co dzieje się z tymi kartami.

[/OT]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Co do jakości, to proponuję zajrzeć do tematu o 79GT i zobaczyć, co dzieje się z tymi kartami.

[/OT]

Dokładnie, luki nie pisz że bzdet że jeszcze niedługo i 7600GT będzie lepszy od X1900xt <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT]

Możesz powiedzieć, jak 76GT ma dorównać x1900XT ???

Z tego co wiem, to na naszym forum padły tlko dwie karty na r520 (1XL i 1XT)

I co masz do jakości wykonania. Może ona być różna wtedy gdy producent zrobi kartę na swoim PCB.

 

Co do jakości, to proponuję zajrzeć do tematu o 79GT i zobaczyć, co dzieje się z tymi kartami.

[/OT]

 

 

Dokładnie, luki nie pisz że bzdet że jeszcze niedługo i 7600GT będzie lepszy od X1900xt <_<

Oj, my sie kompletnie nie zrozumielismy. Moja wypowiedz z zalozenia miala miec charakter ironiczny. Coz musze zmienic styl wypowiedzi:P

 

ps. wiem przeciez, ze to NV padaja ja muchy(7900gt) i wg mnie jakosc kart ATI jest duzo wyzsza.

 

A juz mnie zjechaliscie no!

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to na naszym forum padły tlko dwie karty na r520 (1XL i 1XT)

I co masz do jakości wykonania. Może ona być różna wtedy gdy producent zrobi kartę na swoim PCB.

Jeśli chodzi o x1800xl to mi osobiście padły 2. Na tym forum jeszcze dwóm osobą zdechły, więc 4 na bodajże 7 które tu się przewinęły. Proponuje poczytać zachodnie fora dowiecie się ile tego bubla ATI wypuściło. Padają karty(7900GT) od xfx firmy, która robi selekcję, więc nie ma co generalizować, osobiście omijam karty firm wypuszczające podkręcone karty. Inną sprawą jest to, że kupując kartę typu GT czy XL należy liczyć się z tym, że ich jakość jest różna bo oczywiste jest to że są to karty zrobione z odpadów, więc loteria. Mnie do kart ATI przyciąga to, że w przypadku ich produktów nie ma skoków wydajności chodzi mi o to, że jedna gra chodzi np. 30fps a druga o podobnych wymaganiach 15. Zresztą, co tu pisać jeszcze ludzie jadą na 9500,9800 i są zadowoleni. Podsumowując w mojej ocenie karty od ATI są lepszym wyborem a 7600 vs 1800gt tu bym nie miał wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Z tego co pamietam to temat o X1800GTO :>

Właśnie, więc nie wiem poco poruszasz temat innej karty, dlatego zapytałem :mur: no ale OK

pozdro

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda kasy na tego his'a.... poczytałem o tym x1800gto i według mnie i nie tylko :P jest lepszą propozycją od 7600gt, sam sie teraz zastanawiam nad ta kartą bo mój radek z podpisu odmówił współpracy niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no nie wiem czy szkoda kasy dopłacic 100zł i miec zajebsite chłodzenie 16 potoków 16 ropów, 256bit pamieci przeciw 12 niby poptokom :D, 8 ropom, 128bitowej szynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy szkoda kasy dopłacic 100zł i miec zajebsite chłodzenie 16 potoków 16 ropów, 256bit pamieci

Gdzie tą kartę widziałeś za 850pln? :blink: Jej cena oscyluje na poziomie 1000pln a w tej cenie można kupić xl czy też dołożyć coś koło 150pln i kupić 7900gt, 1900gt można dostać za 1100 Edytowane przez rxg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...