Skocz do zawartości
nevpl

Konkurs Top Web Kwiecień 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurs TOP WEB KWIECIEŃ 2006 wystartował.

 

Prosimy o zapoznanie się z opisem konkursu oraz regulaminem. W dziale regulamin znajduje się formularz zgłoszeniowy.

 

Termin zakończenia przyjmowania zgłoszeń - 25.04.2006.

Zachęcamy do wzięcia udziału

 

Strona konkursu

http://nev.pl/topweb/

 

Strona serwisu

www.nev.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SimooN

Wybacz kolego, ale jeśli taki "konkurs" organizuje strona mająca dwóch użytkowników to nie jest nawet śmieszne ... to jest żałosne.

Dołączona grafika

Edytowane przez SimooN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna szata graficzna :lol:

 

Jak możecie się tak naśmiewać z twórców konkursu. To Wy nie wiecie, że to jest jeden z lepszych sposobów przyciągnięcia tłumu internautów? Jeszcze tylko czekam, kiedy stronka zostanie wystawiona na allegro w celu zyskania prestiżu i oglądalności :lol:

 

 

 

Czy to nie za dużo ironii na jeden raz? [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając powyższe komenatrze uważam ze nie wszyscy tutaj piszący mają przeciętne IQ. Dla tych mądrzących się z przodu wpisz sobie w google nev.pl to sobie zobaczysz. Serwis powrócił po 1 rocznej przerwie a to ze 2 osoby na forum tylko dlatego ze stare forum się nie zachowało. Więc zamiast pisać głupie komentarze lepiej ruszył byś myszką na nev.pl i przeczytał sobie historie. Pozdrawiam

Edytowane przez nevpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci tylko napisze, że zanim popełniłem swojego posta, to "porozglądałem" się trochę po stronce. W historii byłem i wcale mnie nie przekonuje, to że mieliście przerwe czy coś.

 

Już nie jeden vortal próbował "podnieść się" z kryzysu, itd. Najlepszym przykładem jest chyba koder.org.pl, który był kiedyś jedną z lepszych stron o php.

 

PS. Zmieńce ten beznadziejny fioletowy kolor.

PSS. Żebyś już nie odnosił się do naszego IQ, to życzę powodzenia w reaktywacji- szkoda, że zaczęliście złą drogą; to właśnie dlatego te komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nevpl, swoje wywody dotyczące IQ użytkowników Tweak'a zachowaj dla swojej dziewczyny, czy Babci.

Może się okazać, że przestaniesz być członkiem tejże grupy debili. Aż się o to prosisz.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pozycji strony w Google to w zasadzie żaden problem. Mój znajomy ze studiów amatorsko zajmuje się pozycjonowaniem i wiem, że to żadne wielkie osiągnięcie.

 

Co do konkursu, to śmieszne dla mnie jest, że biorą w nim udział (czytaj: mogą brać w nim udział) strony tworzone na mazie CMS'ów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...