Skocz do zawartości
aceraspire

Linki Zabezpieczające Do Notebooków

Linki zabezpieczjace  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy linki zabezpieczajace ochronia lapka przed kradzieza ?

    • TAK
      11
    • NIE
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Czy linki zabezpieczające zdają egzamin ?

Wiadomo że żyjemy w kraju w którym kradzieże są dość częste i tu moje pytanie czy ktoś z tych linek korzystał ?

Proszę o wyrażanie swoich opinii

Edytowane przez aceraspire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar zamontowac sobie cos takiego w moim pokoju jak kupie nowego laptopa. Ostatnio ukradli sprzataczce u mnie portfel bo zostawila bo przy samych drzwiach, ktos po prostu wlazl, zgarnal co bylo pod reka i nara, a cala familia w domu. Inna sprawa ze zlodziej widzac to albo od razu zrezygnuje albo zniecheci go to po chwili szarpania sie (w obawie ze ktos zobaczy albo sie przyczepi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jak by to powiedzieć... W mojej pracy raczej nie rąbną lapa :D Prawda maSTHa212 :D ?? Serio i bez OT - nie używam, ale przymierzam się do zakupu, uważam, że działa psychologicznie no i jednak bez sprzętu trudno rąbnąć lapa z biurka

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomaga pomaga.

polecam kensingtona na szyfr.

jak dla mnie takie jest dobre gdy chcemy isc do kibla czy do sklepu a nie chcemy sie bawic z chowaniem po biurze laptopa. i gwarantuje ze tak szybko tej linki PORECZNYM narzedziem nie przetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego filmiku, pstanowilem wyprobowac ten sposob na kumplowej lince w pracy...

Jakiez bylo jego zdziwienie, kiedy mu ja otwarlem na jego oczach...

Ja to badziewie bede omijal szerkim lukiem...

W pracy nikt raczej mi lapka nie buchnie, bo pracuje w strefie zamknietej dla nie zatrunionych z kontrola dostepu, a do tego sa jeszcze drzwi z nastepna kontrola dostepu do mnie do pokoju, wiec moge lazic po budynku bezstresowo...

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...