Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych :D

 

Posiadam PS2 i komputer , i powiem jedno PS2-RuLeZ , nie mowie teraz o mozliwosciach jakie mozna robic na pc tylko o grach porownojac te 2 sprzety.Przedewszystkim o oszczednosci , gdybym chcial grac na pc to bym sie nie wybolil bo co miesiac musialbym cos kupowac , zebym mogl normalnie pograc . A na Playstation2 nie mam takiego problemu zaplacilem za niego ponad 2000zł (oczywiscie jak ledwie sie ukazal na naszym biednym rynku) ale przez ten okres zaoszczedzilem rownowartosc konsoli. Pogrywam se w takie smietanki jak Metal Gear Solid 2 , Gran Tourismo , Tekken 4 , FFX ,ISS PRO EVOLUTION 2 itd i poweim jedno ze niestety takich gier nie ma na pc i nie bedzie, bo zeby mozna bylo se pograc w te gry to nie wiem jaki bym musial sprzet posiadac jak wogole taki istnieje na naszym rynku (bez komentarza chodzi mi o to zeby byla taka sama grafika i tak samo pieknie i plynnie chodzilo). Za co chwale pc - a za np. strategie!!! to jest jeden z moich gatunkow gry i tego akurat mi brakuje na PS2 ale tylko tego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie inwestuje juz w komputer wiecej, tylko przesiadam sie niedlugo na ps2 lub xboxa(ciut lepszy graficznie, ale mniej wygodny-nagrywanie w specjalny sposob plyt)

gry owszem chodza plynnie na pc i grafika jest czesto lepsza, ale osiagniecie tego to spory wydatek, ktory musisz ponosci nie raz, a raz do roku)

do tego dochodzi zero patchy, poprawek itp. wszystko od razu dziala dobrze!

pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

zgadzam sie z toba prawie w 100% . Polecam ci osobiscie PS2 nie bedziesz zalowac . X-Box , to moim zdaniem male nie porozumienie (nie chodzi mi sprzetowo) lecze o polityke Billa Gatsa

np.czemu mialbys wybrac PS2 a nie X-Boxsa

1.Pomysl sobie ile wyszlo hitow na PS2 a na X-sa . Na ps2 moge dlugo wymieniac a na X-beczke moge policzyc na jednej rece .

Tu masz duzy argument !!! a jeden hit z X-sa Hallo mialo byc na PS2 ale oczywiscie Billu wykupil firme i mysli ze to mu pomoze ale niestety sie przeliczyl bo taka firma jak roockstar nie dala sie sprzedac GTA:Vice City Tylko wyszlo na PS2 , hyhyhy na X-boxsie nie wyjdzie hura!! GTA 4 tez bedzie tylko na PS2 . Teraz wyszedl GETWAY cos ala GTA ale to inna bajka tylko tyle powiem nastepny hit . Osobiscie nie wruze duzej przyszlosci przed X-Boxsem . Playstation2 zawsze bedzie na 1 miejscu w sprzedazy i w grach . Nie wiem czy wiesz ale X-sik jest na 3 miejscu w sprzedazy na calym swiecie , wyprzedza go nawet GameCube to o czyms swiadzczy . Wiec nie popelnij takiego bledu jak posiadacze segi dreamcast , moze jak masz tyle kasy ze mozesz se pozwolic na dwie konsolki.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mialbym wybrac konsole to tylko i wylacznie Xbox.

PS2 to tylko konsola do grania w 5 gora 10 tytulow, ktore trzymaja ta konsole przy zyciu.

Moze napiszesz nastepnego posta na swoim PS2 ? :D:D:D (ups, juz to gdzies pisalem :P ).

Gran turismo 3- zgoda, wypasiona, nie ma lepszej sciganki na PC.

Metal Gear Solid 2 - lepsza jest (bedzie) Splinter Cell.

Tekken 4 - nie gralem, nie wiem. Ponoc gorsza od Tekena 3.

Pro evolution 2 - gralem w jedynke i myslalem, ze oszaleje. Moze to przyzwyczajenie z FIFY ale ta gra to totalna pomylka. Wyniki 0:0 na porzadku dziennym - prawie usypialem na niej. Wole FIFE 2003.

Vice city - gorsza od MAFII nadal.

 

Nie wspominajac o grafice. Jak zobaczylem MOHAA na PS2 to prawie lezalem polany ze smiechu. Grafa jak w q2. GTA3 to samo. Tekstury 256x256 - jak za czasow voodoo :)

 

Moze dlatego nie jestem przekonany do konsol poniewaz najczesciej gram w FPP, a one na konsole sa zalosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps2 jest fajne powiem bardzo fajne ale te textury okropnośc. (przyzwyczaiłem się do grania w 1600x1200 i detale na full +AA). Ale co tam na konsole jest naprawde kilkanaście zarąbistych gierek. Szczególnie gdy ma się Rippera, Enigmah'a czy Mesiasha. Żyć nie umierać.

Ale pomimo tego U2, UT2003, i DOOM3 to tylko i wyłącznie na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mialbym wybrac konsole to tylko i wylacznie Xbox.

PS2 to tylko konsola do grania w 5 gora 10 tytulow, ktore trzymaja ta konsole przy zyciu.

Moze napiszesz nastepnego posta na swoim PS2 ? :D:D:D (ups, juz to gdzies pisalem :P ).

Gran turismo 3- zgoda, wypasiona, nie ma lepszej sciganki na PC.

Metal Gear Solid 2 - lepsza jest (bedzie) Splinter Cell.

Tekken 4 - nie gralem, nie wiem. Ponoc gorsza od Tekena 3.

Pro evolution 2 - gralem w jedynke i myslalem, ze oszaleje. Moze to przyzwyczajenie z FIFY ale ta gra to totalna pomylka. Wyniki 0:0 na porzadku dziennym - prawie usypialem na niej. Wole FIFE 2003.

Vice city - gorsza od MAFII nadal.

 

Nie wspominajac o grafice. Jak zobaczylem MOHAA na PS2 to prawie lezalem polany ze smiechu. Grafa jak w q2. GTA3 to samo. Tekstury 256x256 - jak za czasow voodoo :)

 

Moze dlatego nie jestem przekonany do konsol poniewaz najczesciej gram w FPP, a one na konsole sa zalosne.

Siemka !!

HYHYHYHAHAHA 5czy 10 tytolow ktore czyma konsole mam ci wymienic chocby te 10 ty mi wymien ile czyma X-puszke nie ma nawet tych 10 :)hyhyhy. PS2 - FFX,Silent Hill, Gran Tourismo ,ISS,Jak&Daxter,Devil MayCry , Burnout 2,GETWAY , Rachet & Clank , Tony Hawk 4 ( W neo plus dostala wieksza ocene niz na X-Boxsie :)) ,Primal , moge jeszcze duzo wymienic .

Widze ze jestes typowym pc-towcem bo bawia cie plytkie gry , bez zadnej innowacji np. mowisz ze fifa lepsza jest od ISS Pro Evolution 2 , i tu masz przyklad na prostote jaka widzisz w grach nie lubisz sie pomeczyc fifie biegniesz jednym zawodnikiem przez cale boisko wbiegasz w pole karne i bubu gol ale mi to satyswakcjia ze szczelilem gola , to nie dla mnie ta gra to dla nie mowlat .ISS to co innego tu masz postawiony cel gry na realizmy ktorego nie ma w fifie a wyniki 0:0 powiadasz no nie wiem ja juz gram w ta pile kilka lat zaczynajac od psx-a , i nie mam juz wynikow 0:0 :) .To tak jakbys porownywl ziemie (fifa 2003) a niebo (ISS).

Napisales ze nie ma lepszej sciganki niz Gran Tourismo na pc , zgadzam sie , ale tez nie ma takiej na X-puszcze !!!!

A jezeli chodzi ci porownojac Metala ze Splinter Cell to nie zapoinaj ze ta gra bedzie na PS2 i wcale nie jest lepsza od metala wiem ze was pc-towcow latwo zadowolic, walnac maly zmieniajacy sie cien ktory przechodzi po twarzy postaci i juz sie podniecacie . tym to ja sie podniecalem kiedy kupilem PS2 czyli na samym poczatku , na pc teraz dopiero niby fajne gierki wychodza ale to wszystko sie powtarza.

Wrocmy do Metala i Spllinter Cell to sa wogole inne gry i tego nie mozna porownywac.

A to co zes tu napisal to myslalem ze sie poplacze ze smiechu GTA:ViCe City jest gorsza od MAFII !!!!!!!!!!!!!!!Ludzie Zostawiam to bez komentarza

A mam takie pytanie do ciebie mowisz ze PS2 to konsola a X-puszka to komp i tu masz przyklad czemu chcesz X-puszke bo poprostu te gry co wychodza sa typowo pc i poprostu lubisz grac w proste gierki bez wyobrazni

Pozdrawiam !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mialbym wybrac konsole to tylko i wylacznie Xbox.

PS2 to tylko konsola do grania w 5 gora 10 tytulow, ktore trzymaja ta konsole przy zyciu.

Moze napiszesz nastepnego posta na swoim PS2 ? :D:D:D (ups, juz to gdzies pisalem :P ).

Gran turismo 3- zgoda, wypasiona, nie ma lepszej sciganki na PC.

Metal Gear Solid 2 - lepsza jest (bedzie) Splinter Cell.

Tekken 4 - nie gralem, nie wiem. Ponoc gorsza od Tekena 3.

Pro evolution 2 - gralem w jedynke i myslalem, ze oszaleje. Moze to przyzwyczajenie z FIFY ale ta gra to totalna pomylka. Wyniki 0:0 na porzadku dziennym - prawie usypialem na niej. Wole FIFE 2003.

Vice city - gorsza od MAFII nadal.

 

Nie wspominajac o grafice. Jak zobaczylem MOHAA na PS2 to prawie lezalem polany ze smiechu. Grafa jak w q2. GTA3 to samo. Tekstury 256x256 - jak za czasow voodoo :)

 

Moze dlatego nie jestem przekonany do konsol poniewaz najczesciej gram w FPP, a one na konsole sa zalosne.

Siemka !!

HYHYHYHAHAHA 5czy 10 tytolow ktore czyma konsole mam ci wymienic chocby te 10 ty mi wymien ile czyma X-puszke nie ma nawet tych 10 :)hyhyhy. PS2 - FFX,Silent Hill, Gran Tourismo ,ISS,Jak&Daxter,Devil MayCry , Burnout 2,GETWAY , Rachet & Clank , Tony Hawk 4 ( W neo plus dostala wieksza ocene niz na X-Boxsie :)) ,Primal , moge jeszcze duzo wymienic .

Widze ze jestes typowym pc-towcem bo bawia cie plytkie gry , bez zadnej innowacji np. mowisz ze fifa lepsza jest od ISS Pro Evolution 2 , i tu masz przyklad na prostote jaka widzisz w grach nie lubisz sie pomeczyc fifie biegniesz jednym zawodnikiem przez cale boisko wbiegasz w pole karne i bubu gol ale mi to satyswakcjia ze szczelilem gola , to nie dla mnie ta gra to dla nie mowlat .ISS to co innego tu masz postawiony cel gry na realizmy ktorego nie ma w fifie a wyniki 0:0 powiadasz no nie wiem ja juz gram w ta pile kilka lat zaczynajac od psx-a , i nie mam juz wynikow 0:0 :) .To tak jakbys porownywl ziemie (fifa 2003) a niebo (ISS).

Napisales ze nie ma lepszej sciganki niz Gran Tourismo na pc , zgadzam sie , ale tez nie ma takiej na X-puszcze !!!!

A jezeli chodzi ci porownojac Metala ze Splinter Cell to nie zapoinaj ze ta gra bedzie na PS2 i wcale nie jest lepsza od metala wiem ze was pc-towcow latwo zadowolic, walnac maly zmieniajacy sie cien ktory przechodzi po twarzy postaci i juz sie podniecacie . tym to ja sie podniecalem kiedy kupilem PS2 czyli na samym poczatku , na pc teraz dopiero niby fajne gierki wychodza ale to wszystko sie powtarza.

Wrocmy do Metala i Spllinter Cell to sa wogole inne gry i tego nie mozna porownywac.

A to co zes tu napisal to myslalem ze sie poplacze ze smiechu GTA:ViCe City jest gorsza od MAFII !!!!!!!!!!!!!!!Ludzie Zostawiam to bez komentarza

A mam takie pytanie do ciebie mowisz ze PS2 to konsola a X-puszka to komp i tu masz przyklad czemu chcesz X-puszke bo poprostu te gry co wychodza sa typowo pc i poprostu lubisz grac w proste gierki bez wyobrazni

Pozdrawiam !! :D

Słuchaj nie pisz takich bzdur. X-Boix jest lepszy od PS2 i tyle (i nie ze względu na bebechy) po prostu ma bardziej zaawansowaną architekture. Co do gier to zobacz sobie ile jest tytułów o których ty nawet nie słyszałeś. (ostatnio sprawdziłem na DC X-boxowym hubie i się za ryj złapałem ile jest tam gier na x-a o których nie miałem pojęcia, że istrnieją). POzatym Splinter jest o niebo lepszy od MGS'a2 (grałem te dwa tytuły) i nawet nie pomoże wydanie splintera na PS2 (zobacz konwersje Wreckles Jakuza Mission. NA x-sie jest to najlepsz samochodówka jaka kiedykolwiek wyszła (GRan Turismo to przy tym syf - jeśli chodzi o grafe) a na PS2 - porażka. Co do fify to masz 100% racje, że jest gorsza. Ale weź sobie bijatyki DOA wymiata (miażdży wszystko do okoła).

Także reasumując PS2 ma na razie więcej gier ale ładniejsze i coraz lepsze pojawiają się na x-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhyhyhy nie moge normalnie nie moge , dobrze wychodza gry na X-puszke ale 90% tych gier to sa padaki gdzie w gazetach nie przekracza oceny 7 to oczymsc swiadczy kup se lepiej neo plus lub psx extreme i se poczytaj , pokaz mi taka giere jak Devil MayCry 2 na X-puszce . Mowisz o zaawansowanej architekturze , poprostu duzo firm nie umi robic gier na PS2 i nie chce sie blaznic i dlatego przeszli na X-Boxsa bo gry sie robi tak samo jak na pc. PS2 to wielka fabryka do robienia gier to nie jest tak proste jak naX-sie zrobienie zajebistej grafiki na psie czeba robic wszytsko od podastaw. A po 2 to zobaczysz jak wyjdzie Playstation3 bo ps2 to jest taka maszynka na ktorej te firmy co robia same hity na ps2 sie ucza , bo w ten sam sposob bedzie sie robilo gry na Playstation3 wiec to jest oparty plan na przyszlosc a X-sik liczy tylko na swoj sprzecik i banalne robienie gier .

A co do Jakuza Mission porownojac to do Gran Tourismo To zostawiam bez komentarza , napisz to do gazety jakiej kolwiek zwiazane z konsolami to cie wysmieja i obrzuca blotem!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mialbym wybrac konsole to tylko i wylacznie Xbox.

PS2 to tylko konsola do grania w 5 gora 10 tytulow, ktore trzymaja ta konsole przy zyciu.

Moze napiszesz nastepnego posta na swoim PS2 ? :D:D:D (ups, juz to gdzies pisalem :P ).

Gran turismo 3- zgoda, wypasiona, nie ma lepszej sciganki na PC.

Metal Gear Solid 2 - lepsza jest (bedzie) Splinter Cell.

Tekken 4 - nie gralem, nie wiem. Ponoc gorsza od Tekena 3.

Pro evolution 2 - gralem w jedynke i myslalem, ze oszaleje. Moze to przyzwyczajenie z FIFY ale ta gra to totalna pomylka. Wyniki 0:0 na porzadku dziennym - prawie usypialem na niej. Wole FIFE 2003.

Vice city - gorsza od MAFII nadal.

 

Nie wspominajac o grafice. Jak zobaczylem MOHAA na PS2 to prawie lezalem polany ze smiechu. Grafa jak w q2. GTA3 to samo. Tekstury 256x256 - jak za czasow voodoo :)

 

Moze dlatego nie jestem przekonany do konsol poniewaz najczesciej gram w FPP, a one na konsole sa zalosne.

Siemka !!

HYHYHYHAHAHA 5czy 10 tytolow ktore czyma konsole mam ci wymienic chocby te 10 ty mi wymien ile czyma X-puszke nie ma nawet tych 10 :)hyhyhy. PS2 - FFX,Silent Hill, Gran Tourismo ,ISS,Jak&Daxter,Devil MayCry , Burnout 2,GETWAY , Rachet & Clank , Tony Hawk 4 ( W neo plus dostala wieksza ocene niz na X-Boxsie :)) ,Primal , moge jeszcze duzo wymienic .

Widze ze jestes typowym pc-towcem bo bawia cie plytkie gry , bez zadnej innowacji np. mowisz ze fifa lepsza jest od ISS Pro Evolution 2 , i tu masz przyklad na prostote jaka widzisz w grach nie lubisz sie pomeczyc fifie biegniesz jednym zawodnikiem przez cale boisko wbiegasz w pole karne i bubu gol ale mi to satyswakcjia ze szczelilem gola , to nie dla mnie ta gra to dla nie mowlat .ISS to co innego tu masz postawiony cel gry na realizmy ktorego nie ma w fifie a wyniki 0:0 powiadasz no nie wiem ja juz gram w ta pile kilka lat zaczynajac od psx-a , i nie mam juz wynikow 0:0 :) .To tak jakbys porownywl ziemie (fifa 2003) a niebo (ISS).

Napisales ze nie ma lepszej sciganki niz Gran Tourismo na pc , zgadzam sie , ale tez nie ma takiej na X-puszcze !!!!

A jezeli chodzi ci porownojac Metala ze Splinter Cell to nie zapoinaj ze ta gra bedzie na PS2 i wcale nie jest lepsza od metala wiem ze was pc-towcow latwo zadowolic, walnac maly zmieniajacy sie cien ktory przechodzi po twarzy postaci i juz sie podniecacie . tym to ja sie podniecalem kiedy kupilem PS2 czyli na samym poczatku , na pc teraz dopiero niby fajne gierki wychodza ale to wszystko sie powtarza.

Wrocmy do Metala i Spllinter Cell to sa wogole inne gry i tego nie mozna porownywac.

A to co zes tu napisal to myslalem ze sie poplacze ze smiechu GTA:ViCe City jest gorsza od MAFII !!!!!!!!!!!!!!!Ludzie Zostawiam to bez komentarza

A mam takie pytanie do ciebie mowisz ze PS2 to konsola a X-puszka to komp i tu masz przyklad czemu chcesz X-puszke bo poprostu te gry co wychodza sa typowo pc i poprostu lubisz grac w proste gierki bez wyobrazni

Pozdrawiam !! :D

Czyli powiadasz, ze na PC sa gry totalnie plaskie (plytkie), a na PS2 sa przemyslane ? :D:D:D

Spoko, Tony Hawk 4 jest zajebiscie realistyczna gra :D

To samo Burnout :D, 400 km/h sie zadupia po miescie :D

W FIFE 2003 jak przebiegniesz przez boisko jednym zawodnikiem na poziomie chocby przedostatnim to przyznam Ci racje, ze FIFA 2003 to arcadowka.

Gralem w metal geara 2 na PS2. Taka sama prawie jak jedynka. Natomiast splinter cell juz widze po samym demku, ze bedzie lepsza. Grafike juz pominmy bo PS2 nie doruwnuje zadnej innej konsoli a co dopiero blaszakowi.

Wole Xbox od PS2 bo przynajmniej w xboxie uswiadczysz cos jakby namiastke kompa, ktorym mozna robic milion innych rzeczy niz grac w 5 gier.

Podtrzymuje nadal, ze vice city jest gorsza od mafii. Ale to rzecz gustu. Lubialem GTA3 dopuki nie zobaczylem MAFII. I nie przekonalo mnie nawet vice city.

Widze, ze zakladasz iz nie gram w gry na PS2. Blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym wolal X-boxsa to bym se kupil kompa a ja wole prawdziwe konsole , a nie podrobki Billu wlazl na rynek konsolowy z komputerem nie wiem czego on szuka mam nadzieje ze sie przejedzie bo jak narazie doklada do kazdej konsoli 150$ nie wruze tu zbytniej przyszlosci.hyhyhyhy PS2 Rulez jeszcze raz to podkresle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz miec X-boxsa , a nie wiem czy sie zastanawiales zeby se pograc w sieci ?? Pewnie bys se przerobil konsole na tak zwane "piraty"moze jak cie stac na orginaly.Ale nie stety u tu jest ZONK!!! Jak przerobisz X-puszke to juz se nie zagrasz on-line hyhyhyhyhyhyhyhahahahahahah a na PS2 nie masz takiego problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!!! nawet nie mowcie mi o konsolach wg mnie to totalne badziewie !!

mozliwosci PS2 sa na poziomie p3 500 bez dostepu do internetu :)

wiem ze mozna tam dokupic kilka bajerow ktore sa drozsze niz caly moj komp :) grafika na telewizorze (na ktorym niestety przyszlo mi grac) byla badziewna tak jak kolega KARES wczesniej wspomnial poziom VOODOO :) (chociaz na VOODOO w fifie 98 byla mgła :) a na innych kartach nie i to stawialo mnie przed innymi :) ) hmm.. moze jesli gralbym na monitorze LCD byloby lepiej :) nie wiem :) ale gdyby bylo mnie stac na taki monitor to qpilbym GeForce FX :) ktory miażdży PS2

128 bit głębią kolorow :) i....

wogole co tu duzo mowic PS2 jest wylacznie dla ludzi ,ktorzy chca wlaczyc cos szybko (chodzi tu o konfiguracje i ustawienia) i grac !!

 

oczywiscie nie chcialem nikogo obrazic !!! :)

 

(informacje te zaczerpnąłem z pobytu u kuzyna ktory ma PS1 , PS2 i p3 500 z ATI radeonem 8500 ! bedac u niego przez 2 tygodnie gralem 12 dni na P3 a PS2 stalo nie ruszane :P )

Kuzyn sam mi sie przyznal ze qpil konsole dlatego ze "nie umiem obslugiwac sie komputerem i nie chce mi sie uczyc jego obslugi"

 

hehe i ciekawostka :) wyciagnął kabel z kontaktu jak mu sie pokazal skaner antywirusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz miec X-boxsa , a nie wiem czy sie zastanawiales zeby se pograc w sieci ?? Pewnie bys se przerobil konsole na tak zwane "piraty"moze jak cie stac na orginaly.Ale nie stety u tu jest ZONK!!! Jak przerobisz X-puszke to juz se nie zagrasz on-line hyhyhyhyhyhyhyhahahahahahah a na PS2 nie masz takiego problemu :)

Za to Ty pewnie rzniesz na PS2 po sieci :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 po sieci to naprawde super rzecz ;) Szczególnie jak takie pazerne dziady jak Square każą płacić nie tylko za gre (FF11:Online), ale także za granie na PlayOnline!!!

 

Co do GTA:ViceCity - niestety Mafia dalej rządzi (IMO).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz miec X-boxsa , a nie wiem czy sie zastanawiales zeby se pograc w sieci ?? Pewnie bys se przerobil konsole na tak zwane "piraty"moze jak cie stac na orginaly.Ale nie stety u tu jest ZONK!!! Jak przerobisz X-puszke to juz se nie zagrasz on-line hyhyhyhyhyhyhyhahahahahahah a na PS2 nie masz takiego problemu :)

Za to Ty pewnie rzniesz na PS2 po sieci :lol:

Nie o to chodzi pozycz sobie neo plus grudniowe poczytaj se na ten temat.Ale sie przymierzam wiec patrzac na przyszlosc posiadacze X-boxsa tez by pewnie chcieli pograc ale niestety cos za cos .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 po sieci to naprawde super rzecz ;) Szczególnie jak takie pazerne dziady jak Square każą płacić nie tylko za gre (FF11:Online), ale także za granie na PlayOnline!!!

 

Co do GTA:ViceCity - niestety Mafia dalej rządzi (IMO).

Zgadzam sie z toba ze Squersoft kaze placic ale nie mosisz w to grac jak cie nie stac jest duzo darmowych gier za ktore nie placisz za przyjemnosc wymiatania np. z japoncem w Tony Hawka 4 .

A jezeli chodzi juz o GTA:Vice City do Mafii jak juz wyzej napisalem BEZ KOMENTARZA !!! ale mam inne porownanie do Mafii , 'The Getaway' i tego nie ma szans mafii porownywac i nie zobacze takiej gry na X-puszke ani na PC !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Zainteresowanych !!!

 

cytat z mojej ulubionej stronki psx.net

Playstation3

Ofkoz powyższe równanie nie posiada jeszcze wszystkich składników, jednakże powyższe firmy właśnie wyraźnie zbliżyły się do wyniku. Jak podaje Reuters, Sony i Toshiba ogłosiły właśnie, że posiadły licencje na technologie Yellowstone i Redwood firmy Rambus. Yellowstone to technologia sygnałowa typu ODR (Octal Data Rate), taktowana zegarem 3.2 GHz, natomiast Redwood to superszybki interfejs do komunikacji pomiędzy procesorami, działający nawet do 10 razy szybciej niż ostatnie procki ...

 

A tu inne porownanie z tej samej strony to mowi samo za siebie.

 

Jak zauważyliście, co jakiś czas podajemy kilka liczb obrazujących sprzedaż sprzętu next-gen w UK i Europie, nie tyle dla własnej satysfakcji i onanizmu (PS2 rula !:), o ile dla ukazania aktualnej sytuacji na rynku i panujących na nim proporcji. I tak: ostatnie dwa tygodnie grudnia w Anglii to ponad 225.000 sprzedanych czarnulek, ok. 70.000 Xboxów i ok. 26.000 sztuk NGC. O ile pierwsze miejsce nie dziwi, tak dwa kolejne zmieniały się ostatnimi czasy jak w kalejdoskopie - jak widać jednak Bill i jego spece od marketingu wzięli się ostro do roboty (niemała w tym również zasługa 'Splinter Cell'). Według danych Reutera jednak, grudniowa sytuacja dla CAŁEJ Europy wygląda już odwrotnie - rządzi ofkoz PS2 (sprzedano ok. 6 mln. sztuk), potem jest NGC z 1.5 mln, a za kostką Xbox z 1.4 mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!!! nawet nie mowcie mi o konsolach wg mnie to totalne badziewie !!

mozliwosci PS2 sa na poziomie p3 500 bez dostepu do internetu :) 

wiem ze mozna tam dokupic kilka bajerow ktore sa drozsze niz caly moj komp :) grafika na telewizorze (na ktorym niestety przyszlo mi grac) byla badziewna tak jak kolega KARES wczesniej wspomnial poziom VOODOO :) (chociaz na VOODOO w fifie 98 byla mgła :) a na innych kartach nie i to stawialo mnie przed innymi :)  ) hmm.. moze jesli gralbym na monitorze LCD byloby lepiej :) nie wiem :) ale gdyby bylo mnie stac na taki monitor to qpilbym GeForce FX :) ktory miażdży PS2 

128 bit głębią kolorow :) i....

wogole co tu duzo mowic PS2 jest wylacznie dla ludzi ,ktorzy chca wlaczyc cos szybko (chodzi tu o konfiguracje i ustawienia) i grac !!

 

oczywiscie nie chcialem nikogo obrazic !!! :)

 

(informacje te zaczerpnąłem z pobytu u kuzyna ktory ma PS1 , PS2 i p3 500 z ATI radeonem 8500 ! bedac u niego przez 2 tygodnie gralem 12 dni na P3 a PS2 stalo nie ruszane :P )

Kuzyn sam mi sie przyznal ze qpil konsole dlatego ze "nie umiem obslugiwac sie komputerem i nie chce mi sie uczyc jego obslugi"

 

hehe i ciekawostka :) wyciagnął kabel z kontaktu jak mu sie pokazal skaner antywirusa :)

Tu nie ma czego porownywac Konsole sa stworzone do gier i nie bedzie lepszych gier na pc , ( beda tylko doomo-podobne i strategie z tym sie zgodze)ale np. wyscigi, bijatyki, RPG,(nie mowie o takich RPG ja Baldurs Gate)przygodowki i ala Metal Gear Solid , Devil MayCry nie bedzie takich gier na pc , a jak juz by byly to na jakim sprzecie (cena panowie cena!!)

Pc tylko korzysta z monitora i z duzej rozdzielczosc i z cienkiego Ge-Force

Wszystko to wyglada jak by chcialo a nie moglo jak juz wspomnialem wszystko jest na jedno kopyto wygladzone tekstury kanty itp.mnie juz taka grafika nie jara mnie musi cos zaskoczyc jakos innowacjia , swiezoscia , i nowy pomysl . A ze programisci wypuszcz jakas badziewna gierke i licza tylko na dobre karty graficzne to zostawiam bez komentarza !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 jest dobre ale X wymiata.

Pozatym Bill ma tyle kaski że wykupi większość develloperów konsolowych i będzie X-Box exclusive :twisted:

GC padnie bo nie będzie stać Nintendo na dokładanie do konsoli (obecnie szyscy, Sony, M$ i Nintendo dopłacają do konsoli zarabjając na sofcie). Zresztą Bill już chciał wykupić Nintendo i najprawdopodobniej już niedługo to zrobi. Ponadto X-Box Live (?) czyli gra w sieci podobno podbija świat.

Kasa Billa zrobi swoje :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) A na Playstation2 nie mam takiego problemu zaplacilem za niego ponad 2000zł (oczywiscie jak ledwie sie ukazal na naszym biednym rynku) ale przez ten okres zaoszczedzilem rownowartosc konsoli (...)

Konsola to nie wszystko, dolicz sobie do tego porządny 100Hz telewizor, bo przecież na 50Hz grać się kompletnie nie daje - gały wypadają... Ponadto jakość obrazu na TV, nawet na 100Hz, pozostawia wiele do życznia w porównaniu do monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doklada 150$ do konsoli zeby wyj.... wszystkie inne firmy. Narazie stracil nie wiecej niz milion dolarow. A milion to on ma w butach, ktore mu pies gryzie.

Dokladnie to MS na X-boxie stracil ok 19mln$ (za wall street journal) co i tak jest dla nich nic nieznaczaca kwota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 po sieci to naprawde super rzecz ;) Szczególnie jak takie pazerne dziady jak Square każą płacić nie tylko za gre (FF11:Online), ale także za granie na PlayOnline!!!

 

Co do GTA:ViceCity - niestety Mafia dalej rządzi (IMO).

No wiesz, każdy ma swoje zdanie, ale według mnie Mafia nie dorasta Vice Cirty nawet do pięt. Skończyłem mafię, teraz od kilku tygodni gram w VC i nie skończylem nawet połowy gry (według czasu gry gram już ponad 20 godzin i mam 47% ukończonej gry). VC jest po prostu nie do opisania. W Mafii jak narozrabiałeś, to goniła Cię policja (1-2 radiowozy). w VC jak namieszasz, to na początku będą Cię gonić radiowozami, potem zjawią się Miami Vice w swoim Ferrari, potem FBI, ze śmigłowca będą spuszczać się komandosi, gliniarze będą robić blokady, rozkładać kolczatki na drodze, prowadzić ostrzał ze śmigłowca, aż w końcu do akcji wkroczy wojsko z czołgami. To tylko mała próbka. Broni w VC masz kilkadziesiąt, od zwykłego śrubokręta, poprzez karabiny granaty (nawet dymne), miotacze ognia, gatlinga, aż do wyrzutni rakiet. Pojazdów masz też kilkadziesiąt, od prostego wózka golfowego, po motocykle (3 rodzaje), samochody osobowe, pickupy, sportowe, furgony, ciężarówki, po łodzie, śmigłowce (cywilne i bojowe), a nawet czołgi. w VC nie idziesz jak po sznurku, tak jak w Mafii. Tam masz swobodę wyboru. Chcesz, to wykonujesz misje, chcesz, to robisz za taksówkarza, strażaka, gliniarza, lekarza, czy agenta FBI. To są gry, którzych po prostu nie można porównać (jak Mercedes przy maluchu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz miec X-boxsa , a nie wiem czy sie zastanawiales zeby se pograc w sieci ?? Pewnie bys se przerobil konsole na tak zwane "piraty"moze jak cie stac na orginaly.Ale nie stety u tu jest ZONK!!! Jak przerobisz X-puszke to juz se nie zagrasz on-line hyhyhyhyhyhyhyhahahahahahah a na PS2 nie masz takiego problemu :)

Da się bez większego problemu. Już dawno to rozwiązano. Po prostu przerabiasz konsolę najnowszym biodem, ktory zabezpiecza przed zabanowaniem konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 jest dobre ale X wymiata.

Pozatym Bill ma tyle kaski że wykupi większość develloperów konsolowych i będzie X-Box exclusive :twisted: 

GC padnie bo nie będzie stać Nintendo na dokładanie do konsoli (obecnie szyscy, Sony, M$ i Nintendo dopłacają do konsoli zarabjając na sofcie). Zresztą Bill już chciał wykupić Nintendo i najprawdopodobniej już niedługo to zrobi. Ponadto X-Box Live (?) czyli gra w sieci podobno podbija świat.

Kasa Billa zrobi swoje :twisted:  :twisted:

 

Bzdury. Ninento nie dokłada nic do konsoli. Koszty produkcji GameCube to jedyne 20USD. Dlatego możlwe są takie obniżki cen (GC i tak jest najtańsza ze wszystkich kosnol - na świecie kosztuje zaledwie 150USD, a ma stanieć do poniżej 100USD). Poza tym MS nie chciało kupić Ninento (czytaj GOL, to zobaczysz, jak na tym wyjdziesz - to już niejedna bzdura, którą napisali - cała Polska się z nich śmała ;). To była sprawa sprzed prawie 3 lat i były to tylko niezobowiązujące rozmowy. Nie było żadnej oficjalnej propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...