Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie masz przerobionego PS2 to nic se z sieci nie sciagniesz:]

 

jaki model kupiles

 

leborg napszesz wreszcie co to za model?

Przaszam Przaszam, a Swap Magic...? nie przerabiasz konsoli a dzięki temu grasz w gierki z netu. Nie wprowadzaj kolegi w błąd.

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przaszam Przaszam, a Swap Magic...? nie przerabiasz konsoli a dzięki temu grasz w gierki z netu. Nie wprowadzaj kolegi w błąd.

Swap magic kosztuje prawie stówke, do której lepiej dołozyc i przerobic konsole ripperem. Nigdy nie rozumialem ludzi uzywajacych swap magicka, imho to bardziej zabija konsole , nie mowiac juz o tym ze swap magick i gruby plej to jakies nieporozumienie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm .. . z tym modowaniem konsoli to nie wiem czy jest tak miło w moim przypadku.... Nie wiem czy sam sobie poradze z lutowaniem itp.. chyba sobie odpuszcze.. narazie czekam na przesyłke... pewnie coś w następnym tygodniu dojdzie...

 

Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej. wlasnie niespodziewanie stalem sie posiadaczem pstwo + 4 gry. za 500zł w electroworld... tylko jeszcze musze dokupic w najblizszym czasie karte pamieci (czy jakakoliwek z allegro moze byc?) i swapmagic ostatni i zapowiadają sie ciekawe wakacje :] ale musze przyznac ze grafika wyglada niepowalajaco na 32calowym lcd hdready...

 

jak pstwo podlaczyc do monitora od kompa?

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jeszcze musze dokupic w najblizszym czasie karte pamieci (czy jakakoliwek z allegro moze byc?)

Kup oryginalną, na allegro sprzedają je za 50zł.Albo poszukaj używki na forum konsola.pl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

ojej. wlasnie niespodziewanie stalem sie posiadaczem pstwo + 4 gry. za 500zł w electroworld... tylko jeszcze musze dokupic w najblizszym czasie karte pamieci (czy jakakoliwek z allegro moze byc?) i swapmagic ostatni i zapowiadają sie ciekawe wakacje :] ale musze przyznac ze grafika wyglada niepowalajaco na 32calowym lcd hdready...

 

jak pstwo podlaczyc do monitora od kompa?

Kabelek component (ewentualnie dobry RGB) poprawi nieco sytuacje - choc z rozdzielczoscia sie musisz pogodzic. Jakie gry dokupiles do tego plejaka? Tak z ciekawosci pytam :)

Tak zwane "must have" to na pewno Resident Evil 4, Tekken 5, Gran Turismo 4, Metal Gear 3 i "wdg mnie" - Wipeout Fusion, ktory mimo ze razi nieco archaiczna grafika, to kopa adrenalinowego daje takiego, ze glowa mala :)

A tak w ogole: gratuluje zakupu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry dostalem do konsoli.

znaczy.

za komplet zapłaciłem 499zł. w komplecie było:

*konsola PStwo

*nóżka do staiwania jej pionowo (ten dysk)

*no i gry: WRC Really Evolved, Soul Calibur 3, F1 2004 i Stuart Malutki 3 ;D (dzieki bogu, a raczej bratu ze mam kilkuletniego bratanka i jemu sie przyda ta gra...)

 

do tego mam drugiego DS2 ktorego kupilem jakis czas temu do kompa i jest fajnie :D

tylko mi matka na razie konsole schowala i odda po maturach...

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po mnie sie darli jak przed maturami gralem na stacjonarnych:P ale znalazlem na to sposob i kupilem se PSP:]

 

no a teraz juz mi ino angielski i infa zostala to luzik:]

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po mnie sie darli jak przed maturami gralem na stacjonarnych:P ale znalazlem na to sposob i kupilem se PSP:]

 

no a teraz juz mi ino angielski i infa zostala to luzik:]

OT: To mi przypomina hasło: "Zakuj, zdaj, zagraj, albo odrazu zagraj" :D

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis przyszla plytka z demodisciem 10 i karteczką ze jestem IN ;] Z tego co slyszalem za jakies kolejne 2 tygodnie doślą reszte :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka reszte?

 

a co do swapmagica to uzywa sie go jak sie chce zarznac konsole:P

to sie pyli tylko na slimach bo tam czytnik 80zl kosztuje

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No plejacz już doszedł... kurcze cały tydzień szedł przez tą poczte :/

 

Spisuje się w 100% sprawnie :D ...

Jak narazie grałem w GT3 i medala, lecz w tym drugim totalnie nie wiem o co chodzi ;p.. :D Musze na spokojnie przysiąść .. :D

 

Czekam na kolejny przypływ gotówki i musze sobie kupić jakiś porządny tytuł... Pewnie MGS3

 

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz kiedys w Olsztynie to moze sie powymieniamy tutałami? (:

Do mnie wczoraj doszedł killzone ale dopiero dzis po maturce mogłem sie nim zając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

egh. wczoraj dorwalem tekkena 5. przy dziewczynie zapuscilem. tak na 15 min, zebym sam zagrał i zobaczyl co to jest, i czy warte jest tych zachwytów ludzi. wylaczylem konsole po 4godzinach nawalania w vs mode z moja dziewczyna :D oboje nie lubimy przegrywać :) a skonczylismy bo rece nas zaczely bolec...

czemuscie mnie nie ostrzegli ze ps2 kradnie dusze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Olsztynie jestem codziennie ;p pracuje tu... :D

 

A narazie nie mam na co się wymieniać.. grrr.... i nie mam tej śmiesznej memorki... dżyzys bez nie jak bez ręki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Olsztynie jestem codziennie ;p pracuje tu... :D

 

A narazie nie mam na co się wymieniać.. grrr.... i nie mam tej śmiesznej memorki... dżyzys bez nie jak bez ręki

No wlasnie, konsola jeszcze nieprzerobiona i nie ma w co grac [; Moze dziabnij jakas memorke na konsola.pl? Tam mozna tanio wyrwac nieraz sprzet [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Olsztynie jestem codziennie ;p pracuje tu... :D

 

A narazie nie mam na co się wymieniać.. grrr.... i nie mam tej śmiesznej memorki... dżyzys bez nie jak bez ręki

Kumple kiedys przeszli we dwoch Baldur's Gate: Dark Alliance bez memorki - kilkunastogodzinny maraton bez mozliwosci wylaczenia konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łehehehe wiecie ze PS2 ma HDR'a:] mozna go zobaczyc w Blacku:]

po co komu grafy za 2kzl jak mozna miec PS2 za 500zl:]

A jestes pewien ze to dokladnie taki HDR jaki mozna osiagnac na PC? imo grajac w Blacka tez sie nad tym zastanawialem bo efekcik jest calkiem fajny :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

HDR byl w ICO. Jest to troche inna metoda na jego uzyskanie niz w PC, ale wyglada bardzo podobnie. HDR na PS2 nie korzysta z shaderow, bo takowych plejak nie posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahah.. Fidel masz racje po co komu inwestowanie w kompa.. ;p ....

Ja za swojego masta pleja dałem aż 340zł.. do tego gry dostałem .. .;p ... za tą cene to nawet bym sobie w nic nowego raczje nie pograł na PC...

 

 

Co do HDR'a to nie wiedziałem że jest on aż taki stary.. hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry dostalem do konsoli.

(...)

*no i gry: WRC Really Evolved, Soul Calibur 3, F1 2004 i Stuart Malutki 3 ;D (dzieki bogu, a raczej bratu ze mam kilkuletniego bratanka i jemu sie przyda ta gra...)

:o WYPASS! Pierwsze 3 tytuły już kopią zad i są warte z 300 zł łacznie IMO. + Szit w postaci suarta no i co najwazniejsze NOWA KONSOLA :o

 

WYPAS ZAQP! Nie wiecz czy jeszcze jest ta promocja?

 

No plejacz już doszedł... kurcze cały tydzień szedł przez tą poczte :/

 

Spisuje się w 100% sprawnie :D ...

Jak narazie grałem w GT3 i medala, lecz w tym drugim totalnie nie wiem o co chodzi ;p.. :D Musze na spokojnie przysiąść .. :D

 

Czekam na kolejny przypływ gotówki i musze sobie kupić jakiś porządny tytuł... Pewnie MGS3

 

Pozdrawiam :D

Boro... dobra rada i lepiej sie jej posłuchaj ;)

Pierwsze co zaopatrz się w Metal Gear Solid 1 na PC lub PSX. Na PSX'a raczej dostaniesz tylko na allegro i wcale nie tanio bo z 70 zł trzeba liczyć - ten tytuł sie naprawde nieźle ceni ;)

Potem zalicz MGS2:SoL, a dopiero potem weź sie za MGS3 ;) Jak nie skorzystasz z tej rady to nie chce Cie znac ;P, bo grać w MGS3 to IMO tak jak ogladać trylogie star wars zaczynajac od pierszego epizodu ;p

 

 

czemuscie mnie nie ostrzegli ze ps2 kradnie dusze? :)

no ja... ja o tym trąbie od chyba 2 lat na roznych forach internetowych :P Wiec mi tu prosze nie gadać, ze nie ostrzegalismy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...