Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

są już pierwsze recenzje God of War II :)

póki co na gamerankings.com jest 96% - http://www.gamerankings.com/htmlpages2/932295.asp

 

przypominam, że premiera już niedługo:

USA - 13 marca 2007

Euro - 30 marca 2007

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja to wszystko pozaliczam? Kończę FFX, w kolejce już czeka JAK II a na liście zakupów ciągle FFX-2, FF12, teraz dojdzie GoW2 i jeszcze kilka innych. Tylko ceny początkowo z lekka zaporowe ale poczekam, nic mne nie ominie :D. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja to wszystko pozaliczam? Kończę FFX, w kolejce już czeka JAK II a na liście zakupów ciągle FFX-2, FF12, teraz dojdzie GoW2 i jeszcze kilka innych. Tylko ceny początkowo z lekka zaporowe ale poczekam, nic mne nie ominie :D. Pozdro.

Szykuj sie na Rogue Galaxy - czytalem opinie, ze gra wyszla tak pozno tylko dlatego, zeby nie robic konkurencji Finalowi XII, ktorego zjada ;]

 

No i obowiazkowe SotC i ICO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuj sie na Rogue Galaxy - czytalem opinie, ze gra wyszla tak pozno tylko dlatego, zeby nie robic konkurencji Finalowi XII, ktorego zjada ;]

 

No i obowiazkowe SotC i ICO ;)

Koszta, to wszystko koszta ;). Najpierw muszę pozaliczać to co mam. Wiele gier chciałbym kupić ale czasem niestety cena odstrasza (a nowości to już w ogóle). Dlatego zaliczam "starocie" (bo tanie i fajne ;) ). Jestem ciekaw kiedy w MM będzie FF X-2 za 50 zeta bo na razie to się nie zapowiada :( (widziałem po 80, w Empiku jest za 70 a na allegro nówki coś koło 55 zeta ale tam jeszcze dochodzi przesyłka i wychodzi ze oszczędzam max 10 złoty). Kurde, jakoś nie mam ufności do "używek" (bez skojarzeń, chodzi o gry :D), a szkoda bo wyszłoby mnie taniej. No ale najpierw to co mam....już ja rozpykam te Dark Aeony :twisted2: bez tego nie ma mowy o odłożeniu FFX na półkę . Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jakoś nie mam ufności do "używek" (bez skojarzeń, chodzi o gry :D), a szkoda bo wyszłoby mnie taniej.

E tam przesadzasz. Wystarczy że poszukasz odpowiedniej okazji. 70% moich gierek to używki - FFX-2 zresztą też :D W tamtym tygodniu kupiłem SC3 za 35 zeta a wygląda jak prosto z fabryki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem w dog eat dog aka bully. Bez komentarza.

Pogralem w God of wara którym kazdy sie podnieca niesamowicie. Głupia nawalanka.

Pograłem w Okami. Nawet sympatyczna gierka ale czegos brakuje

Pograłem w FF XII. Gra na poczatku wydawala sie niesamowita, ale potem widzialem ciagle to samo.

 

Szczerze mowiac nie mam pojecia co jest takiego niesamowitego w "hitach" ps2 ale na szczescie nei bede mial juz okazji tego sprawdzac.

Jedyna gra która naprawde jest neisamowita to ICO. A szkoda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Byc moze kiedys swiat zobaczy "Killzone2" ,wiec z ciekawosci odpalilem jedynkie,i co ??jak dla mnie ta gra jest poprostu nudna!!,snajperka to jakis idiotyczny wymysl,blokowanie sie naszych pomocnikow oraz ich dziwne zachowanie czasem rozbraja.Jesli 2 ma tak wygladac tylko w nowej oprawie to ja dziekuje .

Niech Killzone spoczywa w spokoju i bardzo gleboko zeby jej nie bylo widac :)

 

ps.nie rozumiem co ci co sie ekscytowali ta gra w niej widzieli ,bo nawet serwisy dawaly dosc niskie oceny

 

"God of War" -podzielam zdanie Leborga-gra to zwykla sieczka,typowy tytul aby po stresujacym dniu zemscic sie na legionach przeciwnikow za swoje nieudane zycie ;)

 

Zas "Okami"-to tytul bezwatpienia oryginalny,jednak oprawa gry mnie odrzuca podobnie jak dzwieki postaci czy lektora ktorych nie mozna zniesc

 

Zas "FF12" rzadzi!-najlepsza z serii,wiele innowacji i brak ograniczenia kreowania postaci,bo juz dosyc mialem kreowania postaci tak jak to zalozyli tworcy gry,teraz jak chce miec maga to robie sobie maga obojetnie z jakiej postaci :)

 

Jak2 -troche nowosci w stosunku do 1,czasem na lepsze czasem na gorsze,o ile 1 byla ponoc najmniej stresujacym platformerem tak 2 w polowie zaczyna strugac nerwy ;) ,ogolnie mozna pograc zas najslabiej wypadaja wszelkie motywy "jezdzone" bo dla mnie ta gra ma byc platformerem a nie wszystkim po trochu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tu dla was przygotowany piękny eseik który pisałem w pocie czoła przez jakieś 30 minut ale ze względu, że gapa jestem i omyłkowo zamknąłem okno przeglądarki wszystko poszło się....ekhem, no wiecie.

 

W skrócie:

 

GoW - mi się podoba, siekanka ale takie było zamierzenie twórców przecież. Podobało mi się też ze względu na tą "mityczną" otoczkę i nawet fajną jak na siekankę fabułę.

 

Jak2 - teraz gram i mam mieszane uczucia. Niby fajnie się gra ale oczekiwałem nieco więcej klimatu "jedynki" którego tutaj jest naprawdę niewiele (ta gra to już istne GTA i o ile motyw wykonywania misji jest ok to klimat jest już zdecydowanie inny, czy gorszy? to zależy jak dla kogo, dal mnie raczej tak). Czasem mnie denerwują misje, szczególnie "jeżdżone", strażnicy przeszkadzają i są strasznie wnerwiający, no i momentami trudno wymanewrować inne "samochody" (ile tutaj "dzwonów" zaliczyłem to głowa mała). Szczęśliwie Daxter jest the best (fajne teksty :) ). Ta część jakoś mnie nie przekonuje i jeżeli Jak3 jest taki sam to chyba sobie go daruję a przynajmniej poczekam z zakupem jakiś czas co bym mógł od tego odpocząć :P.

 

BTW: Skończyłem FFX i zrobiłem wsio co było do zrobienia, licznik zatrzymał się na 145h gry gdzie samej fabły jest mniej niż połowa (szkoda, ale samą fabułę zaliczam na plus). Około 13 godzin blitzballa to był sajgon (Square, nie chcę więcej!!) i było to chyba najgłupsze zadanie w całym FFX (nie dlatego że blitzball jest kiepski bo nawet można się rozerwać ale ilość meczy konieczna do zdobycia Sigila dla Wakki to przegięcie). No i Sphere Grid to IMO średni patent. Wolę stałe klasy postaci tymczasem od pewnego momentu w grze można z każdej postaci zrobić każdego (wiem że nie trzeba ale rozwijać postacie trzeba koniecznie jeżeli chciało się startować do Dark Aeonów że o Penancie nie wspomnę, nawet pomijając umiejętności to zwiększanie statystyk jest już nieodzowne).

 

Dobra kończę bo znowu coś odwalę :P. Nara ludu.

 

Ze wzgledu na brak czasu post poleci z ewentualnymi błędami za które przepraszam ;).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne - z kategorii light - czy przechowywanie płyty w środku konsoli, pomiędzy kolejnymi sesjami, jest dobrym pomysłem? Grając dłuższy czas w jedną grę (takie Okami np.) wygodniej wydaje się trzymać płytę w konsoli, bez każdorazowego wyjmowania i nastepnie wkładania do środka, przy każdej sesji. Czy może to w jakiś sposób wpływać na mechanizm przytrzymujący etc.? - dajcie proszę coś na ten temat.

 

Z góry thx za wskazówki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drunk_ZoZol

To samo co na allegro... Wezmę jakiś z wyjściami audio i przełącznikiem ;)

 

 

Jake79

U mnie płyty siedzą czasami po miesiąc lub więcej i nic się nie dzieje :lol:

Edytowane przez kica1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuję Ripper do konsoli

2521576[/snapback]

czy trudne jest jego zamontowanie

jesli miales wczesniej kontakt z lutownica to nie

 

i czy są w necie opisy jak to zrobić? :D

http://www.ripper3.com/r3-diagrams.htm

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jake79- nie wpłynie to na mechanizm ;) wczoraj rozbierałem konsole w celu własnie naprawienia mechanizmu i zapewniam że płytka raczej nie popsuje tego ;)

 

Kica, więc jak niczym się nie różni, to po co przepłacać? ;)

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dzięki za info a propos "wyjmowania płyt"...i jeszcze jedno pytanko - Co sądzicie na temat "odkurzania" soczewki PS2 Slima za pomocą płyt czyszczących. Wydaje się to zabiegiem nieco mniej ryzykownym niż "spirytus" czy "ściereczka". Chodzi o konsole z serii SCPH 77004.

 

Czy ktoś ma bliższe doświadczenia w tym zakresie? Z góry thx za wskazówki i pozdrawiam.

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to czytałem ;) Nie należy podobno czyścić soczewki lasera tymi "super płytkami czyszczącymi" bo podobno potrafią dodatkowo laser podrapać [;

poza tym w slimie masz o tyle łatwiej że masz klapke, nie? Otwierasz, bierzesz "pałeczkę kosmetyczną", nawilżasz jeden koniec w czystym alkoholu i czyścisz delikatnie a potem suchą końcówką ładnie osuszasz oczko ;) łatwizna. A jak coś popsujesz to zawsze sie możesz pocieszyć że laser kosztuje 80 zeta do slima, a do grubej ok. 200 [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś kontakt z linuksem na ps2? Bo stwierdziłem że to w sumie fajna sprawa... ja teraz kompa używam do gg i net'u, a gram tylko w cs 1.6, css i na razie w ET, ale te gry mogę odpalić na starszym sprzęcie (css na min. w 800*600 i lecim :D) I się tak zastanawiam czy zamiana PS2 w przeglądarkę do netu nie jest złym pomysłem, widział to ktoś? Ile taki Linuks Kit kosztuje? (na allegro nie ma) A pytam odnośnie tego tematu - http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=57942 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko bo mi swap magic sie bardzo porysowal a tak szkoda mi lasera w mojej grubej konsoli i mysle nad zestawieniem:

- ripper 3,41

- network adapter

- dyska jakiegos kupic

 

I mam pare pytan czy wiecie gdzie najlepiej kupic wszystko naraz lacznie z montazem moze ktos z was sie pozbywa to mozecie dac znac :) dogadamy sie na 100%

 

czy taki zestaw pozwoli szpilac bo hd loadera to starczy sciagnac i wypalic z tego co mi wiadomo.

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwolić pozwoli jak najbardziej [; Ktoś tu ostatnio podawał link ze spisem wszystkich działających dysków z NA, samo NA to koszt ok. 130-140 zł (podrożało) na allegro, a czip+montaż ok. 120-130 zł chyba [; a dysk już sobie wybierzesz (jak znajdę to podam linka) i kupisz np. poprzez aledrogo [;

 

Edit:

Link który mi kiedyś podał Costi - tutaj sprawdź dysk zanim go kupisz czy jest kompatybilny

 

http://ps2drives.x-pec.com/?p=list&l=1

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...