Skocz do zawartości
mx69

Problem - Rozdzielczosc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem jeszcze zielony w tych sprawach, wiec

mam nastepujacy problem: posiadam archaika GeForce 2 32 i pracuje przy rozdzielczosci 1024x768. Jednak od kilku dni przy uruchamianiu komputera rozdzielczosc ta samoistnie ustawia sie na 800x600 i 16bit kolorów i musze zmieniac spowrotem na poprzednie ustawienia recznie. Jak temu zaradzic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Witam, jestem jeszcze zielony w tych sprawach, wiec

mam nastepujacy problem: posiadam archaika GeForce 2 32 i pracuje przy rozdzielczosci 1024x768. Jednak od kilku dni przy uruchamianiu komputera rozdzielczosc ta samoistnie ustawia sie na 800x600 i 16bit kolorów i musze zmieniac spowrotem na poprzednie ustawienia recznie. Jak temu zaradzic ?

Spróbuj może reinstalacji sterów. Nie używałeś czasem żadnego programu do podkręcania lub zmainy rozdzielczości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

v.e.n.o.m czy ty MUSISZ pisac w tych tematach co ja pisałem?! Czy ja ci wchodze na twoje i piszę? A tak to tylko potwierdzasz moje spekulacje ;)

 

PS: Jeżeli zmiana sterów nic nie da spróbuj wyłączyć wszystko co niepotrzebne w autostarcie. Start->Uruchom wpisujesz msconfig i naciskasz enter. Zakładka autouruchamianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Może zainstalowałeś jakiś PowerStrip czy inny shit ? ;)

 

@LukasAMD lol ;d

No nie powiem aby powerstripa albo riva były "shit" ;) są bardzo dobre ale jak się ustawi nie to co należy to efekt może być właśnie taki.

 

EDIT:

Jeżeli masz takie programy usuń je i zobacz jak będzie wtedy.

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem aby powerstripa albo riva były "shit" ;) są bardzo dobre ale jak się ustawi nie to co należy to efekt może być właśnie taki.

 

EDIT:

Jeżeli masz takie programy usuń je i zobacz jak będzie wtedy.

Kwestia gustu ;)

O gustach jak wiemy się nie dyskutuje... ;p

A napisałem tylko o PS, więc czytaj dokładnie... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Kwestia gustu ;)

O gustach jak wiemy się nie dyskutuje... ;p

A napisałem tylko o PS, więc czytaj dokładnie... :mur:

Sorki ale zrozumiałem że chodziło ci ogólnie o programy do o/c karty - mój błąd. PS shitem jest RT raczej nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...