Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz znaczek $ to ma oznaczac dolar czy zloty? Bo przyjelo sie ze znaczek $ oznacza dolara.

Do tego masz GF4 wiec na FC nie wykorzystujesz wszystkich efektow dostapnych w tej grze. Do tego masz 512MB ram'u wiec minium do FC. Juz raczej dlugo na tym sprzecie nie pograsz, chyba ze w nizszych rozdzielczosciach. No niestety twoja karta graficzna blokuje reszte systemu. GF4 nie ma juz przyszlosci. Moze w DX8.1 ma niezlego kopa ale w DX9.0 to niestey ale ta karta jest do bani.

Do tego zanim w konsoli walnie laser to minie przynajmniej rok dziennego szpilania i wtedy dopiero wyda sie 150zl. na orginalny laser i mamy znowu sprawny sprzet, podczas gdy wymiana karty w kompie to wydatek minimum 600zl.+sprzedaz starej by zobaczyc roznice miedzy poprzednia(cyba ze masz GF2MX). No niestet ale do blaszaka trzeba ciagle cos dodawac i konfiguracja ktora dzisiaj starcza na przyzwoita gre za rok jest totalnym minimum podczas gdy konsola przez min. 5 lat jest zabawka, ktora potrafi przez ten okres zaskakiwac. Czesto dopiero po paru latach tworcy przyzwyczaja sie do architektory danej konsoli i wyciagac z niej wszystko co ona daje. Tak bylo np. z PSX'em. Mozna zobaczyc pierwsze gry na ta konsole oraz gry wydawane przed premiera PS2. Roznica w jakosci grafiki bardzo duza.

Do tego brak gier z gatunku walki 3D i 2D na PC jest bardzo denerwujace. Od czasow MK4 nie bylo gry walki na blaszaka a przy tych grach ja przynajmniej najlepiej rozladowuje stres. Do tego kocham bardzo walki 2D typu Marwel vs Capcom itp. a na blaszaku od czasow MK3Trilogy nie bylo ani jednej takie gry. Do tego gra w gry walki na klawiaturze jest poprostu okropna.

I liczac ile trzeba wydac na kompa by chodzil przez min. rok.

Procesor Barton Mobile 2500+ = 400zl.

MOBO - cos na nForce = 300zl

K. graficzna Radeon 9800PRO = 1100zl.

Pamieci 1GB = 1000zl.

Monitor 17'' wydatek 700zl.

CDRW = 120zl.

DVD = 100zl lub DVD+CDRW

Obudowa+zasilacz = 200zl.(z szajs zasilka)

Klawiatura+mysz = 40zl

glosniki = 60zl(szajs 2 glosniczki)

To daje za nowy komp 4020zl. Liczac ze za stary dostanie sie gora 1000zl. to daje 3000zl. na komputer, ktory przez rok powininen dac rade z 90% gier w rozdzielczosci 1024x768. Raczej juz nie gra sie w nizszych rozdzielczosciach. Takie sa fakty.

Po tym roku trzeba bedzie zmienic k. graficzna(nowe 1000zl.) dokupic ram, mozliwe ze zasilacz zmienic bo ten z obudowa moze nie dawac rady. No procka mozna podkrecic bo to Mobile ale za rok w normalnej sprzedazy bede juz Athlony64 w miare przystepnej cenie, wiec wybor nowego procka bedzie mile widziany(pewnie wiele programow bedzie mialo optymalizacje pod te procki) a co za tym idzie MOBO. I tak ciagle.

A problem jest nie w tym ze tak naprawde kompy sa za slabe na nowe gry ale ze producenci olewaja posiadaczy blaszakow. Na konsoli nikt by nie darowal klatkowania. Gra musi chodzic dobrze i juz, podczas gdy gra na PC moze klatkowac i byc zabugowana. Wkoncu mozna wypuscic patch'e i gracze moga kupic nowy komp. Wiec cena gry to takze cena nowych komponentow potrzebnych do poprawego dzialania gry.

Ale gdyby producenci bardziej przykladali sie do robienia gier na blaszaki, odpowiednio optymalizowali kod gry i wykorzystywali w max. sposob zasoby komputera to FarCry chodzilby idealnie na GF2. Niestety ale liczy sie kasa. A jezeli gra wyjdzie miesiac pozniej od konkurencji to producent za duzo straci.

Wiec konsole i tak wychodza taniej od blaszaka.

PS

Kopie zapasowe na konsole tez sa dostepne na sieci.

PS2

Kazdy ma wlasne gusta. Ty lubisz grac np. tylko w FPP to nie pokochasz tekkena i nie kupisz konsoli. Ktos ma dosyc juz setnej przerobki dooma i chce wkoncu odmiany to kupi PS2. Ktos lubi meczyc sie z ustawieniem gry by chodzila w miare na blaszaku a ktos chce wlozyc gre i zapomniec.

Sa guda i gisciki. Ty lubisz miec lepsza grafe kosztem miodnosci i szybkosci gry a ktos za przeproszeniem leje na grafe a chce miec dopracowana gre w kazdym szczegole(nie tlko graficznym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci tylko dam jedno porównanie zagraj sobie w Spider-Mana 2 na PC i na PS2 i porównaj sobie te "niby" dwie takie same gry i zobaczysz jak producenci OLEWAJA posiadaczy PC!!

 

Zresztą Kaeres mamy mniej wiecej podbne kompy i ja ci powiem szczerze żeby cieszyc sie naprawde Far Cry to trzeba miec przynajmniej tego Radeona 9500 Pro,nie wem jak ty ale mnie jakoś nie ciągnie do tej gry własnie ze wzgledu na wygurowane wymagania im chodzi tylko o kase,ta gra spokojnie by chodziła na naszym konfigu dużo lepiej gdyby tylko twórcy tego chceli.Zresztą DOOM 3 zje nasze kompy na śńiadanie dobrze wiesz o tym żeby zagrac w niego bedzie trzeba znów wydac kase na karte graficzną!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz znaczek $ to ma oznaczac dolar czy zloty? Bo przyjelo sie ze znaczek $ oznacza dolara.

Oczywiscie, ze zlotych. Jezeli chcesz normalnei porozmawiac to nie z takimi tanimi chwytami powdazania mojego autorytetu - jaki by on nie byl.

Do tego masz GF4 wiec na FC nie wykorzystujesz wszystkich efektow dostapnych w tej grze. Do tego masz 512MB ram'u wiec minium do FC. Juz raczej dlugo na tym sprzecie nie pograsz, chyba ze w nizszych rozdzielczosciach. No niestety twoja karta graficzna blokuje reszte systemu. GF4 nie ma juz przyszlosci. Moze w DX8.1 ma niezlego kopa ale w DX9.0 to niestey ale ta karta jest do bani.

Dlatego wspomnialem o zmniejszaniu detali przez kolejny rok. W F-C gram na max detalach ale o tym juz pisalem.

Do tego zanim w konsoli walnie laser to minie przynajmniej rok dziennego szpilania i wtedy dopiero wyda sie 150zl. na orginalny laser i mamy znowu sprawny sprzet, podczas gdy wymiana karty w kompie to wydatek minimum 600zl.+sprzedaz starej by zobaczyc roznice miedzy poprzednia(cyba ze masz GF2MX). No niestet ale do blaszaka trzeba ciagle cos dodawac i konfiguracja ktora dzisiaj starcza na przyzwoita gre za rok jest totalnym minimum

Pisalem o swoim przypadku. Mnie to nie dotyczny co opisales.

 

Do tego brak gier z gatunku walki 3D i 2D na PC jest bardzo denerwujace.

Tylko za to oraz za GT3 PS2 ma u mnie plusa.

 

I liczac ile trzeba wydac na kompa by chodzil przez min. rok.

Procesor Barton Mobile 2500+ = 400zl.

MOBO - cos na nForce = 300zl

K. graficzna Radeon 9800PRO = 1100zl.

Pamieci 1GB = 1000zl.

Monitor 17'' wydatek 700zl.

CDRW = 120zl.

DVD = 100zl lub DVD+CDRW

Obudowa+zasilacz = 200zl.(z szajs zasilka)

Klawiatura+mysz = 40zl

glosniki = 60zl(szajs 2 glosniczki)

To daje za nowy komp 4020zl. Liczac ze za stary dostanie sie gora 1000zl. to daje 3000zl. na komputer, ktory przez rok powininen dac rade z 90% gier w rozdzielczosci 1024x768. Raczej juz nie gra sie w nizszych rozdzielczosciach. Takie sa fakty.

Czy nie napisalem calego wielgachnego posta o tym, ze tak wcale nie musi byc ?

 

Po tym roku trzeba bedzie zmienic k. graficzna(nowe 1000zl.)

Przesadzasz. R98000pro wymianiac w tym roku ? Po co ?

 

A problem jest nie w tym ze tak naprawde kompy sa za slabe na nowe gry ale ze producenci olewaja posiadaczy blaszakow

90% gier na PS2 to gnioty. Kazdy kazdego olewa jezeli chodzi o zarobienie kupy szmalu.

 

Na konsoli nikt by nie darowal klatkowania. Gra musi chodzic dobrze i juz, podczas gdy gra na PC moze klatkowac i byc zabugowana.

O bugach juz mowilismy, ze nawet na konsolach sa WIELKIE ROBALE.

Moze klatkowac bo gra jest napisana tak sprytnie, ze jest dla tych co maja wypas sprzety oraz dla tych co maja slabsze sprzety i se zjada z detalami zeby miec chociaz takie jakie oferuje PS2.

 

Wkoncu mozna wypuscic patch'e i gracze moga kupic nowy komp. Wiec cena gry to takze cena nowych komponentow potrzebnych do poprawego dzialania gry.

Tego nie zrozumialem do konca albo po prostu naciagnales fakty.

Po co kupowac nowy sprzet. Wlasnie po to wychodza patche zeby gra byla kompatybilniejsza, stabilniejsza ew.

 

Ale gdyby producenci bardziej przykladali sie do robienia gier na blaszaki, odpowiednio optymalizowali kod gry i wykorzystywali w max. sposob zasoby komputera to FarCry chodzilby idealnie na GF2. Niestety ale liczy sie kasa. A jezeli gra wyjdzie miesiac pozniej od konkurencji to producent za duzo straci.

Ostatnio po forum krazyla gra z graficznymi efektami podobnymi do tych z 2004 roku. Jak sie chce to mozna wszystko zrobic. Wiesz ile zajmowala ?

 

Wiec konsole i tak wychodza taniej od blaszaka.

Niezaprzeczalny fakt. Maluch rowniez jest tanszy od ferrari :)

 

PS

Kopie zapasowe na konsole tez sa dostepne na sieci.

I co z nimi mozna zrobic ?

 

PS2

Kazdy ma wlasne gusta. Ty lubisz grac np. tylko w FPP to nie pokochasz tekkena i nie kupisz konsoli

Swietny jest tekken ale nie kupie dla niego konsoli

 

Ktos lubi meczyc sie z ustawieniem gry by chodzila w miare na blaszaku a ktos chce wlozyc gre i zapomniec.

Masz przynajmniej mozliwosc zagrania w tnaca pieknosc lub plynna "zwyklosc". Na PS2 tylko jedna opcja.

 

Sa guda i gisciki. Ty lubisz miec lepsza grafe kosztem miodnosci i szybkosci gry a ktos za przeproszeniem leje na grafe a chce miec dopracowana gre w kazdym szczegole(nie tlko graficznym).

Gram w gry od minimum 15 lat (nie chce mi sie szybko doliczac ile to juz czasu). Wierz mi, ze lepiej mi sie gra w HL1 po raz 10 niz w nowe gry.

Jestem fanem pieknej grafiki i jestem czasami podatny na takie chwyty ale PRZEDEWSZYSTKIM stawiam na gre.

Jezeli gra nie bylaby plynna to nie gralbym w max detalach.

To, ze zachrupie raz na jakis czas to taki urok. Gdybym gral na brzydkiej grafice i mial plynnie przez 100% gry to nie zapamietalbym gry tak jak w tym pierwszym przypadku. Ot fajna gra ze zwykla grafa. W F-C ludzie graja bo ma piekna grafike. Poza tym, ze jest oczywiscie miodna w rozgrywce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą Kaeres mamy mniej wiecej podbne kompy i ja ci powiem szczerze żeby cieszyc sie naprawde Far Cry to trzeba miec przynajmniej tego Radeona 9500 Pro,nie wem jak ty ale mnie jakoś nie ciągnie do tej gry własnie ze wzgledu na wygurowane wymagania im chodzi tylko o kase,ta gra spokojnie by chodziła na naszym konfigu dużo lepiej gdyby tylko twórcy tego chceli

Jak na takie efekty to gra wcale nie jest wymagajaca. Mam sprzet warty dzisiaj 1500 pln (w porywach) i gram jak gram. Pokazalem koledze gre to szczeka na ziemie i dla wlasnej satysfakcji i podniesienia swojego morale co do posiadanego sprzetu spytalem czy widac zeby gra klatkowala ?

 

Zresztą DOOM 3 zje nasze kompy na śńiadanie dobrze wiesz o tym żeby zagrac w niego bedzie trzeba znów wydac kase na karte graficzną!!

Mi wystarczy, ze bedzie chodzila tak jak beta. Odpalalem ja w takich detalach jakie oferowal poczatkowy konfig i zasuwalem przez wszsytkie betamapki.

A beta jak to beta. Kiepsko zoptymalizowana. Mi do zgubienia szczeki wystarczylo wtedy 640x480

Jezeli gra bedzie conajmniej tak klimatyczna jak beta to nie ma sie czym przejmowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych wymagan i patchy.

Patche rzadko kiedy poprawiaja szybkosc gry(chyba FC+Patch 1,1 na FX'ach dostaje niezlego kopa). W wiekszosci patce poprawiaja bledy w wykonywaniu kodu programu niz szybkosci gier. Producenci czesto wrecz zawyzaja wymagania jakie posiada gra. Winnowajca czesto bywa zly kod enginu gry(niedopracowany z powodu braku czasu).

 

A grac tez gram sporo czasu :]. Jestem graczem od gier TV przez commodore 64(Rive Ride-zarabista gra) itd. Moj pierwszy baszak to 386 :] i wtedy zaczalem wlake z nim :]. Dziesiaj PC'ta znam od najmniejszego scalaka. Sam modernizuje go, wymieniam w nim wsztstko. Serwis nie widzial mojego kompa juz bardzo dawno bo nawet procka sam zakladam. Nie ufam serwisom no i taniej tak :].

Ale wracajac do tematu. Jak pisalem wyzej. Konsola=czysta gra, komp=praca+gra. A jak brzmi przyslowie jesli cos jest do wszystkiego to jest do niczego :P(w przenosni). PC jest swietnym polaczeniem narzedzia pracy i zabawy ale w tym 2 nie dogoni nigdy konsoli. Ja na dzien dzisiajszy gram na PC moze raz w tygodniu a na konsolai z 4x. Jako ze nie mam obecnie konsoli to domyslasz sie ze chodze do qmpli i teraz chce miec wlasna :].

Rozumiem ze ktos nie potrzebuje konsoi i woli kase za konsole zainwestowac w blszaka. Jesli uwaza ze konsola nic mu nie da albo kupowac konsole dla jednej gry mija sie z celem.

 

A co do kopi zapasowych to wypalasz je. Sa gry na CD i na DVD. Do tego 2 trzeba juz inwestnac w nagrywarke DVD(350zl :( ) a na targu kipie zapasowe kosztuja od 10-40zl. w zaleznosci od nosnika/ilosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres jak ty to robisz że far cry chodzi ci plynnie przy 512 ramu?

 

mam teoretycznie mocniejszego kompa. i przy max detalach. ta gra zajmowała 1 giga ramu. z dysku doczytywało bardzo często tak że dla mnie nie dało się grać...

 

gdy wszystkie opcje dałem na high zajętość ramu oscylowała w granicach 700 mb. więc musiało doczytywać z dysku i gralo się niezbyt przyjemnie.

 

na medium gra byla bardzo przyjemna. fps nie spadal poniżej 40. z dysku nic nie doczytywalo.

 

sprawdzałem u kumpla ma tak samo ( komp mocniejszy radek 9700 plus mobile 2500 mhz)

. pożyczyłem jedną kość 256 i na high moglem zagrać,

 

LECZ O MAX DETALACH MOGLEM I TAK ZAPOMNIEC

 

dopiero przy 1 giga ramu móglbym sobie na to pozwolić..

 

napisz jak ty to robisz? że grało ci się płynnie na max datalach przy takiej ilości ramu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze skoncze ten watek z kopiami zapasowymi bo jak tu wpadnie jakis moder to polecimy :P

Na PS2 bez przerobki nie pograsz za 20 zeta - to nie ja pisalem, to moje rece :D

Akurat w przypadku komputera powiedzenie, ze cos co jest do wsystkiego jest do niczego sie nie sprawdza.

Akurat w tych zadaniach, ktore powiezono PC-owi odnajduje sie wysmienicie.

Zreszta czemu z konsoli chca zrobic hybryde wszystkiego co posiada juz PC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaeres napisał:

90% gier na PS2 to gnioty. Kazdy kazdego olewa jezeli chodzi o zarobienie kupy szmalu.

 

 

 

skąd wiesz ze 90% gier to gnioty. ostatnio pisałeś, ze tylko 2 gry na ps2 są warte uwagi a reszta to szmelc?

czyli wychodzi na to, że 99,9% gier na ps2 to gnioty?

 

nawet nigdy nie widzialeś namiastki gier na ps2, a się wypowiadasz.

 

moge ci z czystym sumieniem napisać , że większość gniotów pisze się na pc.

 

o sory. zapomniałem że na pc już prawie się nie pisze gier.... czekamy tylko na hl2 i tego dooma 3 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres jak ty to robisz że far cry chodzi ci plynnie przy 512 ramu?

 

mam teoretycznie mocniejszego kompa. i przy max detalach. ta gra zajmowała 1 giga ramu.  z dysku doczytywało bardzo często tak że dla mnie nie dało się grać...

 

gdy wszystkie opcje dałem na high zajętość ramu oscylowała w granicach 700 mb.  więc musiało doczytywać z dysku i gralo się niezbyt przyjemnie.

 

na medium gra byla bardzo przyjemna. fps nie spadal poniżej 40. z dysku nic nie doczytywalo.

 

sprawdzałem u kumpla ma tak samo ( komp mocniejszy radek 9700 plus mobile 2500 mhz)

. pożyczyłem jedną kość 256 i na high moglem zagrać,  

 

LECZ O MAX DETALACH MOGLEM I TAK ZAPOMNIEC

 

dopiero przy 1 giga ramu móglbym sobie na to pozwolić..

 

napisz jak ty to robisz? że grało ci się płynnie na max datalach przy takiej ilości ramu?

Kurcze w sumie ciezkie to wytlumaczenia.

Ale postaram sie. Wchodze w ustawienia zaawansowane, daje Very high. Pozniej wode ustawiam na very high.

Daje new game, a pozniej tylko load game.

Nie wiem w jaki sposob to mam udowodnic poza tym nie chce mi sie bo to bedzie walka z wiatrakami. Mi sie gra przyjemnie ze sliczna grafa na max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres jak ty to robisz że far cry chodzi ci plynnie przy 512 ramu?

 

mam teoretycznie mocniejszego kompa. i przy max detalach. ta gra zajmowała 1 giga ramu.  z dysku doczytywało bardzo często tak że dla mnie nie dało się grać...

 

gdy wszystkie opcje dałem na high zajętość ramu oscylowała w granicach 700 mb.  więc musiało doczytywać z dysku i gralo się niezbyt przyjemnie.

 

na medium gra byla bardzo przyjemna. fps nie spadal poniżej 40. z dysku nic nie doczytywalo.

 

sprawdzałem u kumpla ma tak samo ( komp mocniejszy radek 9700 plus mobile 2500 mhz)

. pożyczyłem jedną kość 256 i na high moglem zagrać,  

 

LECZ O MAX DETALACH MOGLEM I TAK ZAPOMNIEC

 

dopiero przy 1 giga ramu móglbym sobie na to pozwolić..

 

napisz jak ty to robisz? że grało ci się płynnie na max datalach przy takiej ilości ramu?

Kurcze w sumie ciezkie to wytlumaczenia.

Ale postaram sie. Wchodze w ustawienia zaawansowane, daje Very high. Pozniej wode ustawiam na very high.

Daje new game, a pozniej tylko load game.

Nie wiem w jaki sposob to mam udowodnic poza tym nie chce mi sie bo to bedzie walka z wiatrakami. Mi sie gra przyjemnie ze sliczna grafa na max.

w takim razie gratuluje ci, a raczej twojej pamięci, że jest aż tak " elastyczna"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a ja jakos mam na x-a gta:VC a co do gier to hitow tez jest cale mnostwo no i nowe juz nadchodza a na ps2 bieda cos ostatnio mialem obydwie konsolki teraz mam tylko x-a i uwazem x jest najlepszy pozatym co wysie tak czepiacie pc ze co chwila trzeba cos wymieniac ja wymieniam czesci raz na pare lat a na kompie jaki mam teraz bede gral bardzooo dlugo mimo ze niejest najlepszy :)

 

siemka  

zgadzam sie z toba prawie w 100% . Polecam ci osobiscie PS2 nie bedziesz zalowac . X-Box , to moim zdaniem male nie porozumienie (nie chodzi mi sprzetowo) lecze o polityke Billa Gatsa  

np.czemu mialbys wybrac PS2 a nie X-Boxsa  

1.Pomysl sobie ile wyszlo hitow na PS2 a na X-sa . Na ps2 moge dlugo wymieniac a na X-beczke moge policzyc na jednej rece .

Tu masz duzy argument !!! a jeden hit z X-sa Hallo mialo byc na PS2 ale oczywiscie Billu wykupil firme i mysli ze to mu pomoze ale niestety sie przeliczyl bo taka firma jak roockstar nie dala sie sprzedac GTA:Vice City Tylko wyszlo na PS2 , hyhyhy na X-boxsie nie wyjdzie hura!! GTA 4 tez bedzie tylko na PS2 . Teraz wyszedl GETWAY cos ala GTA ale to inna bajka tylko tyle powiem nastepny hit . Osobiscie nie wruze duzej przyszlosci przed X-Boxsem . Playstation2 zawsze bedzie na 1 miejscu w sprzedazy i w grach . Nie wiem czy wiesz ale X-sik jest na 3 miejscu w sprzedazy na calym swiecie , wyprzedza go nawet GameCube to o czyms swiadzczy . Wiec nie popelnij takiego bledu jak posiadacze segi dreamcast , moze jak masz tyle kasy ze mozesz se pozwolic na dwie konsolki.  

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm umnie tez far cry chodzil na full detalach tylko 2 plansze w paru miejscach przycinaly sie ale cala reszta chodzila plynnie moze ustaw pamiec wirtualna inaczej ja mam na 1200 mb w obudwu okienkach wpisane daje to spora roznice w niektorych grach niz jak windows sam wybiera

 

 

 

Kaeres jak ty to robisz że far cry chodzi ci plynnie przy 512 ramu?

 

mam teoretycznie mocniejszego kompa. i przy max detalach. ta gra zajmowała 1 giga ramu.  z dysku doczytywało bardzo często tak że dla mnie nie dało się grać...

 

gdy wszystkie opcje dałem na high zajętość ramu oscylowała w granicach 700 mb.  więc musiało doczytywać z dysku i gralo się niezbyt przyjemnie.

 

na medium gra byla bardzo przyjemna. fps nie spadal poniżej 40. z dysku nic nie doczytywalo.

 

sprawdzałem u kumpla ma tak samo ( komp mocniejszy radek 9700 plus mobile 2500 mhz)

. pożyczyłem jedną kość 256 i na high moglem zagrać,  

 

LECZ O MAX DETALACH MOGLEM I TAK ZAPOMNIEC

 

dopiero przy 1 giga ramu móglbym sobie na to pozwolić..

 

napisz jak ty to robisz? że grało ci się płynnie na max datalach przy takiej ilości ramu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Far Cry to u mnie na 512MB ramu i wszytko na max idzie bez zadnych przycięć. Więc nie mam pojęcia czemu tu ludzie wyskakują z textami ze na 512 nie da się grać. Moze macie coś z kompami nie tak? innego wyjścia niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończcie już z tym Far Cryem jedną grą zyjecie sami zaóważcie i do tego są to gry FPP prawda jest taka że na kompa teraz liacza się tylko FPP i RTS (chociaz ich tez mało jest ostanio tyle tylko że bardzo wygodnie sie gra) i troche RPG a reszta lezy na całośći!!Zresztą mnie to w sumie pstryka czy ktos lubi konsole czy nie ja mam i tak to i to tylko denerwuje mnie jezeli ktoś pisze ze 90 % gier na PS2 to badziewie skoro nie grał nawet w 30 %!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończcie już z tym Far Cryem jedną grą zyjecie sami zaóważcie i do tego są to gry FPP prawda jest taka że na kompa teraz liacza się tylko FPP i RTS (chociaz ich tez mało jest ostanio tyle tylko że bardzo wygodnie sie gra) i troche RPG a reszta lezy na całośći!!Zresztą mnie to w sumie pstryka czy ktos lubi konsole czy nie ja mam i tak to i to tylko denerwuje mnie jezeli ktoś pisze ze 90 % gier na PS2 to badziewie skoro nie grał nawet w 30 %!!

No wspominamy F-C poniewaz pokazuje moc dzisiejszych PC.

Co do FPP, szykuja sie hity wiec i o nich nawijamy.

FPP i RTS to faktycznie domena PC ale nie zapominajmy o RPG bo ktos tu pomylil sie twierdzac, ze na PS2 sa lepsze.

Najlepszy RPG wszechczasow nie powstal na PS2 tylko na PC i Xbox. Mowa oczywiscie o KotOR. Szykuje sie czesc druga, moze wreszcie zrobia na PS2 ale poki co cisza mi tu ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...No wspominamy F-C poniewaz pokazuje moc dzisiejszych PC...

I tu jest heczyk Kaeres.... mowisz że pokazuje moc dzisiejszych PC, a co ja mam zrobić.... kompa kupowałem 2,5 roku temu za 3,5 tyś zł, a taka gra jak Far Cry chodzi u mnie, nie to że ledwo, to i wygląda niezaciekawie i aby to zmienić musze znowu coś dokupować do kompa.... :? czy to nie jest troche beznadziejne.... Dałęś swój przykład ile cię wyniusł komp, to i ja dam swój: a mianowicie, połowe tego kompa kupiłem za swoje (czyt, sprzedałem rower, wierze i starego kompa) to daje jakies 1800zł, do tego rok temu wymieniłem Proca i mobo za 500zł, no i teraz tsza wymienić grafe (jakąś lov-end, aby przynajmniej chodziło wszystko płynnie) no i w sumie to daje mi już 2650zł... I to wszystko przez 2,5 roku..... :? a co by było gdybym całego kompa kupował to mamy w sumie 4400zł, i gdzie tu jest polityka ??..... i na pewno mnie teraz nie przekonasz, że nieopłaca się kupić jakiejś konsoli za 1300zł ze wszystkim i cieszyć się grą na jakieś 3/4 lata bez żadnych wydatków na nią, tylko gry i gry :P.....

 

pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończcie już z tym Far Cryem jedną grą zyjecie sami zaóważcie i do tego są to gry FPP prawda jest taka że na kompa teraz liacza się tylko FPP i RTS (chociaz ich tez mało jest ostanio tyle tylko że bardzo wygodnie sie gra) i troche RPG a reszta lezy na całośći!!Zresztą mnie to w sumie pstryka czy ktos lubi konsole czy nie ja mam i tak to i to tylko denerwuje mnie jezeli ktoś pisze ze 90 % gier na PS2 to badziewie skoro nie grał nawet w 30 %!!

No wspominamy F-C poniewaz pokazuje moc dzisiejszych PC.

Co do FPP, szykuja sie hity wiec i o nich nawijamy.

FPP i RTS to faktycznie domena PC ale nie zapominajmy o RPG bo ktos tu pomylil sie twierdzac, ze na PS2 sa lepsze.

Najlepszy RPG wszechczasow nie powstal na PS2 tylko na PC i Xbox. Mowa oczywiscie o KotOR. Szykuje sie czesc druga, moze wreszcie zrobia na PS2 ale poki co cisza mi tu ! :)

moc mocą , grafika grafiką, liczy najbardziej się moiodność. a far cry nie jest niestety oblany miodem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 najmiodniejszą konsolą świata !! Zagrajcie sobie chociaż w Gran Turismo 3. Mogę w to grać cały miesiąc nonstop i mi się nie znudzi !! Znajdź mi taką grę na PC !!

 

Platformówki - kolejna domena PS2. Chociażby Jak 2 : Renegrade ponoć najlepsze platformówka EVER (nie wiem, nie grałem, ale trzeba kupić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem tylko część tej strony i moge z czystym sercem poprzeć Kaeresa. Od siebie dodam, że po pierwsze oczekiwania graczy pecetowych i konsolowych w stosunku do gier są z goła odmienne, a po drugie niższa cena konsoli jest tylko podpuchą, potem koncerny trzepią na was kasę za chorendalnie drogie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem tylko część tej strony i moge z czystym sercem poprzeć Kaeresa. Od siebie dodam, że po pierwsze oczekiwania graczy pecetowych i konsolowych w stosunku do gier są z goła odmienne, a po drugie niższa cena konsoli jest tylko podpuchą, potem koncerny trzepią na was kasę za chorendalnie drogie gry.

A na PC masz tanie gry?(mowimy o orginalach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem tylko część tej strony i moge z czystym sercem poprzeć Kaeresa. Od siebie dodam, że po pierwsze oczekiwania graczy pecetowych i konsolowych w stosunku do gier są z goła odmienne, a po drugie niższa cena konsoli jest tylko podpuchą, potem koncerny trzepią na was kasę za chorendalnie drogie gry.

A na PC masz tanie gry?(mowimy o orginalach).

Święta prawda. A gry można kupić już od 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

A ja wole XbX od ps2. Moje argumenty :

grafika

wygodniejszy pad

firmowe szybkie bebechy

możliwość kupienia dysku(bez jakiś przejściówek i bóg wie czego) chociaż fabrycznie już jest

spora ilość DOBRYCH gier (na playu 90% gier to gnioty)

lepsze laserki

ładny wygląd ( MOIM ZDANIEM )

 

Gadanie o gran turismo 3 a graliście w toca race driver 2 ???

Moim zdaniem pobija tego gt.

 

Swoją drogą Pctów nic nie pobije ;P zamiast konsoli wole wydać +/- 150 zł na 2 pady i z kolegą pograć na kompie ;)

powiem tylko tyle ze zadna gra na pc nie ma takiej grywalnosci jak gra na konsoli

Widać na Pc mało grasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tyle ze zadna gra na pc nie ma takiej grywalnosci jak gra na konsoli

8O :lol: Nie ma bo nigdy nie grałeś. JAk grywasz tylko w bijatylki to ciezko żebys coś takiego znalazł na PC. Grałeś kiedys w Unding albo w System Shok :?: jak nie to zagraj i zmienisz zdanie. Zresztą podam może jeszcze przykład Fallout :arrow: Gra która jest starsza niż niejeden posiadacz PC :wink: a mimo to jej fabuła jest nadal wciagająca i potrafi przykuc do ekranu na kilka godzin. Nadal mało to może Homeworld 1,2 , Hegemonia , a może Shogun albo Mediewial:Total War :arrow: tego nie zobaczysz na konsoli. Co do samego PS2 to jest na dzisiejsze czasy słabą konsolą i byle posiadacz PC w granicach 1000zł ujrzy na swoim monitorze lepsza grafike (Duron800+512MB+R8500/GF3/GF4). Na koniec dodam ze jedyną konsola która w swoim czasnie wyprzedzała PCety było Nintendo 64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

What Mr. Newell does not clarify is how the XBox version will differ since Microsoft's box does not reach the optimal hardware requirement and in some instances even fails to meet the minimum requirements. How will the limited, 64 MB DDR 200MHz, memory impact the game and how will Valve respond in order to make H-L 2 playable on XBox? Or how will the 733 MHz CPU affect gameplay. All perfectly logical questions which will need a great dose of Valve magic and some eye-candy cutbacks, to be resolved.

 

Sami sobie skomentujcie.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...