Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

@Plusk

FFX były kiedyś (czytaj dawno) w MM ale ostatnio był MEGA deficyt tych gier i praktycznie nigdzie ich nie można było dostać. Może coś sie zmieni? Nara.

 

EDIT:

Nawet w Empiku się pojawił ale za 80 zeta :(. Jak sprawdzałem na necie kiedyś to było że brak towaru a teraz wysysłają w 3-5 dni :).

 

EDIT2:

 

No niestety ale problem z moim GoW to nie jest przypadek :(. Grałem dzisiaj i praktycznie zawsze gdy chciałem wyjść do głównego menu muzyka się nie ładowała tylko napęd coś mielił i mielił i nic. Tylko reset. Ja już nie wiem co mam o tym myśleć. Jak narazie podczas gry zero problemów tylko przy wychodzeniu do tego menu coś się knoci :?. No na dobrą sprawę to źle napisałem że zawsze. Jak dotąd takie coś się działo w niedalekiej okolicy pewnego save pointu (o ile niedaleką można nazwać 5 minut wędrówki przed siebie non stop <_<). Gdy doszedłem już dalej i zacząłem "testować" (przy innych save pointach) wychodziło już normalnie. To jest dziwne bo sama gra włącza się bez problemów, ładuje menu, normalnie gra a przy powrocie do menu coś mu nie pasi (oczywiście nie zawsze, jak dotąd w okolicach tego jednego save pointu tak się działo ale też nie zawsze, jak załaduję tam sejwa i zaraz wyjdę do menu to też nie ma problemów). Achh, no już nie wiem jak to dokładnie opisać. Może tylko w tym rejonie gry tak jest? I co ja biedny mam począć? Niby pikuś który można olać (jak wychądzę do menu to z myślą o wyłączeniu konsoli tak czy tak) ale to mi nie daje spokoju :(. Mam oddać konsolę na gwarancji? Czy w serwisie coś znajdą? Bo jakoś sceptycznie do tego podchodzę (jak mają mi jedynie przeczyścić laser to ja podziękuję :mur:)...

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakas mozliwosc przerzucenia na pc screenshotow z gran turismo 4? bo w necie widze pełno ( w wysokiej rozdzielczosci)

tu jest tego pełno http://forum.hardware.fr/hardwarefr/JeuxVi...et-82683-26.htm

masakra, juz nie moge sie doczekac wlasnego TV by w koncu porzadnie pograc w gt4;] bo sesje po 3h to stanowczo za malo:P

Edytowane przez genghiskhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT2:

 

No niestety ale problem z moim GoW to nie jest przypadek :(. Grałem dzisiaj i praktycznie zawsze gdy chciałem wyjść do głównego menu muzyka się nie ładowała tylko napęd coś mielił i mielił i nic. Tylko reset. Ja już nie wiem co mam o tym myśleć. Jak narazie podczas gry zero problemów tylko przy wychodzeniu do tego menu coś się knoci :?. No na dobrą sprawę to źle napisałem że zawsze. Jak dotąd takie coś się działo w niedalekiej okolicy pewnego save pointu (o ile niedaleką można nazwać 5 minut wędrówki przed siebie non stop <_<). Gdy doszedłem już dalej i zacząłem "testować" (przy innych save pointach) wychodziło już normalnie. To jest dziwne bo sama gra włącza się bez problemów, ładuje menu, normalnie gra a przy powrocie do menu coś mu nie pasi (oczywiście nie zawsze, jak dotąd w okolicach tego jednego save pointu tak się działo ale też nie zawsze, jak załaduję tam sejwa i zaraz wyjdę do menu to też nie ma problemów). Achh, no już nie wiem jak to dokładnie opisać. Może tylko w tym rejonie gry tak jest? I co ja biedny mam począć? Niby pikuś który można olać (jak wychądzę do menu to z myślą o wyłączeniu konsoli tak czy tak) ale to mi nie daje spokoju :(. Mam oddać konsolę na gwarancji? Czy w serwisie coś znajdą? Bo jakoś sceptycznie do tego podchodzę (jak mają mi jedynie przeczyścić laser to ja podziękuję :mur:)...

Na 100% jest cos z konsolą, u mnie takie przypadki nie występują. Juz lepiej oddaj to na gware jak masz nic nie robić i ma się samo wykończyć. Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% jest cos z konsolą, u mnie takie przypadki nie występują. Juz lepiej oddaj to na gware jak masz nic nie robić i ma się samo wykończyć.

Gwarancję mam tak czy inaczej. Jak się rozsypie całkowicie to tylko rozwiąże sprawę (nic mi już nie zostanie jak oddanie na gwarancji ;) ).

 

Jak dotąd ten problem występuje tylko w levelu "The Rings of Pandora" (nie zawsze ale bardzo często, tak 90%) i ewentualnie nieco dalej (w okolicy najbliższej tego levelu, trudno tutaj jakoś to określić bo w grze nie ma tak naprawdę podziałów na levele a wszystko ładuje się w tle). Jak jestem gdzie indziej zero problemów...

 

Z ciekawości zapytam jaką masz wersję konsoli? Może te 75004 tak mają? Sam podawałem wcześniej listę gier które albo na tej wersji nie działają albo są jakieś problemy. Może i tutaj coś się dzieje ale "spece" z Sony tego nie wyłapali albo uznali je za mało znaczące <_< ...Nadal mam 11 miechów gwary Sony...tylko czy jest się z czego cieszyć :-| . Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam jaką masz wersję konsoli? Może te 75004 tak mają? Sam podawałem wcześniej listę gier które albo na tej wersji nie działają albo są jakieś problemy.

to się tyczyło bardzo wąskiej grupy konsol sprzedawanych na japońskim rynku.

 

A na Twoim miejscu konsolę oddałbym do serwisu gwarancyjnego. GoW nie robi u mnie najmniejszej zwiechy w żadnym momencie gry.

 

BTW: też ją kupiłem za 50 zeta i to w oryginalnej okładce, nie "platynowej" :D

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd ten problem występuje tylko w levelu "The Rings of Pandora

mi w tym lewelu, gra zacinała się na kilkadziesiat sekund, laser mielił w miejscu, ale po chwili problem ustepował. W niektórych miejscach dzwiek się czasem ciął.

 

To jest normalna sprawa, zawsze szkoda mi było oryginału i grałem na kopi zapasowej Rip z DVD 9.

wtedy też byłem zdołowany, ale po przeczytaniu kilkunastu wątków o tej grze, zuważyłem, że to normalna sprawa i do tego w tym lewelu. Nie chce mi się szukać, ale na 100% miało to kilkadziesiat osób.

 

testowałem na kilku konsolach i zawsze to samo, nie wiem jak z oryginałem bo lezał w szafce, a ja grałem na kopi zapasowej RIP z DVD9 na DVD5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam v.39004. Zreszta kilka stron wczesniej udokumentowałem to zdjęciowo ;)

 

GoW ukonczony, czas rozpocząc kolejny poziom trudności.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Myślałem, że po zabicu Aresa bedzie jeszcze troche zabawy, ale i tak gra syciła jak mogła. Koncówka gry przypominała mi trochę tą z filmu "Chronicles of Riddick" ;)
Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja naprawde pojecia nie mam co tak ludzi urzeka w gowie. przez polowe gry dwa komba ostrzami haosu, druga polowa gry dwa komba mieczem (i czasami pioruny jak sie duzo wrogow pojawi). Podobal mi sie tylko boss minotaur. Fajniezaprojektowany no i swietnie wisi na wrotach [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie chociaż problem lekko mnie martwi chyba nie oddam konsoli. Musiałoby się dziać coś naprawdę strasznego albo coś co po prostu całkowicie uniemożliwiałoby rozgrywkę. Narazie czegoś takiego nie ma ale też to co jest raczej nie powinno się zdarzać. Nadal niestety mam za mało info. Dwie gry to IMO za mało żeby cos przesądzać już teraz. Na szczeście jest gwara więc nawet za 10 miechów mogę oddać, gdyby coś się działo. GoW jest na DVD9 i może to też ma jakieś znaczenie :unsure: . Mam nadzieję że upoluję niedługo tanio FFX i to będzie kolejna "gra do testów". BTW: W MM nie mieli FFX :( ale był FFX-2 w cenie 79 zeta...Nie opyla się.

 

@Malsumis

Problem nie dotyczył tylko konsol w Japonii. Linki które kiedyś podawałem tyczyły się wersji 75003/4 a są to wersje PALowskie. Ogólnie to ani GoW'a ani MGS'a tam nie ma. Zastanawiam się tylko, skoro kilka gier nie działa albo ma poważne problemy (i SONY się do tego przyznało) to może na tej wersji inne gry które powinny działać poprawnie randomowo generują jakieś bugi. Tak sobie głośno myślę...Albo mam pecha i tyle. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja naprawde pojecia nie mam co tak ludzi urzeka w gowie. przez polowe gry dwa komba ostrzami haosu, druga polowa gry dwa komba mieczem (i czasami pioruny jak sie duzo wrogow pojawi). Podobal mi sie tylko boss minotaur. Fajniezaprojektowany no i swietnie wisi na wrotach [;

Proste, latwe i przyjemne, na dodatek dajace mnostwo frajdy z dosc gestymi checkpointami.

Jak uwazasz, ze polowa gry to ostrze ]chaosu a druga polowa to mieczyk - zagraj na God Mode ;)

Gra faktycznie nie ma az takiego rozbudowanego systemu combo, ale nie odstrasza przynajmniej od gry kogos kto gra w tego typu pozycje po raz pierwszy tak jak to potrafia zrobic Devile ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem nie dotyczył tylko konsol w Japonii. Linki które kiedyś podawałem tyczyły się wersji 75003/4 a są to wersje PALowskie. Ogólnie to ani GoW'a ani MGS'a tam nie ma. Zastanawiam się tylko, skoro kilka gier nie działa albo ma poważne problemy (i SONY się do tego przyznało) to może na tej wersji inne gry które powinny działać poprawnie randomowo generują jakieś bugi. Tak sobie głośno myślę...Albo mam pecha i tyle. Pozdro.

No z tego co mi się obiło o uszy, to tak właśnie było. Gdybyś był tak dobry, to wrzuć jakiegoś linka, bo ja nie mogę się niczego doszukać na potwierdzenie Twoich słów. Wg. tego co jest tu napisane, mam rację: http://ps2.ign.com/articles/659/659949p1.html - problem dotyczy konsol SCPH-75000 SSS(Satin Silver) Poza tym gier(PS2) na liście jest bardzo niewiele, a problemy są niewielkie. Głównie okazjonalne zwiechy. Więcej problemów mają tytuły PS One, tych na liscie było ponad 40.

 

Co do samego problemu, to istnieje coś takiego, co można nazwać wytycznymi technicznymi dla gier(oprogramowania) i sprzętu Sony Playstation. Sony się tych wytycznych trzyma i nie odchodzi przy każdej nowej rewizji sprzętu. Jeśli gra jest zgodna z tymi wytycznymi, to nie ma bata, żeby coś z nią było nie tak jak należy na konsoli. Gry, które mają problemy z tą rewizją konsoli najprawdopodobniej w jakiś sposób odbiegają od tych wytycznych.

 

Co do samego Twojego problemu, piszesz, że musiałoby się stać coś poważnego, żebyś oddał konsolę na serwis. Moim zdaniem okazjonale zwiechy konsoli, których być nie powinno są takim właśnie poważnym objawem. Tak naprawdę to nie wiadomo co to może być, może wcale nie laser, a np. konsola się przegrzewa bo radiator jest źle zamontowany, co mimo że nieprawdopodobne, może się zdarzyć.

PS: gwoli kompletności informacji. Mam SCPH-70004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przypominam:

 

SCPH 75003:

May not play:

http://eu.playstation.com/iw_images//asset...ies_3_en_GB.pdf

May not play correctly:

http://eu.playstation.com/iw_images//asset...ies_4_en_GB.pdf

 

SCPH 75004 (po niemiecku ale o to chodzi):

May not play:

http://eu.playstation.com/iw_images//asset...ies_3_de_DE.pdf

May not play correctly:

http://eu.playstation.com/iw_images//asset...ies_4_de_DE.pdf

 

To są informacje ze stron SONY więc chyba nie zaprzeczysz teraz że i w naszych PALowskich konsolach coś jest nie tak ;).

Dla mnie to są drobnostki (tzn. te tytuły, nic za czym był płakał). Jednak już sam fakt że przez tyle rewizji wszystko było tip top i tylko w ostatniej coś im nie gra raczej nie pozwala mi powiedzieć żeby sony trzymało się tych swoich wytycznych <_< .

Jestem wszystkim wdzięczny za rady. Gdyby konsola wieszała się co 5 minut to nawet bym się tutaj nikogo o nic nie pytał tylko już bym oddał konsolę na gwarancji ale tak nie jest. Raczej się nie przegrzewa, MGS czasem stanie w najróżniejszych momentach (zawsze najpierw "wypadają" dźwięki tała) ale co ciekawe najczęściej padał w przeciagu 20 minut od włączenia a przecież później grałem jeszcze jakieś 2 godziny to by się to musiało powtórzyć a tak się nie stało, GoW z kolei wysypuje się TYLKO po wyjściu do głównego menu z lewelu Rings of Pandora wiec tutaj też z przegrzewaniem związku nie widzę. No i co w serwisie zrobią? Chyba będą chcieli sprawdzić. Wsadzą jakas gierkę, pograją kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt minut i może się nic nie wydarzyć. Pomyślą: "Ten koleś oszalał czy co? Oddał sprawną konsolę". Dlatego też do sprawy oddania konsoli podchodzę z dużą rezerwą chociaż nie wykluczone że tak byłoby najlepiej...

Przepraszam że wam tutaj tak ględzę. Wiem że chcecie pomóc a ja w kółko narzekam...Gdybym miał pewność że w serwisie to naprawią na 100% oddałbym konsolkę ale coś czuję że to nic nie da :(. Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...No i co w serwisie zrobią? Chyba będą chcieli sprawdzić. Wsadzą jakas gierkę, pograją kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt minut i może się nic nie wydarzyć. Pomyślą: "Ten koleś oszalał czy co? Oddał sprawną konsolę". Dlatego też do sprawy oddania konsoli podchodzę z dużą rezerwą chociaż nie wykluczone że tak byłoby najlepiej...

Może przy oddawaniu wyoślij im w jakich momentach sie wiesza?

Być może te problemy są spowodowane przez dostawców podzespołów (puknięty ram o 0,5mb, czy cóś w tym stylu) i dla tego nie zawsze, lecz w dużej części są jaja?

Chociaż na twoim miejscu też pewnie bym grał aż padnie, lub do ostatnich 2 miechów gwary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są informacje ze stron SONY więc chyba nie zaprzeczysz teraz że i w naszych PALowskich konsolach coś jest nie tak

jasne, że nie. Dzięki.

Dla mnie to są drobnostki (tzn. te tytuły, nic za czym był płakał). Jednak już sam fakt że przez tyle rewizji wszystko było tip top i tylko w ostatniej coś im nie gra raczej nie pozwala mi powiedzieć żeby sony trzymało się tych swoich wytycznych

wiesz, ten kij ma dwa końce. To niekoniecznie Sony musiało coś spartaczyć. Ale fakt, kaszana niezła. Z innej beczki: tam jest słówko "may", co oznacza "może". Ciekawe na czym polega ta niedoróbka.

 

przegrzewaniem związku nie widzę. No i co w serwisie zrobią? Chyba będą chcieli sprawdzić. Wsadzą jakas gierkę, pograją kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt minut i może się nic nie wydarzyć. Pomyślą: "Ten koleś oszalał czy co? Oddał sprawną konsolę". Dlatego też do sprawy oddania konsoli podchodzę z dużą rezerwą chociaż nie wykluczone że tak byłoby najlepiej...

generalnie jak się oddaje sprzęt, to trzeba w protokole gwarancyjnym wpisać opis problemu. To nie jest tak, że im oddajesz sprzęt, a oni niech sobie tam coś testują. Idzisz do serwisu i mówisz, że konsola Ci sie wiesza w dziwnych miejscach. Może masz jakąś wadę elektroniki jak tu wyżej Xaon sugerował.

 

Mnie osobiście takie, nawet rzadkie, zwiechy bardzo by wpieniły. Jedyną grą, która przeżywła u mnie zwiechę, była Jak3. Ale też do dziś nie wiem dlaczego, bo to był pierwszy i ostatni raz jak mi sie konsola zawiesiła. Nigdy się to nie powtórzyło. Pewnie jakiś błąd programistów występujący w dziwnych okolicznościach, do których miałem szczęscie.

 

Zresztą, jeśli zwiecha jest całkowicie powtarzalna, to bierzesz do nich GoW i demonstrujesz: "konsola mi się wiesza tu, a tu" i pytasz: "dlaczego?", no i oczywiście dodajesz "U mojego znajomego na tym samym modelu konsoli to nie występuje".

 

Przepraszam że wam tutaj tak ględzę. Wiem że chcecie pomóc a ja w kółko narzekam...Gdybym miał pewność że w serwisie to naprawią na 100% oddałbym konsolkę ale coś czuję że to nic nie da

jak nie naprawią, to dostaniesz nową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To słówko "May" wygląda mi na mały zabieg Sony żeby nikt się tym specjalne nie martwił, ale jak już ktoś kupi tą grę i nie będzie mu działać to i tak powiedzą "No przecież ostrzegaliśmy" ;).

 

Tak czy inaczej dzięki wszystkim za rady.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W morde jeza... A ja nawet nie wiem jaki mam model konsoli :)

 

BTW: Kingdom Hearts wczoraj peklo (w sumie dzisiaj ;) - troche ponad 70h grania, zostaly mi jeszcze jakies poboczne questy) - piekna gra i jak dla mnie na rowni z FFX!! Teraz czas na FFVII. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się wczoraj moja pstwo zawiesiła :)

 

włączyłem ją z płytką w środku, nie załadowała gry jak zawsze tylko były te chmurki, chciałem zresetowac ją, ale żaden przycisk nie reagował. Wyłączyłem ją z prądu i ponownie właczyłem. Wszystko gra jak nalezy. Raz taki przypadek był, wiec narazie nie panikuje..

 

Ciekawe co to było? :) mam chipa modbo 760.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, przed chwilką skończyłem GoW. Gra jest świetna ale też bardzo wymagajaca. Chyba mam za słabego skilla na takie gry bo pod koniec to aż mną telepało ze złości. Trudne momenty platformowe (Path of Hades) no i walka z końcowym bosem a raczej jej środkowy moment (kto grał ten wie ;) ). A to był tylko poziom normal...Do God Mode chyba w ogóle nie podejdę a przynajmniej nie w najbliższym czasie. Pewnie wymiąkłbym gdzieś tak już przed połową gry :oops: . No i szkoda nieco pada (gałka dostała niezły wycisk...a raczej "wychył" :lol:). Podobała mi się fabuła. Nawet z takiej rzezi można zrobić coś artystycznego ;). Dobrze ze GoW2 trafi jeszcze na PS2 :D.

 

BTW: Więcej problemów z grą nie miałem (pomijając to co wcześniej podawałem). Pozdro ludu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz wez sie za Devil May Cry ;)

Na Easy da Ci wycisk taki jak GoW na Normalu, podszkolisz skilla i God Mode w GoW przejdziesz z palcem w ciasnym miejscu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sialala

 

tak poza tematem :) te wszystkie "gierki" są łatwe w porównaniu do nini gaiden, ta dopiero ma wykręcony poziom trudności normal prawie jak very hard :)

No nie wiem - mi tam Ninja Gaiden sprawilo podobne trudnosci co DMC1 - oczywiscie obie gry na normalu. Ale co prawda to prawda - NG to jedna z najlepszych gier na Xa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że Ninja Gaiden to prawdziwy hardcore. Ale sam nie grałem więc...Podejrzewam że gdybym miał okazję to rozwaliłbym pada...

 

Mam swojego FFX :rolleyes: . Kupiona na Allegro za 50 zeta (nówka w folii, ale platyna). Zastanawi mnie coś. Trochę ciemno w tej grze. Nie wiem czy to przez ustawienia telewizora czy co. Jak grałem w inne gry jakoś nie było tak ciemno (może nie jest to "grobowa ćmocha" ale ciemnawo jest). Tzn. np. sam początek tej gry jest OK jak wszyscy siedzą przy ognisku przy zachodzie (?) słońca ale kiedy pograłem trochę i pływałem w wodzie, później chodziłem nieco po takich ruinach (sam początek do spotkania Rikku) to było naprawdę ciemno. Menusy są OK. Może to po prostu tak jest? W końcu tam noc jest ale IMO nieco za ciemno. Jeżeli ktoś grał może mi powiedzieć jak u niego jest? Wiem że to raczej mało miarodajne bo opiera się pewnie na ustawieniach TV ale...

 

Inna sprawa. Nie zauważyłem wcześniej że w konsoli po włożeniu płyty taki mały plastikowy "dzyndzelek" ("u góry" płyty, nieco z prawej) dotyka płyty. Jest bardzo elastyczny, nawet przy wkładaniu płyty musi się on nieco odsunać bo zachacza o płytę. Zastanawiam się co to jest? I czy po zamknięciu klapki jakoś to się "odsuwa" od płyty bo wybitnie jej dotyka (krawędzi). Może to jakiś "hamulec" na płytę żeby ta się zatrzymała po otworzeniu klapki? Tak się wolę zapytać bo dziwne że nie zwróciłem na to uwagi wcześniej tylko dzisiaj. Tak czy inaczej gra działa. Zrobiłbym zdjęcie gdybym miał aparat ale nie mam więc...Dobra narazie ludu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat:

 

Konsola: SCPH-75004 CB (trzeba ją przerobić)

 

Jest jeszcze na nią trochę gwarancji więc zamiast ripper 3.41 postanowiłem użyć Swapmagic (dobra decyzja? jakie wady? jaka brać wersje? u kogo? za ile?)

 

W zasadzie tyle...

 

Dzięki za odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciemnością w FFX sobie jakoś poradziłem (brightness w TV podniosłem i nieco podkręciłem kolorki). Jest zdecydowanie lepiej. Zresztą dalej gdzie już jest jasno nie ma problemów. Widać taki urok ciemnych scenerii ;).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...